To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Rozmnażanie - Jakiej płci jest mój szczur?

2iza - Wto Paź 20, 2009 10:22

Ja ma dwie podobno samiczki ,ale ich narządy płciowe się różnią jak dla mnie .

A tak poza tym to moje podejrzenia wzięły się z tego ,że wczoraj Cola(czarna) bzykała Whisky(białą) :?:

Oto fotki:

Dodam jeszcze ,że małe są siostrami i urodziły się 13.09.2009r. są u mnie od piątku poprzedniego tygodnia i dopiero je poznaje :wink:

Acha i jeszcze Cola jest większa od Whisky (także podejrzewam ,że to bzykanie to jakaś oznaka dominacji nad siostrą ) Ale Wy się znacie to podpowiedzcie bo nie chciałabym malców :oops:

L. - Wto Paź 20, 2009 10:31

2iza, a czy każda kobieta ma takie samo , identyczne narządy płciowe? :mrgreen:
u każdej z nas trochę się różnią :]


to normalne. jedna z nich miała rujkę , a druga ją kryła :P moje to robią nagminnie.
to nic dziwnego. one tak mają i tak lubią :lol:

2iza - Wto Paź 20, 2009 12:19

Uhhhhh.... ale ulga ,a już się bałam. Skoro to panienki to jak to lubią to niech to robią ,najważniejsze ,że malców z tego na bank nie będzie :D Już się bałam :oops: :lol1:
pau. - Pon Paź 26, 2009 16:24

http://2.bp.blogspot.com/...d-28-746338.jpg

zdjęcie mojego szczurka.
proszę o szybką ocenę płci szczurka.
szczur ma ok 2 miesięcy.

Anonymous - Pon Paź 26, 2009 16:25

samiczka.
u 2 miesięcznego samca nie da się nie zauważyć pokaźnej wielkości jąder.

pau. - Pon Paź 26, 2009 16:28

mataforgana, ale jesteś pewna? to nie są pełne dwa miesiące może jeszcze nie zeszły?
EpKee - Pon Paź 26, 2009 16:32

jesli jest przynajmniej miesiac, to jaje juz powinny byc widoczne ... wiec wg mnie to tez samiczka
Anonymous - Pon Paź 26, 2009 16:34

pau., a widzisz kilka postów wyżej zdjęcie podwozia szczurzycy Whisky? podwozie twojej szczury wygląda identycznie ;)

szczurze jąderka schodzą maluchom w wieku 4-5 tygodni, a o ile dobrze pamiętam, były i ewenementy, że zaczynały schodzić w 3 tygodniu. tego się nie da z niczym innym pomylić, 2 miesięczny szczur ma wyraźnie wykształcone jajca ;)

pau. - Pon Paź 26, 2009 16:35

mataforgana, dzięki wielkie.
w takim razie muszę jej poszukać domku, bo nie mam warunków na drugie stado.
a taka słodka.

bebe - Sob Kwi 17, 2010 07:23

co myślicie o tym szczurku?



H. - Wto Maj 18, 2010 09:27

Czy moglibyście spróbować nam pomóc ocenić płeć każdego ze szkrabów na poniższych zdjęciach? Nad każdym zdjęciem podane przypuszczenie.
Mają one teraz 2 tygodnie.

1. Dziewczyna?


2. Chłopak?


3. Dziewczynka?


4. Dziewczynka?


5. Dziewczynka?


6. Dziewczynka?


7. Dziewczynka?


8. Chłopak?


9. Dziewczynka?


10. Chłopak?


11. Dziewczynka?


Anonymous - Wto Maj 18, 2010 09:39

Nie lubię tak po zdjęciach, wole pomacać :P . Dla mnie chłopcem jest tylko numer 2 i 8, reszta wygląda na panny :wink: . Chociaż jeszcze nr 1 wygląda podejrzanie :P
H. - Wto Maj 18, 2010 09:40

Ren, to wpadaj na Śląsk, albo nie, bo możesz nie dotrzeć teraz, tyle tu wody :wink: Bardzo dziękuję za sugestie :)
nezu - Wto Maj 18, 2010 10:01

Mi też 1 wygląda chłopięco...
Mam też wątpliwości w przypadku 5tki, ta ciemna plamka może być przebarwieniem odbytu, ale może być też moszną.

Izunia789 - Wto Maj 18, 2010 11:23

Dzięki wielkie :) ..czyli nie ma za mną tak źle..jakieś jajka dostrzegłam;)! Ale czekam na dalsze wieści:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group