To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Transport szczurów przez PKS/Polski Bus/PKP/portale

Pyl - Wto Lis 26, 2013 21:49

Off-Topic:
Czy ten wątek jest faktycznie o przewożeniu zwierząt w PKS/PB/... czy o wysyłaniu jako przesyłek w tychże środkach transportu? Patrząc na tytuł nigdy bym tu nie szukała informacji o przewożeniu zwierzat ze sobą. Może warto rozszerzyć tytuł wątku lub dodać opis?

Martini - Wto Lis 26, 2013 21:49

Hm. Może sztuka kamuflażu, a może kierowca nie był zbyt spostrzegawczy.
Nikky - Wto Lis 26, 2013 21:55

Ten będzie małym podrostkiem. Do Olsztyna mam PKS-em z przesiadkami najkrócej ponad 4 godziny, a boję się, że mały zamarznie. A innymi PKSami można?
Karena - Wto Lis 26, 2013 21:56

Nazwa tematu zmieniona z "Przesyłka konduktorska / PKS, PB - co i jak?" na obecną.
Nikky - Wto Lis 26, 2013 21:57

Off-Topic:
Znalazłam PKP bezpośrednio z Olsztyna, jedyny pociąg, a pojadę Polskim Busem :3

smeg - Wto Lis 26, 2013 21:58

Zwykłym PKSem można, moja siostra podróżowała tak ze szczurami (okolice Białegostoku).
Nikky - Wto Lis 26, 2013 22:01

smeg, dzięki, na miejscu i tak będę raczej kupowała bilet powrotny, czym szybciej oby do domu :) przynajmniej PB będę omijała wtedy szeeeerokim łukiem.
susurrement - Śro Lis 27, 2013 10:32

myślę, że w PB mogą być już wyczuleni na to - niejednokrotnie słyszałam, że ktoś nie wsiadł/musiał wysiąść.
osobiście przewiozłam dwa razy i to sporo, bo 2-3 transportery szczurów, ale widocznie dobrze się zakamuflowałam :mrgreen:

cornflakegirl - Śro Lis 27, 2013 21:27

Nikky napisał/a:
Ten będzie małym podrostkiem. Do Olsztyna mam PKS-em z przesiadkami najkrócej ponad 4 godziny, a boję się, że mały zamarznie. A innymi PKSami można?


A skąd jedziesz? Bo np. z Warszawy jeździ Radex. Szybko, można bez problemu wziąc futrzaka :)

Nikky - Śro Lis 27, 2013 21:42

Z Warszawy, tylko, że jadę bez ciurka, więc czymkolwiek, a na miejscu będę szukała powrotu, czegokolwiek oby szybciej :P W Radexie nie mają ulg dla uczniów ;(
Pyl - Pią Sty 30, 2015 13:39

Off-Topic:
Zmiany w Blablacar - to nam chyba nie ułatwi przewozu zwierzaków. Jeśli dobrze rozumiem, to bez rezerwacji nie będzie możliwości kontaktu z kierowcą, czyli wypytania czy zabierze ogona :|

/Edit
Napisałam do Blablacar. Pewnie nic to nie zmieni, ale jeśli więcej osób zwróci im uwagę, że zmiany utrudniają to może jakoś uda się to zmienić.


[ Komentarz dodany przez: limomanka: Pią Sty 30, 2015 21:22 ]
Scaliłam posty z wątku transportowego, w którym zbieramy ogłoszenia. Temat tego wątku poszerzyłam o portale społecznościowe.

cheldorado - Pią Sty 30, 2015 15:26

Off-Topic:
Pyl, ponoć ma być opcja zadawania pytań publicznych o szczegóły przejazdu- bez konieczności dokonywania rezerwacji za punkty. Pytanie tylko jak się później umówić z kierowcą na przewóz ogona, bo rezerwacja z automatu zabiera miejsce dla pasażera.

Pyl - Pią Sty 30, 2015 15:50

Off-Topic:
cheldorado, dzięki za info. Na to samo (blokowanie miejsca) zwróciłam im uwagę.

Szczurówka - Pią Sty 30, 2015 18:03

Off-Topic:
Na dodatek jak się klika na kontakt z kierowcą to nie wyświetla się już numer telefonu mimo że kierowca ma podany tylko trzeba pw pisać :?

Pyl - Pią Sty 30, 2015 19:16

Off-Topic:
Szczurówka, właśnie o tym piszemy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group