To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

PlanetaZoo - Opinie i recenzje. Co sądzimy o PlanecieZoo?

magda_l82 - Czw Lis 11, 2010 00:44

Właśnie zrealizował się mój pierwszy zakup w tym sklepie i na pewno nie będzie ostanim. W piątek zamówiłam i przelałam pieniążki a w środę po południu moje dziewczynki już wcinały smakołyki i "przeglądały" ze mną ulotki i gratisy :)
Anonymous - Pią Cze 10, 2011 14:45

a ja po dłuższym czasie wracam z pozytywną opinią - zrobiłam spore zamówienie, między innymi 20kg wór Rat Pro. paczka dotarła w terminie, domki zabezpieczone idealnie dotarły w całości, do tego miłe gratisy i dla psiska i dla szczurzastych. ogólnie super, więc nie spodziewając się niczego otworzyłam wór szczurzej karmy i zgłupiałam... bo karma okazała się króliczą. a króliczej, jak wiadomo, szczury nie tkną. zadzwoniłam do pani Kasi, opisałam sytuację. okazało się, że to pomyłka dystrybutora - następnego dnia rano miałam już wiadomość, że sprawa u dystrybutora załatwiona, tego samego dnia wysłano do mnie paczkę z właściwą karmą. kurier od razu zabrał niepotrzebny mi wór króliczej

także mimo niedopatrzenia, wszystko zostało błyskawicznie i wzorowo załatwione. ode mnie ogromny plus, no i cieszę się, że znów mam sklep, w którym mogę zrobić wszystkie niezbędne zakupy i dla psa i dla szczurów w jednym miejscu

alken - Nie Cze 12, 2011 22:06

zamówienie zrealizowane bardzo szybko i gratisy :)

szkoda tylko że nie ma opcji darmowej przesyłki...

Hanka_i_Medyk - Pią Lip 01, 2011 12:13

I ode mnie wielki plus :) Teściowa zużyła mi wszystkie szczurze smakołyki, bo nie wiedziała, czym nakarmić stwory, więc w środę (29.06) złożyłam zamówienie na nowe smakołyki z wysyłką paczką pocztową priorytetową. Dzięki przelewom wewnętrznym mBanku, jeszcze tego samego dnia paczka została wysłana, a wczoraj (30.06) już mogłam karmić stwory Crockami VL :)
neko6277 - Wto Wrz 27, 2011 13:21

Jestem bardzo zadowolona. Wczoraj złożyłam zamówienie, a dziś ciury zajadają się smakołykami. Cieszę się, że sklep ma siedzibę w Łodzi, bo to zawsze kilka złoty za przesyłkę w kieszeni na kolejne zakupy :wink: Poza tym bardzo miła obsługa, duży wybór i gratisy. Tak więc daje wielki plus~
AngelsDream - Pią Paź 07, 2011 09:30

Po długiej przerwie zdecydowałam się zamówić w Planecie. Przyznam, że kontakt, terminowość oraz ogólna atmosfera wokół zamówienia zdecydowanie wynagrodziła nawet stosunkowo wysoki koszt wysyłki. W tym przypadku wybrałam paczkę PP i tu szok: na mail przyszedł numer, który śledziłam. Paczka przyszła terminowo, tego dnia, kiedy przekazano ją do dostarczenia. Zapakowana solidnie, z gratisem. Miska zabezpieczona. Świetne, jestem pod dużym wrażeniem - polecam!
Cegriiz - Pon Paź 24, 2011 18:37

Jak przyjdzie wypłata, to zrobię zamówienie ^^ A co!




I moje siostry też...

bchadzyn - Pon Lut 20, 2012 17:46

Bardzo wielki plus! Polecam sklep.

Poza tym jest ,,alloszczur poleca'' <- super sprawa :)

Cegriiz - Pon Lut 20, 2012 17:50

Yhm... tylko by mogli przyśpieszyć robienie paczki :roll:
bchadzyn - Pon Lut 20, 2012 18:47

Cegriiz, może to kwestia momentu, a nie samego skleepu? :wink: :)
Cegriiz - Pon Lut 20, 2012 18:52

Yhm. Sądzę, ze jednak sklepu, bo po raz kolejny tak mi robią. Z opóźnieniem księgują pieniądze, a później czekają jak najdłużej aby wysłać. huh :|
Martini - Pon Lut 20, 2012 18:55

Ja robiłam niedawno zamówienie z Łodzi do Łodzi i jestem bardzo zadowolona. Wszystko tak jak chciałam.
gucia_ska - Śro Maj 07, 2014 22:10

Sklep jak dla mnie super! Po pierwsze: szeroka oferta, największy wybór spośród wszystkich sklepów internetowych, jakie dotąd spotkałam (i znalazłam wszystko, czego szukałam w jednym miejscu), po drugie: bardzo dobry kontakt z obsługą- wysyłka opóźniła się ze względu na długi weekend, ale błyskawicznie dostałam odpowiedzi na moje pytania :) , po trzecie-: paczka idealnie zabezpieczona- cięższe rzeczy na spodzie, wszystko zabezpieczone folią bombelkową i pudło oklejone naklejkami "uwaga szkło" (za to ogromny plus, bo w innych sklepach zdarzało się, że przychodziły mi uszkodzone produkty. Jestem jak najbardziej zadowolona i z pewnością będę zamawiać z PlanetyZoo w przyszłości.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group