To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Produkty firm Bunny, Tima Rattima i JR Farm - temat ogólny

Mona i Kuba - Nie Sty 27, 2008 11:49
Temat postu: Produkty firm Bunny, Tima Rattima i JR Farm - temat ogólny
Jakis czas temu swoja dzialalnosc na Polske rozszerzyl sklep http://www.zooplus.pl/ Maja dosyc bogata oferte produktow, ktore do tej pory na nazym rynku byly niedostepne. Juz od jakiegos czasu zastanawiamy sie nad zlozeniem zamowienia, jednak wczesniej chcielismy zapytac, czy ktos z Was mial moze juz do czynienia z upatrzonymi przez nas produktami? Moze poznamy jakies ciekawe opinie i zamowimy wiecej ;) lub nic nie zamowmy... bo ceny takie gornopolkowe troche.

Wiec tak:
pokarmy
tutaj zastanawiamy sie chyba nad wszystkim ;) kusi JR Farm Wellness-Food, kusi premium musli... a ten na dole Reggie Rat - wyglada troche jak Rat Crisspy - nie wydaje Wam sie

chrupiace perelki i jugurtowe dropsy bezcukrowe
A w tych przysmakach firmy Bunny po prostu opisy kusza... i w koncu brak cukru i dziwnych dodatkow, tylko natura (tak twierdza)

Bylibysmy wdzieczni za opinie 8)

Ps. Jesli zamowienie doszloby do skutku - to mozemy jakos wspolnie sie dogadac i wyslac je razem - zawsze taniej wyniesie transport (od 150zl darmo) => glownie poznaniacy, choc jesli ktos inny ma ochote to tez zapraszamy

Nisia - Pon Sty 28, 2008 12:26

JR Farm używa moja koleżanka-szczuromaniaczka z Litwy. Bardzo chwali (ona też zboczona pod względem karmienia szczurów i byle czego nie daje).

Jeśli chcecie sami ją podpytać, to na stronie ziurkes.lt trzeba znaleźć Diabolic i zagadać :)

Mona i Kuba - Nie Lut 03, 2008 09:51

No dobra, zamamwiamy :) dzis wieczorem lub jutro... Takze ostatnia szansa na wspolne zamowienie... Nikt sie nie skusi na bezcukrowe dropsy czy wellness z krewetkami? :> Wybor jest naprawde spory dla wszystkich zwierzat...

Oczywiscie zdamy relacje jak sklep sie wywiazuje z obowiazkow ;) i co najwazniejsze jak szczurciom beda smakowac nasze zakupy...

sachma - Pon Lut 04, 2008 19:03

ja dzis zamowilam... moje i mojego chlopaka stada beda sprawdzac karme ;) a i chipsi mains maja tam tanszy :P
Mona i Kuba - Nie Lut 10, 2008 13:00

No to lecimy z recenzjami :)

W poniedzialek wieczorem zamowilismy, w piatek rano dotarla do nas paczka - wielka. Niestety bez zadnych gratisow :/ tylko to co zamawialismy, ale kto wie, moze tak dzialaja niemieckie sklepy ;) W kazdym razie jak najbardziej w porzadku obsluga, powiadamianie o statusie zamowienia, dostalismy nr paczki do sledzenia... Sklep OK. Ale w sumie nie o tym pisac mielismy...

Chrupiace perelki (Knusper perlen) firmy Bunny - bezcukrowy hicior :) Perelki wielkosci ziarna grochu, moze troszke wieksze. Na opakowaniu pisze, aby podawac 2 dziennie - podejrzewamy, ze dzewczyny zjadlyby cala paczke na raz, gdy sie do nie same dorwaly... Zawierają cukier owocowy, drożdże piwne, chmiel, soję, otręby i soki warzywne - bardzo ladnie pachna, troszeczke gorzkawo przy koncu smakuja (a jak probowalismy), ale to pewnie ta nutka chmielu. Szczurzaste Jednym slowem POLECAMY.


Bunny jogurtowe talarki - smakuje, ale bez rewelacji... Dropsy jogurtowe, ladnie pachna, twardze i troche wieksze niz te z Dako-artu. Rowniez bez cukru. Nie jest to wielka rewelacja, ale i tak szybko znika w objeciach paszczek szczurzastych.


