To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot H Emerald Moon - Honey [']

Matrix - Sob Sty 26, 2008 17:38

rushon, czemu tak twierdzisz? I czy to miał być komplement? :P
Dory - Pią Lut 01, 2008 10:33

Czy babcia Marta ma dla nas jakieś ostatnie pożegnalne wieści może... :mrgreen: ?
Andzia - Pią Lut 01, 2008 20:35

No właśnie coś tu za cicho..... :twisted:
:foty:

Oli - Wto Lut 05, 2008 23:05

w górę! :wink:
satanka666 - Wto Lut 05, 2008 23:05

hooop! :) :foty:
Andzia - Wto Lut 05, 2008 23:44

no właśnie hoop hop jest tu kto????
:foty: i to koniecznie....no i jakieś info co i jak z odbiorem :mrgreen:

rushon - Czw Lut 07, 2008 00:09

Ciom z moją Havanką >> :(
Dory - Czw Lut 07, 2008 08:13

Melduję, że Hathor wczoraj powędrowała do nowej właścicielki :mrgreen: Wycałowałam maleństwo na pożegnanie i już tęsknię, bo bardzo łobuzicę polubiłam ;(
Ciastunio jest niesamowity! To będzie bardzo odważny szczur :mrgreen: A poza tym nawet w najśmielszych snach nie marzyłam, ze będzie taki piękny :serducho: :serducho: :serducho:
Zdjęcia niebawem (po przybyciu Otisia) :)

Layla - Czw Lut 07, 2008 08:18

Dory, a do kogo pojechała Hathor (nie wiem, kogo męczyć o foty :P )
Dory - Czw Lut 07, 2008 08:33

Pani jeszcze nie zarejestrowała się u nas :)
zywym_trudniej - Wto Lut 12, 2008 23:51

Wszystkie maluszki które czekają u mnie na nowych właścicieli mają się dobrze. Mimo wirusa panującego w moim domu mają sie świetnie i są zupełnie zdrowe. Zostały odizolowane od reszty stada, zochowuję wszystkie środki ostrożności. Ale mimo wszystko prosiłabym o jak najszybszy odbiór maluszków. Jeśli chcecie poczekać z ich odbiorem to również rozumiem, obserwuje je uważnie czy cos złego się nei zaczyna dziać. Teraz ze mna dogadać sie łatwo bo mam już stały dostęp do internetu. Foteczki zrobię jutro i napiszę też więcej o maluszkach, dziś już nie dam rady bom zbyt zmęczona.
Andzia - Śro Lut 13, 2008 22:37

Jakie wirusy??? To kciukam za maluszki żeby ich nie dopadło....Może się w takim razie umówimy na konduktorke w niedziele. Czekamy na fotki maluchów :mrgreen:
L. - Czw Lut 14, 2008 15:22

Andzia, Marta z Jarkiem byli chorzy no i szczury załapały. Przy takich stadach jakie oni mają, wystarczy, że kilka załapie i idzie reakcja łańcuchowa. Wszystkie szczurki kichają.
Ale małe są odizolowane, jednak czym szybciej je docelowi właściciele wezmą tym lepiej :wink:

Andzia - Pon Lut 18, 2008 00:04

A co z obiecanymi fotkami??? :P
zywym_trudniej - Śro Lut 20, 2008 21:54

Obiecane fotki, przepraszam ze tak późno.

Hamlet





Helios Hanuman





Hekate





Harmony





Holy Lolly





Havana Moon






Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group