To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

PlanetaZoo - Opinie i recenzje. Co sądzimy o PlanecieZoo?

AngelsDream - Śro Sty 02, 2008 11:34

I ja się dołączam :DD
Planeta Zoo - Śro Sty 02, 2008 19:58

Dziękujemy za wszystkie życzenia :wink: Pierwszy rok za nami. Teraz może być już tylko lepiej :wink: Spełnieniem naszych marzeń będzie przede wszystkim Wasze zadowolenie z Planety Zoo :wink:

:> Do 10-go stycznia - kolejna promocja Herbal Pets ( -15% ) :wink:

polna - Śro Sty 02, 2008 22:11

I my równierz składamy najlepsze życzenia! Oby sklep dalej się tak rozwijał. :mrgreen:
Nisia - Czw Sty 03, 2008 10:59

Planeta Zoo napisał/a:
Pierwszy rok za nami

To dopiero pierwszy rok?? Sądząc po stronie, kwestiach kontaktu z klientem, etc., myślałam, że sklep działa dłużej i to po prostu kwestia doświadczenia.

Skoro to dopiero pierwszy rok... to szacuneczek.

polna - Czw Sty 03, 2008 13:25

Nisia, nie tylko Ty myslałaś, że sklep działa znacznie dłużej, ja także. 8) A tu takie zaskoczenie.
Planeta Zoo - Czw Sty 03, 2008 23:38

:wink: Strona internetowa sklepu powstała rzeczywiście trochę wcześniej - chcieliśmy się przygotować do oficjalnego otwarcia, które faktycznie nastąpiło 2-go stycznia 2007. Planetę Zoo traktujemy bardzo poważnie, angażujemy się również emocjonalnie, ponieważ kochamy wszystkie zwierzaki ( których u nas w domu nie brakuje ). Wasze opinie utwierdzają nas w przekonaniu, że to co robimy - ma sens. Jeszcze raz bardzo Wszystkim dziękuję za "wspólnie spędzony" pierwszy rok działalności i mam nadzieję, że następne lata będą coraz lepsze. :wink:
falka - Sob Sty 05, 2008 17:21

Ja jestem zachwycona :) Oby tak dalej! Zwłaszcza dziękuję za dodanie na moją prośbę brykietu kokosowego do asortymentu :)
hefi - Sob Sty 05, 2008 18:10

:) to ja się wypowiem jak moje zamówienie dojdzie :) ponieważ skusiłam się na zamówienie paru rzeczy dla moich bab... :) (może następnym razem też coś dla papugi wezmę :) )
Bo ceny mile mnie zaskoczyły :)

Gratuluje pierwszego roczku działalności :)

falka - Pon Sty 14, 2008 22:24

planeta mi nie odpisała na maila, czy ja jestem bardzo upierdliwa ;( ?
Anonymous - Pon Sty 14, 2008 22:52

falka,
falka napisał/a:
czy ja jestem bardzo upierdliwa
to chyba zależy ile czasu minęło.
polna - Pon Sty 14, 2008 23:02

falka, może napisz na gg? :wink:
Oli - Pon Sty 14, 2008 23:11

falka, nawet teraz sa na gg dostepni - teżb ym tą drogą próbowała.
plora - Śro Sty 16, 2008 17:41

tez myslalam, ze sklep dziala duzo dluzej :usmiech:
podejscie do klientow i asortyment (mam nadzieje,ze bedzie coraz wiekszy) jest wprost do pozazdroszczenia :mrgreen: pelen profesjonalizm i szybki, latwy kontakt :wink:
jedyne co mi przeszkadza to koszt przesylki <-<
poza tym wydaje mi sie, ze korzystanie ze strony sklepu wygodniejsze by bylo gdyby zamiast adresu e-mail byl nick uzytkownika (w miejscu-login)...

helen.ch - Śro Sty 16, 2008 18:04

plora napisał/a:
jedyne co mi przeszkadza to koszt przesylki <-<
tak jest :/
falka - Śro Sty 16, 2008 18:23

mnie wkurza, że po dodaniu czegoś do koszyka wraca na stronę główną zamiast do kategorii...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group