To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zachowanie, psychika i oswajanie - Szczur a zwierzę innego gatunku w tej samej klatce

czarnuszak - Czw Gru 13, 2012 13:49

Ja tak dodam od siebie, jak miałam jeszcze dwa szczurki, nornice (takie malutkie myszki) zamieszkały u mnie pod podłogą... :? parę razy zaobserwowałam jak cholera przełazi przez pręciki i kradnie jedzonko moim perełkom.. A one pały smacznie kiedy były okradane. Ale pewnego razu mysza się zapędziła i wbiła do ich koszyczka, gdzie sobie spały, a kiedy się obudziły mysza wyskoczyła z piskiem z klatki bo obiad chciały z niej zrobić :mrgreen:
SzczuroFanka - Sob Mar 02, 2013 21:02
Temat postu: Szczurek i świnka morska...?
Hej wszystkim czytelnikom.
Mam pewne pytanie: chcę kupić łysą świnkę morską (nie znam rasy ani płci) i szczurka (też nie znam rasy ani płci, ale on nie będzie łysy) i zastanawiałam się, czy mogłabym dać ich do jednej klatki. :huh2:


Nie wiedziałam gdzie dodać ten temat, więc jeśli tu nie pasuje to przepraszam.

AngelsDream - Sob Mar 02, 2013 21:07

SzczuroFanka, szczur powinien mieć towarzystwo swojego gatunku, a świnka swojego. Pomijając już to, że szczur może zrobić śwince krzywdę, to przede wszystkim te zwierzęta wymagają zupełnie innej diety.

Scaliłam Twój wpis z istniejącym tematem.

SzczuroFanka - Sob Mar 02, 2013 21:26

AngelsDream, Dzięki. Nie znam się, więc wolałam zapytać. :mrgreen:
Karena - Sob Mar 02, 2013 21:40

Off-Topic:
SzczuroFanka, Zanim podejmiesz się zakupu / adopcji szczurów polecam przestudiowanie podstawowych informacji, które znajdziesz u nas na Forum. Rozgość się ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group