To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Rozmnażanie - Jakiej płci jest mój szczur?

cane - Pią Sie 21, 2015 17:40

jokada, jesteś pewna? Bo mi jakąś Fidżi wygląda podejrzanie :oops: . Ale może to być kwestia kąta pod jakim zdjęcie zrobiono - aż takim specjalistom nie jestem :oops: .


Swoją drogą... tyłek szczura obejrzała i już wie, jakie wąsy - to się nazywa ekspert :lol: .

jokada - Pią Sie 21, 2015 19:03

Wiadomo, ze zdjęć to ręki sobie uciąć nie dam, ale moim zdaniem za ujściem cewki widac ujście pochwy.

A możeszjeszcze jakies jedno zdjątko Fidzi wstawic?

mmarcioszka - Pią Sie 21, 2015 19:12

Patos, scaliłam z odpowiednim tematem. Zmień proszę zdjęcia na miniaturki.


Odpowiadając na Twoje pytania - tak, wszystkie to dziewczyny.
Birma jest prawdopodobnie rexem i stąd pokręcona sierść.

Patos - Pią Sie 21, 2015 22:41

Mmarcioszka - nie opanowałam jeszcze wstawiania miniatur, wrzuciłam więc link do galerii ze zdjęciami wrzuconymi na zewnętrzny serwer. Tematu szukałam, ale widocznie ze zbyt małym uporem, dzięki za przeniesienie :)

Jokada - jutro dla pewności postaram się zrobić zdjęcie pod nieco innym kątem. A wąsy Birmy - owszem, kręcone :wink:

mmarcioszka - Pią Sie 21, 2015 23:34

Patos, TUTAJ masz instrukcję wrzucania miniaturel na forum ;)
Jeśli chcesz wiedzieć, jakie futro i kolor mają Twoje dziewczyny dodaj ich zdjęcia (całe, z wąsami, nie tylko podwozia :P ) w TYM temacie.

Patos - Sob Sie 22, 2015 12:28

Mmarcioszka miniaturki w końcu udało mi się opanować, dzięki :) Jak tylko porobię im trochę fotek z pewnością wrzucę :)
Limanniel - Pią Lis 13, 2015 14:10
Temat postu: Płeć mojego szczura. Jaka.?
Myślę ,że to samiczka ,ale wolę się upewnić.
smeg - Pią Lis 13, 2015 14:35

Scaliłam z istniejącym tematem.

Tak, to samiczka ;) Upewnij się, czy nie jest w ciąży, bo ma wyjątkowo dobrze widoczne sutki i dość szeroki brzuch.

Limanniel - Pią Lis 13, 2015 15:36

W ciąży na pewno nie jest bo jest sama. Ale wzięłam jej koleżankę młodszą i boje się ,że starsza ją zagryzie Bo już łapała zębami i podgarniała do siebie.
oxxy - Pią Lis 13, 2015 15:38

Limanniel, ile jest sama? Mogła zostać zapłodniona wcześniej, zanim ją wzięłaś. Ciąża szczura trwa od 21 do 23 dni. ;)
Limanniel - Pią Lis 13, 2015 15:39

Jest u mnie od lipca ,więc takiej możliwości na pewno nie było.
oxxy - Pią Lis 13, 2015 15:48

Limanniel, tego nie wiedziałam. :) To dobrze. ;)
Szmytek - Pią Lis 27, 2015 19:10

Chciałbym zapytać jakiej płci są moje szczurki :)

Czarny : https://www.dropbox.com/s...czarny.jpg?dl=0 tu chyba ewidentnie samiec,

Szary : https://www.dropbox.com/s.../szary.jpg?dl=0 tu nie jestem pewien choć Pani od której go mam mówi że samiec.

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

oxxy - Pią Lis 27, 2015 19:14

Szmytek, chłopcy. :D
Morgana551 - Pią Lis 27, 2015 22:28

Chłopy dwa. Jaja jak ta lala 8)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group