JR Farm Wellness-Food pokarm dla szczurów - kolejna rewelacja, przez cala noc chrupaly, chrupaly i chrupay... Duza ilosc ryzu (jakby preparowanego), pachnie szalwia i innymi ziolami, duuzo krewetek (!), ogolnie brak ziarna samego w sobie - ew. dmuchane, kukurydza, groszek i rozniaste chrupki, chrupeczki raczej w naturalnych kolorach... Rowniez POLECAMY, choc drogawa ta karma...

zdj 1
zdj 2 krewetki

Tima Rattima karma dla szczurów Premium Musli
- niby wyglada na zwykla karme, ale cieszy sie ogromnym uznaniem naszych ogoniastych, znikaja nawet ziarna zboz (choc oczywiscie na koncu) sporo slonecznika, troche pestek dyni, marchewka, rozne chrupki (rowniez w naturalnych kolorach), platki z ziaren zboz... teraz akuratnie nie mamy tego pod reka, ale uzupelnimy recenzje :) W kazdy razie dostepna w duuzych opakowaniach i zostala wyróżniona znakiem jakości towaru VdRD (?) - >>link<< (to po niemiecku a my nie teges w tym jezyku)

Takze my z zakupw zadowoleni jestesmy, tak samo jak nasze szczurzaste. Szkoda, ze te produkty nie a szerzej u nas dostepne :/ i trzeba je az z Niemiec sciagac.

emileczka - Nie Lut 10, 2008 14:09

tez bym cos zamówiła tylko troch e duzo za przesyłkę sama nie zamówie za 150 zł (chyba?), wiec moze ktoś...
Nisia - Pon Lut 11, 2008 10:51

Może się skuszę... Ale na pewno nie na karmę z krewetkami. Alifkowi takich cudów nie wolno...
Mona i Kuba napisał/a:
zostala wyróżniona znakiem jakości towaru VdRD (?) - >>link<< (to po niemiecku a my nie teges w tym jezyku)

Zgodnie z moją mizerną znajomością niemieckiego (rozpoznaję pojedyncze słowa), to coś w stylu wyróżnienia szczuromaniaków.

sachma - Śro Lut 13, 2008 18:35

No to ja zamowilam tam JR Farm
No coz :roll: moje jedza i to dosc chetnie, Seby natomiast jedza jakby od niechcenia.



powiem tak - sklad bez rewelacji - ale nie spodziewalam sie niczego innego za 92gr/100g ;) mi sie podoba, jest nie droga i bardzo ladnie pachnie, duzo jakis blizej nie okreslonych granulek, raczej w naturalnym kolorze, troche wrzaskliwych kolorowych koleczek, pszenica i jakies inne zboża - jesli o mnie i moje ogony chodzi to jest to swiatna podstawa karmy ;)

helen.ch - Śro Lut 13, 2008 19:20

Nisia napisał/a:
Mona i Kuba napisał/a:
zostala wyróżniona znakiem jakości towaru VdRD (?) - >>link<< (to po niemiecku a my nie teges w tym jezyku)

Zgodnie z moją mizerną znajomością niemieckiego (rozpoznaję pojedyncze słowa), to coś w stylu wyróżnienia szczuromaniaków.


dokładnie

VdRD - Verein der Rattenliebhaber- und Halter in Deutschland - tyle co Związek miłośników szczurów i ich właścicieli w Niemczech. http://www.vdrd.de

Mona i Kuba - Śro Lut 13, 2008 20:12

sachma, nastepnym razem sprobuj Timy Rattimy. Wyglada ciekawiej i znika praktycznie wszystko. Moze byc i karma podstawowa jaki i solidna! wyjsciowa...

Jestesmy naprawde zadowoleni z zakupow. Szczurzaste niczego z karm pakowanych nie chrupaly z taka luboscia, nawet w xtravitalu zostawiaja zielone chrupki :)

Łosoś - Wto Kwi 01, 2008 21:02

W naszym zoologicznym pojawił się duży wybór jedzonka JR Farm, nie było niestety dla szczurów wiec wzięłam ogólną mieszankę dla wszystkich gryzoni. 10,20zł za 1kg. Wygląda zachecająco, zobaczymy jak będzie z konsumpcją :)
falka - Śro Kwi 16, 2008 13:40

Dziś z JR Farm kupiłam dziewczynom taki burżujski koszyczek:


:mrgreen:

falka - Pią Maj 09, 2008 09:57

Tyle się ostało z bużujskiego koszyczka ;)



Co dziwne dziewczyny wcale nie lubią gniecionej kukurydzy która jest w karmach, a ta jakoś znika i nawet nie znajduję resztek :)

Nisia - Pią Maj 09, 2008 13:00

Ja właśnie zamówiłam burżujski koszyczek. Skusiłam sie, bo cena jest zachęcająca.
Nisia - Śro Cze 25, 2008 12:05
Temat postu: JR Farm
W planecie-zoo będą karmy JR Farm, ale ze względu na liczbę pozycji w ofercie - nie wszystkie. Pani Król prosi, abyśmy zajrzeli do katalogu na stronie http://exclusivezoo.pl/ i wybrali, co chcemy kupować. Ceny pani Król poda później...

Prośba, zamiast linków podawajcie nazwy karm lub numery katalogowe. Na tej stronie pod jednym linkiem jest szereg karm...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group