To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Produkty firm Bunny, Tima Rattima i JR Farm - temat ogólny

Nisia - Nie Lis 02, 2008 16:52

Off-Topic:
helen.ch napisał/a:
Miedź Cu (II) sulfaat-pentahydrat

Nie znam niemieckiego, ale może pięciowodny siarczan miedzi II? czyli CuSO4*5H2O?

Devona - Nie Lis 02, 2008 22:41

helen.ch napisał/a:
Dziękujemy ciociu Marto :D .

Proszę bardzo i polecam się na przyszłość. Chwaliłam tę karmę już w innym temacie, więc nie będę się powielać, ale maleństwa jadły ją jako pierwszą i od razu się przyjęła, żadna inna nie miała później takiego wzięcia.

Off-Topic:
Mam znów rabat na zakupy w zooplusie do końca roku, więc zapewne w grudniu będzie zamówienie ode mnie, zawczasu zachęcam osoby z Zielonej Góry i okolic do przejrzenia oferty tego sklepu, niedługo założę stosowny temat.

helen.ch - Pon Lis 03, 2008 18:32

Nisia napisał/a:
Offtopic:
helen.ch napisał/a:
Miedź Cu (II) sulfaat-pentahydrat

Nie znam niemieckiego, ale może pięciowodny siarczan miedzi II? czyli CuSO4*5H2O?

Czort wie, ja tylko "Kupfer" na "miedź" przetłumaczyłam, reszta jest tak jak było.

Oli - Pon Lis 03, 2008 22:20

Dzisiaj w paczce przyszła zamówiona karma JR Farm "uczta dla młodych szczurów". http://www.planeta-zoo.pl...00g-p-5034.html Jeszcze smrody nie jadły tego, ale już mi się podoba ta karma ze względu na brak takich brykietów co jak sprasowane siano wyglądają. Moje tego nie tykają i zawsze, nawet po lekkim przegłodzeniu ląduje to w koszu. Ponieważ ja mieszam to z inną karmą, to może na stałe się przerzucimy na tę ucztę jako domieszkę (zamiast Sluisa którego coraz trudniej dostać).
Anonymous - Wto Lis 04, 2008 09:57

Off-Topic:
Olimpia, link nie działa.

babli - Wto Lis 04, 2008 10:14

Off-Topic:
ma być bez "jeszcze" na końcu :) To chyba to.

Nisia - Wto Lis 04, 2008 10:16

Mnie ciekawi co to są te zielone kuleczki w karmach JR Farm? Moje panny ostentacyjnie to omijają...
Oli - Wto Lis 04, 2008 17:27

Off-Topic:
Już poprawiłam, tak jak babli napisała miało być bez "jeszcze".

agacia - Wto Lis 04, 2008 20:03

Ja ostatnio odkrylam,ze we Wrocku w pasazu grunwaldzkim w sklepie zoo sa produkty jr farm. Niestety nie widzialam tam szczurzych karm,wiec nie wiem czy nie zamowili czy sie skonczyly :(
babli - Śro Lis 05, 2008 17:07

Zastanawiałam się czy bardziej warto kupić:
5 kg Timmy Rattimy, 3kg "JR Farm Pokarm dla szczurów " i 5 kg oraz
"JR Farm uczta dla szczura )" (cena:150zł) 13 kg
czy:
10 kg Timmy Rattimy i 7.5kg JR Farm Pokarm dla szczurów. (cena:165zł)
czy: 17.5kg
7.5 kg JR Farm Pokarm dla szczurów, 5kg Timmy Rattimy i 2.5 kg JR Farm uczta dla szczura (cena:163zł) 15kg

?? Mam rozterki wyboru żywności.. :]

Devona - Śro Lis 05, 2008 17:25

Polecam jak najwięcej Rattimy, przekonasz się, że to magiczna karma ;) . JR Farm Pokarm dla szczura słabo u mnie schodził, ale za to Ucztę dla szczura wiele osób już tutaj polecało, podobno jest chętnie zjadana.
helen.ch - Śro Lis 05, 2008 19:37

Devona napisał/a:
że to magiczna karma
taaaak, znika w magiczny wręcz sposób :D , mam szczury w domu od 9 lat, jeszcznie nigdy w takim tempie nie znikała zawartość misek i to bez żadnych dosłownie pozostałości... w szoku nadal tkwię.
babli - Śro Lis 05, 2008 19:55

no to chyba kupię samą Rattimę :)

Dziękuję za rady :)

Andzia - Pon Lis 24, 2008 09:31

A tej karmy ktoś próbował? Widzę że JR ma teraz dość dobre opinie i chciałabym spróbować
http://www.planeta-zoo.pl...5kg-p-5126.html

Oli - Pon Lis 24, 2008 10:11

Tak, Nisia - gdzieś na forum pisała o niej. :wink:

[ Dodano: Pon Lis 24, 2008 10:12 ]
http://forum.szczury.biz/...zczura++krabami Proszę bardzo :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group