To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

PlanetaZoo - Opinie i recenzje. Co sądzimy o PlanecieZoo?

Oli - Pią Mar 21, 2008 23:11

Dziękuję w imieniu własnym i moich podopiecznych. Dziękuję także serdecznie za życzenia wysłane mailem. :)

Państwu życzę wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, spokoju i coraz większej rzeszy zadowolonych klientów. :mrgreen:

helen.ch - Sob Mar 22, 2008 14:47

Planeta Zoo napisał/a:
Wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom, Ich kochanym Podopiecznym, Administratorom, Moderatorom Forum ........... życzymy zdrowych, wesołych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego Dyngusa :wink:
ja również życzę cudownych świąt właścicielom sklepu i dziękuję oczywiście i za karteczkę i za życzenia mailowe i za przysmaki i witaminki dorzucone do przesyłki, aż się głośno ucieszyłam, miło być tak traktowanym.
Anonymous - Sob Mar 22, 2008 15:45

Planeta Zoo napisał/a:
Wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom, Ich kochanym Podopiecznym, Administratorom, Moderatorom Forum ........... życzymy zdrowych, wesołych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego Dyngusa

Dziękuję za życzenia i wzajemnie życzę radosnego świętowania.

AngelsDream - Sob Mar 22, 2008 15:48
Temat postu: Re: Najlepsze życzenia
Planeta Zoo napisał/a:
Wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom, Ich kochanym Podopiecznym, Administratorom, Moderatorom Forum ........... życzymy zdrowych, wesołych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego Dyngusa :wink:


Bardzo nam miło. Pozdrawiamy od 9 szczurów i psa :>

H. - Sob Mar 22, 2008 15:59

Planeta Zoo, dziekujemy slicznie, dla Was rowniez wszystkiego najlepszego! :)
polna - Pon Mar 24, 2008 11:39

Dziękujemy za zyczenia (również na gg) i życzymy Wesołych Świąt. :)


Ja mam jeszcze taką prośbę, czy mogłyby na stronie pojawić się też składy sprzedwanych rzeczy? :wink:

Planeta Zoo - Czw Kwi 03, 2008 18:20

Przede wszystkim bardzo dziękuję za życzenia i przepraszam, że robię to dopiero teraz.
Jeżeli chodzi o opisy sprzedawanych produktów - możemy zamieszczać tylko informacje udostępniane nam przez Producentów lub Imorterów. Niektóre Firmy nie życzą sobie, byśmy na swojej stronie podawali skład Ich mieszanek i musimy to uszanować. :wink:

AngelsDream - Czw Kwi 03, 2008 18:21

Planeta Zoo napisał/a:
Niektóre Firmy nie życzą sobie, byśmy na swojej stronie podawali skład Ich mieszanek i musimy to uszanować.
:shock: Trochę dziwne, ale rozumiem...
polna - Czw Kwi 03, 2008 21:13

Planeta Zoo napisał/a:
Niektóre Firmy nie życzą sobie, byśmy na swojej stronie podawali skład Ich mieszanek i musimy to uszanować. :wink:


Rozumiem. :wink:

marhef - Wto Maj 27, 2008 18:38

Pierwszy raz zamówiłam coś z Planety Zoo i jestem zachwycona!
Po pierwsze szybkość - zamówiłam w sobotę, w poniedziałek dostałam maila z informacją, że wysłane, dziś już mam paczkę.
Po drugie - gratisy, czyli próbki karm, pelnowymiarowe opakowanie groszku z Vitapolu, informatory z ofertą Herbal Pets, Dako-Art i Vitakraftu, i do tego jeszcze trzy numery miesięcznika "Cztery Łapy". :shock:
Chyba zostaną stałą klientką :D

polna - Wto Maj 27, 2008 18:56

Ja chciałam podziękować za dostarczenie zamówienia pod same drzwi. :mrgreen:
helen.ch - Wto Maj 27, 2008 20:08

marhef napisał/a:
Chyba zostaną stałą klientką :D
witaj w klubie :D , gratisy od planety są super, czekamy zawsze z Natalią na kolejną niespodziankę, była juz karma dla świnki, super plakat z rasami świnek, były różne przysmaki, a ostatnio wapienna marchewka. No i cała obsługa rewelacyjna.
falka - Wto Maj 27, 2008 20:19

helen.ch napisał/a:
wapienna marchewka
ja też dostałam, taką rushoffą :P o dziwo szczurki ją lubią, chociaż wapna normalnie nie obgryzają
idaa - Czw Maj 29, 2008 18:42

Ja też po raz pierwszy w poniedziałek zamówiłam w Planecie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. W poniedziałek wieczorem zamówione - w środę po południu dostarczone. Super. Dobrze zapakowane, gratis wapienko warzywne i próbka karmy dla gryzoni. To był mój pierwszy raz :wink: i na pewno nie ostatni :]
helen.ch - Wto Cze 03, 2008 17:36

Kocham zamawianie w planecie :D , przelew, kilka godzin później mail, że pieniądze wpłyneły i że przygotowują towar, 10 minut później mail, że wysłali. :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group