To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zachowanie, psychika i oswajanie - Szczurze upodobanie do ust - szczur liże, zagląda do buzi

waskisongo - Wto Maj 26, 2015 22:11
Temat postu: otwieranie ust mi:D
zauważyłem i gdzieś czytałem , że jak coś np jadłem a szczur to wyczuwa tak co inni jedli i ja jako członek jego stada otwiera mi usta i wącha i liże mi środek ust ... wiem że to głupie co pisze i trochę ohydne ale chcę zapytać czy to normalne :D ??

ale zrobiłem mały test :D

4 miski :D

1.płatki
2.chleb
3.masło orzechowe
4.orzech

zjadłem masło orzechowe ten poszedł od razu do masła orzechowego :D przypadek ??

coś może więcej powiecie o tym zachowaniu ?? bo ja czuje się dziwnie :>

bolek - Śro Maj 27, 2015 02:56

U mnie to normalka jak coś jem to wszystkie trzy moje siedzą na mnie i tylko czekam, który szybciej dopadnie mi się do ust :lol:
Szczurówka - Śro Maj 27, 2015 08:14

Moje szczury są bezczelne do tego stopnia że pchają mi się całym łbem do ust :?
Layla - Śro Maj 27, 2015 08:15

waskisongo, przeglądaj forum, takie tematy były. Tak, to normalne. Nie wiem co w tym może dziwić :P
smeg - Śro Maj 27, 2015 09:41

Połączyłam z istniejącym tematem.
waskisongo - Śro Maj 27, 2015 16:07

chodzi o to , że wszystkie moje samiczki tak robią , bo podpatrzyły to u moich chłopaków i swojej mamy :D Mimi na tyle jest bezczelna jędza (mama samiczek), że wkłada tam , aż cała głowę :D a te młode piczki ją naśladują :wink: hehe

w ogóle to ją naśladują chyba cały czas bo nawet sztuczki nie uczyły się ode mnie tylko spoglądały na mamę i efekt było widać ;P

za żarcie to chyba by mnie nawet sprzedały :lol:

tylko Mimi jest Alfa w stadzie i gdy maluchy się tłuką to czasem wkracza Ona lub najstarsza z sióstr i rodziela towarzystwo :D

a gdy Mimi je to wtedy tylko patrzą błagalnie na nią :D ale żadna nie wyrwie jej jedzenia :D to z moich obserwacji wynika

tyle póki co chyba :mrgreen:

Hanami - Sob Maj 30, 2015 10:39

Cytat:
te młode piczki

waskisongo KTO? :roll:

Zdawało mi się, że masz szczurki. A piszesz teraz o jakichś dziwnych stworkach, które raczej nie istnieją.

Layla - Sob Maj 30, 2015 11:41

Hanami, e, czemu się czepiasz? Ja też tak nazywałam moje samice :P
waskisongo - Sob Maj 30, 2015 17:42

Hanami napisał/a:
Zdawało mi się, że masz szczurki. A piszesz teraz o jakichś dziwnych stworkach, które raczej nie istnieją.


szczurki ;) mlodziaki :D samiczki :D piczki :D

svala - Nie Maj 31, 2015 15:27

waskisongo, :lol:
Sajena - Pon Cze 08, 2015 17:29

Moja uwielbia zaglądać mi do ust. Szczególnie jak usłyszy że coś jem :D lubi też depilować brwi
bolek - Pon Cze 08, 2015 23:39

Nie wpadłbym na te piczki :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group