To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot "D" Ratteria Rataty

blackowca - Wto Mar 30, 2010 15:04

Dużo nas pamięta :D tylko dopiero dzisiaj udało mi sie na forum zaglądnąć
Spóźnione :urodziny: :urodziny: dla całego rodzeństwa

Lazanka - Sob Cze 05, 2010 20:53

Naprawde nie sadzilam, ze to ja bede musiala jako nastepna napisac w tym temacie o odejsciu kolejnego D-zieciaczka - przecierz ona byla zawsze taka zdrowa...
Wczoraj rano Domisia - nasze uszate sloneczko - przegrala walke z choroba i odeszla za TM. Nadal nie do konca moge w to uwierzyc :(
Kiedy pojawily sie pierwsze objawy neurologiczne naprawde sie balam, jednak Misia dzielnie walczyla, jej stan sie nie pogarszal a nawet zaczal wyraznie poprawiac i kiedy wreszcie uwierzylismy, ze nasza uszata iskierka wygrywa te walke .... choroba udezyla z wieksza sila i zabrala nam malutka w jeden dzien...
przepraszam, ze pisze dopiero teraz ale wczesniej poprostu nei bylam w stanie...

[ Dodano: Wto Wrz 28, 2010 01:20 ]
Z okazji "polowkowych urodzin" wszystkim braciszkom i siostrzyczkom zyczymy (DeeDee i ja) jeszcze wielu miesiecy w zdrowiu! :urodziny:
Polowkowe bo polowkowe - no ale jako ze 2 i pol roku to wiek zacny to siwietowac trzeba!

Szkoda tylko ze nie udalo sie dotrwac w komplecie :( my nadal tesknimy za Domisia...
Ale za to DeeDee jest naszym slodkim anioleczkiem - siwizna juz co prawda pyszczek przyproszyla ale blysk w oczkach nadal jest i dosc sil by wspinac sie po klatce i skakac :) Tylko juz nie zawsze malej sie chce - bo przecierz tak dobrze jest rozplaszyc sie na kolankach u panci i dawac sie glaskac i glaskac ;)

Oli - Wto Wrz 28, 2010 23:35

Też naszym Dzieciaczkom życzę wszystkiego co najlepsze, wielu dni i miesięcy jeszcze w zdrowiu :serducho:

a tym za TM posyłam całusy :* i dobrej zabawy

Duplo z okazji urodzin został wsadzony na wagę i waży całe dumne 440g ^^ nadal jest z niego długa glizda bez grama tłuszczyku :serducho: i pomarańczowo-rudy też nadal jest :mrgreen:

magnes - Wto Wrz 28, 2010 23:45

Ja też życzę wszystkim żyjącym zdrowia no i dużo dobrego humoru. :urodziny:
A jak sie czują inne Dzieciaczki?
Chciałam tu napisać, ale nie mogłam się zebrać do odwiedzenia tematu...

Oli - Wto Wrz 28, 2010 23:50

Magnes napisał/a:
Chciałam tu napisać, ale nie mogłam się zebrać do odwiedzenia tematu...
cieszę się, że jednak zajrzałaś :* w końcu to od dzieciaczków D stałyśmy się rodziną :D

to ja jeszcze napiszę, że Duplo jak na seniora przystało ma w stadzie pewne przywileje (nie jest np. wywalany na plecy), ale trochę się też izoluje. Jednak dzisiaj podczas wybiegu Lizak (tak, zmienił stado) mnie całkiem rozczulił, bo niby jest najmłodszy, ale podczas siesty nie poszedł zalegać w domku ze wszystkimi tylko poszedł się przytulić jako jedyny do Dupelka. :serducho:

baradwys - Wto Gru 28, 2010 09:59

wszystkiego naj z okazji ukończenia 33miesięcy :*
:urodziny:

*edyta*
:oops:

