To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

PlanetaZoo - Opinie i recenzje. Co sądzimy o PlanecieZoo?

Azi - Pią Lis 30, 2007 19:03

I ja się przyłączam do pochwał pod adresem tego sklepu. Zamówiłam, zyszło sybko i szybciej niż w przyadku animalii (choć tam był kurier, a u pozta polska). Po prtu ekspresowa realizacja zamówienia.

Badzo podoba m się wyszczególnienie produktów na rachunku, który otrzymałam razem paczką, a także ilośc ulotek jakie dostałam o karmach (takie spaczenie, ż lubię ulotki czytać).

Żałuję tylko, że nie wiedziałam o szykującej się promocji...

Anonymous - Pią Lis 30, 2007 19:09

Off-Topic:
polna, wielkie dzięki :brewka:

L. - Pią Lis 30, 2007 21:05

własnie zamówiłam.
ciekawa jestem efektu.

brakuje mi tu kilku co prawda mało ważnych, ale takich które raz na jakiś czas chciałabym kupić.
np. sianko z miętą HP :wink:

Planeta Zoo - Pią Lis 30, 2007 21:51

Witam wszystkich bardzo serdecznie :wink: Nie wiem, jak dziękować za te wszystkie pochwały i miłe słowa. Staramy się w miarę możliwości poszerzać ofertę i bierzemy sobie do serca wszystkie Wasze uwagi i sugestie.

Herbal Pets ma sianko ziołowe i sianko rumiankowe. Z miętą ma Vitakraft :wink:

LunacyFringe - Sob Gru 01, 2007 11:19

Ja właśnie złożyłam spore zamówienie :brewka:
Ostatnio jak zamawiałam to byłam bardzo zadowolona :)
Rewelacja :DD

Anonymous - Sob Gru 01, 2007 14:13

A teraz jeszcze mają 15% obniżkę na Herbal Pets, wlaśnie dostałam maila :hyhy: Idę kupować :mrgreen:
helen.ch - Nie Gru 02, 2007 17:49

Planeta Zoo napisał/a:
Z miętą ma Vitakraft
i Zuzala bodajże :)
ZET - Nie Gru 02, 2007 19:34

Planeta Zoo napisał/a:
Z miętą ma Vitakraft

Ale vitakraft drogi jest :P
helen.ch napisał/a:
Planeta Zoo napisał/a:
Z miętą ma Vitakraft
i Zuzala bodajże :)

W Planecie nie ma Zuzali ;)

Anonymous - Nie Gru 16, 2007 12:03

Wczoraj przyszła paczka od Planety Zoo, z prezentem świątecznym w postaci kolby dla szczurków i kartką świąteczną dla ludzi. Ale mi się miło zrobiło. Taki mały gest i tyle radości dla wszystkich. :serducho: :jupi: Kolba pożarta, oczywiście. :mrgreen:
Dziękujemy serdecznie przemiłej Pani Kasi, a wszystkim innym życzymy takiej klasy. :)

L. - Sob Gru 22, 2007 23:37

Ogromny +
Mimo mojego nawalenia (miałam problem z pocztą i nie mogłam wpłacić kasy) P.Kasia szybko zareagowała i na mają prośbę zminiła sposób zapłaty na: za pobraniem i zaraz wysłała paczkę, która trafiła do mnie w niecałe 2 dni.
Za co bardzo dziekuję, bo bałam się, że nie dojdzie przed świętami.

polna - Sob Gru 22, 2007 23:54

Ja bardzo dziękuje za życzenia świąteczne, kolbe dla ogonków i szybkie zrealizowanie zamówienia.
Troche namiszane było z sinakiem i ściółką, ale ogonki się nie przejeły zbytnio. :P
Kolbę dostaną na kolacje Wigilijną. :lol1:

L. - Nie Gru 23, 2007 15:33

Ach. Ja też slicznie dziekuję za życzonka i kolbe gratisy ;d
marhef - Nie Gru 23, 2007 16:59

Ja też dziękuję za "paczuszkę" przez którą mało mi ręce nie odpadły i dzięki której zakupy dla ogonów na cały miesiąc mam załatwione :mrgreen:
I dziękuję za życzenia :D

Również życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :mrgreen:

Planeta Zoo - Pon Gru 31, 2007 15:52
Temat postu: Szczęśliwego Nowego Roku
Wszystkim Naszym Wspaniałym Klientom i oczywiście Ich ogoniastym podopiecznym życzymy w Nowym Roku przede wszystkim dużo zdrowia. Przy okazji miło będzie, jeżeli spełnią się wszystkie marzenia :wink:
helen.ch - Śro Sty 02, 2008 11:04

Z okazji pierwszych urodzin życzę firmie samych sukcesów i mnóstwa zadowolonych klientów :urodziny: :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group