To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miło¶ników szczurów

Ogonowy offtopic - Co teraz robi± twoje szczury?

Natalia - ¦ro Mar 05, 2008 21:18
Temat postu: Co teraz robi± twoje szczury?
No wła¶nie? Ale nie piszcie jednym słowem ;) .

U mnie: Luna wygl±da z hamaka i patrzy, patrzy, pewnie za przysmakiem jakim¶, a Bebe próbuje zasn±ć.

Oli - ¦ro Mar 05, 2008 21:27

Kaspek siedzi w misce i konsumuje. Gizmo i Rysio ¶pi± na za małym jak na nawet 3 byczki hamaku, a Filip z konieczno¶ci ¶pi piętro niżej (wła¶ciwie pół piętra) na hamaku jedno :drap: szczurzym.

Ekipa ENO jest obecnie poza zasięgiem mojego wzroku, ale jak±¶ godzinę temu była w zasięgu mojego słuchu... :roll:

magnes - ¦ro Mar 05, 2008 21:29

a mój poprostu słodko spi (skulił się w k±cie i pochrapuje :-P )
Dory - ¦ro Mar 05, 2008 21:31

Szukaj± Docenta w każdym k±cie mojego pokoju ;(
gratis - ¦ro Mar 05, 2008 21:33

Jeden "padł" w klatce, a drugi mi zjada rękaw od ¶rodka xD
falka - ¦ro Mar 05, 2008 21:53

Skrętka prowadzi badania archeologiczne, "maluchy" się przyczaiły na półce.
Savash - ¦ro Mar 05, 2008 23:24

Login pożera drwenian± półeczkę, Narcyz je kolacje, Greebo siedzi skamuflowany za domkie, a Orfeus kichn±ł wymownie, bo czas dać im jakiego¶ Gerberka.
Mała Mi - Czw Mar 06, 2008 00:05

Rat jak zwykle ¶pi, Kuzco przed chwil± też wlazł do hamaczka i ¶pi - chłopy zmęczyli się po igraszkach z jajkiem na twardo na łóżku i wtarganiu go do klatki, a także powspólnych walkach o nie :D

p.s. wła¶nie Rat się obudził i odgarnia żwirek

gam - Czw Mar 06, 2008 08:01

Bubok wła¶nie wstał i się przeci±ga, niucha też czy nie mam dla niego jakiego¶ smakołyka. :)
Ninek - Czw Mar 06, 2008 12:10

Fuks i Soli ¶pi± przytuleni na półce, Him ¶pi na drugiej półce a Vanilla ¶pi na głowie na trzeciej półce, Deborah ¶pi w sitku, Delilah w rurze (poprawka, jak podeszłam do klatki zaczęła skakać po półkach), Mafia łazi po klatce, Afera, Kyoko, Mysia ¶pi± w domku :) Maj± senny etap dnia ;)
Natalia - Czw Mar 06, 2008 12:38

¦pi± w hamaku w¶ród strzępów papieru toaletowego[rozwalaczki małe ;D]
s_s_s - Czw Mar 06, 2008 15:34

Ring ¶pi za monitorem, Kurt ¶pi w klatce, a Cantera gdzie¶ wcięło. Standard. :P
helen.ch - Czw Mar 06, 2008 15:49

¦pi± :roll: zakopane w polarkach w domku od cioci Viss.

edit:
Pixi je twarożek ze szczypiorkiem, reszta bez zmian :D

Misquamacus - Czw Mar 06, 2008 17:14

Iga naznosiła żarełka na hamak :-P zjadła co się dało i obecnie ¶pi na stosie łupinek :?
Fiona jak zwykle ¶pi w swojej materiałowej norce ;)
obydwie się obraziły na mnie bo do domku podwierzanego wrzuciłem kilka szmatek 8)
i dzi¶ ani razu nie weszły :P
a gdzy podejdę do klatki, to obydwie wystawiaj± nosy, a nóż widelec cos im dam :roll:

TarI - Czw Mar 06, 2008 18:08

Frida buszuje w szufladach a Frajda wyjada mi kuskus z talerza hi hi może sobie na to pozwolić bo musi przytyć :) i oczywi¶cie w między czasie znęca się nad kotk± paradujac jej przed nosem :lol1:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group