To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Rozmnażanie - Jakiej płci jest mój szczur?

sachma - Wto Maj 18, 2010 15:23

1. 2 4 5 10 chłopaki
dziewczyny : 6 7 8 9 3
11 nie jestem pewna.

8 ma jak dla mnie za małego siusiaka - chłopcy mają większe..

Azi - Wto Maj 18, 2010 22:05

1,2,4,5 <- wyglądają mi chłopaczkowo... chociaż ze zdjec, to tak dziwnie :/
Izunia789 - Wto Maj 25, 2010 18:23

POMÓŻCIE!
Oto obiecane zdj:)! Maluszki mają dziś 20 dni :mrgreen: !Niestety zdj są kiepskiej jakości ponieważ jak sami dobrze wiecie...kluski są mega ruchliwe:))! Mam nadzieję że te fotki stykną;)! No i chyba wyjaśniło się wiele co do płci! To jak zwykle moje przypuszczenia! Wrazie czego poprawiajcie;)
1
Dziewczynka czy chłopak? Sama już nie wiem:( / jeśli to chłopak to jest WOLNY:(


Zdj z dziś..dla mnie to samiec



2
Dziewczynka wstępna rezerwacja ( NIC PEWNEGO-PROSZĘ PYTAĆ)


3
Chłopak - rezerwacja Kameliowa


4
Dziewczynka wstępna rezerwacja Miednica


5
Dziewczynka wstępna rezerwacja Katowice


6
Chłopiec wstępna rezerwacja simi2511


7
Dziewczynka Rezerwacja Prawdopodobnie Moja:*


8
Chłopiec wstępna rezerwacja simi2511


9
Chłopiec wstępna rezerwacja
Alchemiczka



Chłopiec
10 WOLNY:(


11
Dziewczynka wstępna rezerwacja Andrychów


Zdj również z dzisiaj:)

Anonymous - Śro Maj 26, 2010 13:17

Izunia789, pierwsze zdjęcie jest pechowo rozmazane, ale to raczej na pewno dziewczynka. Reszta jest dobrze, jak na moje oko :wink:
nezu - Śro Maj 26, 2010 13:25

Na moje też są dobrze opisane. :)
Nakasha - Śro Maj 26, 2010 15:43

Zdjęcia są dobrze opisane, chociaż mogłyby być bardziej wyraźne... ale u samiczek widać pochwy, więc chyba jest ok. :)
Izunia789 - Śro Maj 26, 2010 21:38

Dzięki Wam:)! ale jednak mam pewne wątpliwości co do jedynki...jutro po pracy zrobię jej/jemu bardziej wyraźne zdj i mam nadzieję że wszystko się okaże..! Czyli reszta jest trafnie opisana:)? Może moje oko nie jest takie złe;)...a zdj kiepskiej jakości bo sprzęt nie wiele lepszy:/! Raz jeszcze dzięki! :mrgreen:
H. - Czw Maj 27, 2010 22:17

Jedynka ma nową fotkę - to chyba facet?
nezu - Czw Maj 27, 2010 22:28

Chłopak bankowy.
Nakasha - Czw Maj 27, 2010 22:29

Tak, to jednak samiec, ma jajka. :)
Izunia789 - Czw Maj 27, 2010 23:18

No to już mi lepiej:)... bo jeszcze tylko nie cały tydzien i muszę je rozdzielać! Gdyby się dało to postawiłabym Wam kawkę za pomoc;)
Anonymous - Pią Maj 28, 2010 07:38

Oto dowód jak ważne są wyraźne zdjęcia :wink: . Chłopakowi rozmazały się jajca na pierwszej fotce i wzięliśmy go za babkę :P
Izunia789 - Pią Maj 28, 2010 22:40

:) ..no niestety sprzęt odmówił posłuszeństwa...i temu takie fe fotki! ale dzięki raz jeszcze! MAm nadzieję że reszta jest bankowa według Was?
karraska - Pon Paź 25, 2010 21:39

Na początku zakwalifikowałam tego szczurka jako samiczkę, ale zauważyłam jak to zapładniało samiczki :shock: Więc poszło to do samców. Jednak pozostałe maluchy mają już widoczne jajka a to nie! Sama nie wiem co mam myśleć. Obecnie nadal jest z samcami, bo wolę mieć jedną samiczkę w ciąży niż kilka.
To samiec czy samiczka?

Dla porównania samiec z tego samego miotu.

greenfreak - Pon Paź 25, 2010 21:49

karraska, znajdź chociażby transporter i nie ryzykuj wcale, jeżeli nie jesteś pewna płci!
Nie zdołam Ci pomóc, bo maluchów nigdy nie miałam, ale z drugiej strony tego rodzaju "prowokujące" pozy się zdarzają w końcu i w całkowicie żeńskich stadkach.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group