To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [Szczecin] Lecznica ul. Witkiewicza/Krakowska Chmielewscy

Anonymous - Nie Mar 09, 2008 13:32
Temat postu: [Szczecin] Lecznica ul. Witkiewicza/Krakowska Chmielewscy
Lecznica, w której Młoda miała zabieg. Usunięcie narządów rodnych z powodu wypadania macicy/pochwy. Za zabieg zapłaciłam 147 złotych, w tym sam zabieg, znieczulenie, narkoza, jeden Enroxil + 3 strzykawki z Enroxilem do domu.

Nie było powikłań, ze swojego punktu widzenia - polecam.

szczu*milka - Pon Mar 10, 2008 15:52

Off-Topic:
jutro o 16 mam umówioną wizytę na zabieg właśnie tam, skoro u twojej nie było powikłań może i mojej niuni się uda :wink: Oczywiście po wszystkim się dopiszę.

AngelsDream - Pon Mar 10, 2008 15:55

Off-Topic:
szczu*milka, jeżeli mogłabym prosić, żebyś później dopisała się do tego tematu ze swoją 'recenzją' - byłoby super.

Anonymous - Pon Mar 10, 2008 16:12

szczu*milka, u mnie był ważny czas, dlatego też się zdecydowałyśmy, dostałyśmy termin na zabieg na "jutro z rana, koło dziewiątej". To był jeden z powodów, dla których wycinałyśmy się właśnie tam ;)
szczu*milka - Wto Mar 11, 2008 19:58

Już jesteśmy po zabiegu :) Kami dochodzi do siebie w ciszy i spokoju [strasznie się wierci :roll: ] zapłaciłam 90 zł (zabieg+znieczulenie +narkoza+zastrzyk po wszystkim) jeszcze przez cztery dni na zastrzyk-antybiotyk będziemy chodzić co zapewne będzie mnie jeszcze trochę kosztować :wink: Ogólnie polecam Miła pani weterynarz, delikatna. No i najważniejsze szczurcia przeżyła zabieg :kciuki:
Viljar - Pią Mar 28, 2008 16:54

Off-Topic:
Dziewczyny, może pamiętacie nazwisko weta który zajmował się waszymi szczurkami? Ja tam właśnie leczę moje, a przeczytałam gdzieś czyjąś wypowiedź, że na szczurkach w tej lecznicy zna się tylko jeden wet.

Anonymous - Pią Mar 28, 2008 16:56

Nie mam pojęcia kto to był. Pewnie nawet nie umiałabym go wskazać palcem. Nie do końca byłam sobą, przykro mi
Viljar - Pią Mar 28, 2008 17:00

Ale to mężczyzna był? Bo szczu*milka, pisała o kobiecie, a to by znaczyło, że to co wyczytałam to albo stare dane, albo nieprawdziwe :) Tzn. mam nadzieję :)
Anonymous - Pią Mar 28, 2008 17:14

Viljar, tak, pani była od zastrzyków i takich pierdół, tak mi sie wydaje. Była jedna pani i paru panów.
szczu*milka - Pią Mar 28, 2008 21:04

Moją niunię operowała "Pani" weterynarz, była delikatna i sprawiała wrażenie, że stara się. "Pan" weterynarz (w okularach z wąsami) nie zrobił na mnie dobrego wrażenia i nie był delikatny jak robił zastrzyk. To tylko moje odczucie. Polecam "panią" WET :)
Marcik - Wto Sty 26, 2010 15:28
Temat postu: [nie polecam] Szczecin, lecznica na ul. Wojska Polskiego 92
Lekarze: Dobryłko Waldemar Lemański oraz Janusz Kozak Marek.
Byłam wczoraj wieczorem na wizycie z lekko kichającym chłopaczkiem do adopcji.
Usłyszałam, że poda znieczulenie i szczurek sobie "zaśnie".
Tak - weterynarz chciał go uśpić.
Po zrobieniu awantury i przekonaniu weterynarza, żeby może wziął szczurka do ręki i go osłuchał, powiedział, że "nic tu nie słyszy".
Żenujące...

asik8705 - Wto Sty 26, 2010 15:35

Zal. Normalnie co za ludzie. Ja jak narzie korzystam z usług przychodni wet. na chopina i jestem zadowolona mila obdsluga i znaja sie na rzeczy wysluchaja twoje za i przeciw i wszystko wytlumacza.
Niamey - Wto Sty 26, 2010 17:20

Off-Topic:
Marcik napisał/a:
Usłyszałam, że poda znieczulenie i szczurek sobie "zaśnie".
wow...jestem w szoku :shock:

Marcik - Wto Sty 26, 2010 20:06

Poszłam tam tylko dlatego, że była to lecznica polecana na tym forum, ale w marcu 2008 roku. Cały czas szukam jakiegoś dobrego specjalisty od gryzoni w Szczecinie. Na razie na hasło "Weterynarz - Szczecin" w wyszukiwarce na 19 gabinetów byłam już w 10, w tym jeden lekarz był od gryzoni.
Wczoraj po incydencie w ww lecznicy mój TŻ zadzwonił do znajomego który ma króliki, ma kontakt do jeszcze jednego lekarza, więc szukam dalej zanim znów coś poważnego zacznie się dziac w moim stadku...

Na ul. Chopina jeszcze nie byłam, jest tam jakiś lekarz od gryzoni?

asik8705 - Wto Sty 26, 2010 20:39

Sa tam specjalisci od malych zwierzat. Bylam tam juz 3 razy i co do obslugi jest naprawde milo i dobrze mlodzi ludzie tam pracuja, ale sa konkretni i z tego co robia znaja sie na rzeczy. To jest moje zdanie. Jak sprawdzisz tego lekarza od króliczków to daj znac jak z nim jest:D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group