To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Produkty firm Bunny, Tima Rattima i JR Farm - temat ogólny

Anonymous - Nie Mar 15, 2009 16:48

Ja kupilam z JR farm pokarm dla myszy taki z duzymi chrupkami, tymiankiem, oregano, preparowanym ryzem itd. jako dodatek do karmy podstawowej i bardzo smakuje chlopakom :)
Katsumi - Nie Mar 15, 2009 18:30

Tima u nas nie wchodzi za bardzo, chociaż nie wiem ile szczury zjadają, bo mają pełne michy, coś tam ubyło, ale nie za wiele. Może tylko mi się wydaje, bo w porównaniu do skoczków, gdzie jedzenie znika w mgnieniu oka, to tutaj jakby nie było ruszane wcale :D Ale zobaczę jeszcze za kilka dni jak sytuacja będzie wyglądać.
Niamey - Nie Maj 10, 2009 13:34

http://www.exclusivezoo.p...uemart&Itemid=1 o takie coś znalazłam na stronie exclusivezoo.pl Jestem ciekawa, co sądzicie o przydatności takiego specyfiku. Jest napisane, że to dla królików i świnek, ale może nadawałoby się też jako uzupełnienie dla chorych szczurków?
Oli - Śro Cze 03, 2009 03:08

Zastanowiła mnie jedna rzecz - skoro Tima Rattima tak szybko znika, to może jest to "pusta" karma, której szczury muszą zjeść więcej. :?: Na innym forum znalazłam informację, że jedna z właścicielek sypała dwie miski dziennie Timy, a Prestige VL z jednej miski szczury zjadały przez dwa dni (dostały w zastępstwie kiedy Timy zabrakło). Jak u was ze zużyciem Timy, zjadają jej objętościowo więcej niż np. VL Prestige czy Xtravital/Sluis/JR Farm?
babli - Śro Cze 03, 2009 08:10

U siebie nic nie zauważyłam. Sypię dziewięciu panienkom miskę dziennie [sporą miskę] i jedzą, tak samo jak VL czy inne karmy. Tylko w pierwszym dniu jakoś dużo pochłaniają, bo ok. 2 misek.
sachma - Śro Cze 03, 2009 12:51

Oli, ja zauważyłam że znika jej więcej niż VL RC, ale jedzą ją chętniej i o dziwo nie rzucają się już tak na mokre jak przy RC :D wydaje mi się że po prostu bardziej smakuje i dlatego więcej znika, bo wolniej się nudzi.
Anonymous - Śro Cze 03, 2009 18:20

Moje maja dwie male miski, dwa razy dziennie nasypuje, mysle, ze przy czterech szczurach to normalna dawka. Przy innych karmach zjadaly w podobnym tempie, tylko TR zjadaja cala, a w innych zostawialy niektore rzeczy i musialam wyrzucac.
Devona - Śro Cze 03, 2009 21:26

U mnie innych karm schodziło więcej, bo szczury zasypywały w ściółce to, co im nie smakowało, często nawet połowę tego, co miały w misce, przy bardziej akceptowanych karmach (np. Witte Mollen) jakieś 30%, więc finansowo wychodziłam na tym kiepsko - ściółka wyglądała jak jeden wielki syf, miski były ciągle puste i głodne szczury siedziały przy drzwiczkach, a ja ciągle tylko dosypywałam i dziwiłam się, że karma tak szybko się kończy ;) .
Anonymous - Czw Cze 04, 2009 09:38

Mi schodzi normalnie, z tym że właśnie wszystko, a nie tak jak wcześniej, że zostawało. Za to RC zjadały dużo więcej niż normalnie :wink:
Karena - Pią Sty 29, 2016 13:30

W razie gdyby ktoś tęsknił za [jeszcze kilka lat temu] najlepszą i najpopularniejszą karmą na rynku Polskim, to podsyłam sklep internetowy http://www.timashop.de/su...sktop_view=true
Tima Rattima jest w stałej sprzedaży. ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group