To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot U zirrael rattery

Szura - Nie Lis 30, 2008 11:25

:urodziny: :urodziny: :urodziny:

Myszowate skończyły dziś rok. :serducho:

Wszystkiego naj naj dla wszystkich pchełek, które już pchełkami nie są. :mrgreen: :serducho:

Anouk - Nie Lis 30, 2008 11:32

:urodziny: Wszystkiego naj!
persefona4 - Nie Lis 30, 2008 11:34

:urodziny: :urodziny: :urodziny:
wuwuna - Nie Lis 30, 2008 11:34

Wszystkiego naj naj dla wszystkich Uzirków.
Oleczka - Czw Lip 30, 2009 14:06

Nie wiem czy tutaj to powinnam pisac ale jak nie tu to nie wiem gdzie :(
Umka wczoraj miala miec robiony zabieg wyciecia ( ja mialam taka nadzieje torebki po ropniu) ale okazalo sie ze to nowotwor. Paskudne jest jego umiejscowienie bo oplata cala ceke moczowa i idzie miesniami do pecherza :( dr Jalonicka rozciela to i jak zobaczyla to nie operowala bo by malenka takiej operacji nie przezyla :( i zostala zaszyta bedzie tak dlugo zyla jak dlugo bedzie siusiala jak paskudztwo urosnie i przestanie siusiac bede musiala podjac ciazka decyzje :(
Nie wiem czy miot U byl rozmnazany. Czy inne szczurki na cos chorowaly ? Usia jest tfu tfu zdrowa ale az sie boje mowic o zdrowiu bo jak powiedzialam ze Umenka to okaz zdrowia to za 4 godziny bylam u weta z wycisnieciem robnia i az sie boje chwalic :(

babyduck - Czw Lip 30, 2009 14:13

Oleczka napisał/a:
Nie wiem czy miot U byl rozmnazany
Uzzi został tatusiem miotu C RL.

Kciukam za Umkę, żeby cholerstwo nie rosło. :kciuki:

wuwuna - Czw Lip 30, 2009 14:21

Oleczka napisał/a:
Nie wiem czy miot U byl rozmnazany
Uzzi(Belzebub) został tatą 12 maluchów. (C RL)
Oleczka napisał/a:
Czy inne szczurki na cos chorowaly ?
Ultimo nigdy nie miała nawet katarku. Okaz zdrowia...

Uri zmarł, ale to nie miało podłoża genetycznego.

Z całych sił za siostrzyczkę. :kciuki: :kciuki:

L. - Czw Lip 30, 2009 14:27

Off-Topic:
wuwuna, 15tu, a 12 przeżyło ; )


nie słyszałam o miocie "U"..
ale w miocie, który spłodził Uzzi pojawiły się problemy.

Szura - Czw Lip 30, 2009 14:31

Uzzi, ojciec miotu, jeszcze jest u mnie (niedługo jedzie do Justki, do Łodzi, ja ze względu na alergię nie mogę więcej szczurów, a nie chcę go skazywać na samotność...). Raz złapał katar, ewidentnie z mojej winy. Poza tym - okaz zdrowia.

Uri, mój Najlepszy Przyjaciel, odszedł szóstego lipca, prawdopodobnie w wyniku ogólnego zakażenia organizmu, choć trudno mi orzec. Pierwszy wet się nie popisał, drugi podjął ryzyko odstawienia na dzień lub dwa antybiotyku, aby szczur nabrał apetytu. Choć walczyliśmy z całych sił, nie udało się. Weterynarz obstawia błędy żywieniowe, natomiast wykluczył możliwość, że zaszkodziło mu to, czym go karmiłam. Jednak gdy zaczął chorować, był u mojej znajomej, więc trudno mi powiedzieć, czy przez przypadek czegoś u niej nie zjadł... Wcześniej, poza ropniem, zero chorób.

wuwuna - Czw Lip 30, 2009 14:32

Off-Topic:
L. wiem, napisałam ile przeżyło :wink:

Vella - Pon Sie 17, 2009 14:40

Oleczka napisał/a:
Czy inne szczurki na cos chorowaly ?


Uncja nigdy nawet kataru, żadnych dolegliwości.
I oby tak dalej...

Szura - Pon Lis 30, 2009 14:33

Dziś są drugie urodzinki. Wszystkiego naj dla braciszków i siostrzyczek.

Ja je spędzę z Urim, w lesie... :cry:

Vella - Wto Gru 01, 2009 07:55

Uncja zaliczyła drugie urodziny w pełnym zdrowiu.
Nie wiem jak jej samopoczucie, bo jej przyjaciólka umiera... ale zdrowiu Uncji na razie nic nie można zarzucić.
Może troszkę wolniej wspina się po ścianach klatki, i zanim przybiegnie po smaczny kąsek dwa razy zastanowi się, czy aby naprawdę dość smaczny by się to opłacało, ale w kołowrotku biega jak młoda :)

H. - Nie Gru 06, 2009 17:12

Off-Topic:
Vella napisał/a:
ale w kołowrotku biega jak młoda :)
Masz kołowrotek w szczurzej klatce? Myślę, że chociaż dostatecznie duży i pełen, a nie taki prętowy.

Vella - Wto Gru 08, 2009 09:49

Off-Topic:
Hally napisał/a:
Vella napisał/a:
ale w kołowrotku biega jak młoda :)
Masz kołowrotek w szczurzej klatce? Myślę, że chociaż dostatecznie duży i pełen, a nie taki prętowy.

Mam kołowrotek. Dostatecznie duży. Prętowy. I śmieję się z naiwniaków co jeszcze wierzą w urban legends o wkręcających sie ogonkach, połamanych łapkach i wykrzywionych kręgosłupach.

http://www.youtube.com/watch?v=2MaH0HjF2OQ



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group