Pacyfka - Wto Gru 28, 2010 12:24

raczej 33 miesięcy ;)
Wszystkiego najlepszego :urodziny:

magnes - Śro Gru 29, 2010 01:14

Wszystkie naj :urodziny: (lekko spóźnione, ale pamiętałam, nawet świeczkę zapaliłam wczoraj Drakusiowi)
Braciszkom i siostrzyczkom przesyłam całusy i życzę zdrówka, bo w tym wieku się przyda.
I szczególne życzenia dla mojego rudego ulubieńca Dupelka, jestem z niego dumna, że tak dobrze się trzyma. :zakochany: :sirwwt:

Oli - Śro Gru 29, 2010 01:19

Magnes napisał/a:
I szczególne życzenia dla mojego rudego ulubieńca Dupelka, jestem z niego dumna, że tak dobrze się trzyma. :zakochany: :sirwwt:
:* teraz trzyma się jeszcze lepiej, bo mieszka jedynie z Borysem i mają michę dla siebie ^^ no i dostają dodatkowo psią karmę, więc wydaje mi się, że trochę przytył i nareszcie nie jest podrapany :serducho:
Lazanka - Pon Sty 03, 2011 14:25

Ahh a my mieliśmy przerwę od netu w okresie świątecznym :) Tak więc spóźniony wpis tutaj. Ale w "realu" o urodzinkach ćwiartkowych nie zapomnieliśmy. DeeDee świętowała (jak zwykle :roll: ) napełniając swój okrąglutki brzuszek no i oczywiście macha łapką do rodzeństwa :)
Oli - Pon Mar 28, 2011 00:19

Dzisiaj dzieciaczki kończą 3 lata :D nie wiem kto tam od nas jeszcze jest i gdzie, ale Duplo u mnie ma się wyśmienicie jak na starszego pana przystało :serducho: ma 3 od siebie młodszych kolegów, a i tak trzyma się najlepiej (tfu tfu tfu) :kciuki:

w każdym razie wszystkim tu i za TM życzę zdrówka i mnóstwa pyszności :urodziny:

Lazanka - Pon Mar 28, 2011 01:02

My rowniez przesylamy zyczenia duzo zdrowka dla wszystkich zyjacych siostrzyczek i braciszkow z miotu D. A o tych za TM (Domisia w szczegolnowsci) nadal pamietamy!

:urodziny: :urodziny:

Nasza DeeDee jest kochana i nad wyraz energiczna babcia :) Nadal miewa ten swoj lobuzerski blysk w oczkach kiedy cos wykombinuje. Poza tym straszny z niej pieszczoch i przytulak. Niestety ze zdrowiem nie jest tak dobrze jak bysmy sobie zyczyli. Co prawda ogolna kondycje DeeDee ma wysmienita (nadal, mimo wielu udogodnien i ulatwien zamontowanych w klatce) lubi sie powspinac i lapcie nadal daja rade! Ale nieststy DeeDee ma guza (sam dol listwy mlekowej) - co prawda wykryty byl w bardzo wczesnym stadium ale ze wzgldu na wiek DeeDusi nieoperacyjny wiec sobie paskuda rosnie (jak dla nas stanowczo za szybko). Jak narazie nie wyglada by sprawial on Malej bol ale rosnie i zaczyna ograniczac zasieg ruchow tylnej lapci :/ My liczymy, ze mimo wszystko malutka pobedzie jeszcze z nami jak najdluzej! :kciuki: :kciuki:

baradwys - Pon Mar 28, 2011 11:03

100 latek dla weteranów forumowych :urodziny: Dravenikowi szczególne :serducho:
Lazanka - Pią Cze 03, 2011 09:53

Wczoraj odeszła nasza druga i ostatnia dziewczynka z miotu D - DeeDee. Niestety guz rósł szybko i zrobił się tak duży, ze ciężko było już wieżyc ze DeeDusi to nie boli (mimo ze nie okazywała). Przeszkadzał w poruszaniu, a skora na dole zaczęła być podrażniona od ocierania o podłoże. Dlatego zdecydowaliśmy ze to czas by pomoc malutkiej odejść. ;(
Nasze Sloneczko usnęło spokojnie na moich rekach - tylko teraz tak pusto bez niej :placze: :placze:

Karena - Pon Mar 26, 2012 11:50

W związku ze zmianami wprowadzanymi na forum, temat został przeniesiony.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group