To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Toaleta

Anonymous - Pią Kwi 04, 2008 12:34

HA! Mówiłam, żeby przenosić gówna :lol:
PALATINA - Pią Kwi 04, 2008 13:27

Przenosiłam tylko 1wszego dnia.
Wczoraj wysprzątałam klatkę i w kuwecie było czysto, a dziś widzę, że są kupki :D
Ciekawe kto sie tam tak ładnie załatwia (widziałam już Ryśka i Nikolasa).
Reszta pewnie waliła w nocy kupska za moim łóżkiem. Tam też jest kuweta (przerobiona klatka laboratoryjna) i o dziwo wszyscy z niej korzystają! Co prawa w rogach pokoju też się czasem załatwiają, ale w kuwecie zawsze jest pełno.

Natalia - Sob Kwi 05, 2008 19:07

A moje na dobre zaczęły kupkać do kuwety. Wcześniej bardziej do klatkowej niż do tej, teraz właściwie zawsze :) .
PALATINA - Sob Kwi 12, 2008 11:34

Wybaczcie, ale muszę się pochwalić! :D

Klatka (górna część) z kuwetą


..i kuweta po dzisiejszej nocy! :]
- jestem dumna z moich ogonów!

Anonymous - Sob Kwi 12, 2008 11:39

PALATINA, gratulacje :mrgreen: A moje to takie czyściochy, że nawet półek ani domku nie zasikały :] Chyba jakąś reklamę Marcie zrobię, że szczurki od niej to już się rodzą z poczuciem czystości :lol:
zasadzkas - Czw Kwi 17, 2008 22:38

A moje szczają i srają na półki na potęgę ;(
Anonymous - Pią Kwi 18, 2008 15:34

zasadzkas, to cię raczej nie pocieszy, ale moje tak samo...

normalnie krew mnie zalewa jak widzę, kiedy któraś łajza leje z samej góry na sam dół... i nic na to nie moge poradzić :|

zasadzkas - Pią Kwi 18, 2008 15:40

Kurdę, od niedawna mają wolierę i mega-smród w zestawie. Nie chce im się złazić na dół. Już im oba tarasy wyjęłam, bo siki rozpuszczają kupy i jest łajno niesamowite. Zamawiam kuwety narożne/toaletkowe. Poradźcie, jedna wystarczy, czy od razu dwie? Jak macie?
helen.ch - Pią Kwi 18, 2008 15:45

zasadzkas, ja mam jedną na samej górze, tam przebywają najczęściej w hamakach, więc wychodząc tam się załatwiają. Zdarza im się jednak sikać i na półkach poniżej, ale nie wiem czy druga kuweta by temu zapobiegła.
zasadzkas - Pią Kwi 18, 2008 15:47

moje też najczęściej na górze, w hamakach, też jedną zrobię, dzięki :wink:
idaa - Sob Maj 03, 2008 22:53

Ja mam jedną kuwetę narożną, a w niej drobniutki koci żwirek. Rodney grzecznie siusia tam i kupka, ale Hektor........ :roll: Ten leje, gdzie popadnie. Najczęściej w domku na polarki (muszę je codziennie wymieniać). Po każdym szorowaniu klatki wsadzam zasikane polarki do kuwetki i wciąż mam nadzieję, że pojmie w końcu o co chodzi. :wink:
Dory - Śro Maj 07, 2008 15:03

Ja podziwiam ogony nauczone czystości, dla moich kuweta to świetne łóżko :P
ziutkowska - Śro Maj 20, 2009 13:32

Muszę się pochwalić. Moje pierdoły nauczyły się 'kuwecić' :mrgreen: ! Przenosiłam kupy, przenosiłam szczury ( :lol: ), ale muszę przyznać, że wysiłek się opłacił. Jest dużo wygodniej, no i taniej!
maris - Śro Maj 20, 2009 17:23

Ja mam toaletę narożną u góry klatki. Wszystkie się tam załatwiają (musiałam im parę razy przenieść kupy, ale zaskoczyły o co chodzi) ale nie tylko... poza kupkaniem i sikaniem znoszą do niej jedzenie i tam pałaszują :roll: a dziś... dzisiaj przyłapałam Charliego jak w niej spał :P Niestety, choć nauczyły się korzystać z kuwety hamak też jest obsikiwany... :/
wiq - Pią Maj 22, 2009 08:53

kurde, moi mlodzi to moze sie jeszcze naucza, bo narazie leja w hamak i ciezko go prac co drugi dzien :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group