To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

PlanetaZoo - Opinie i recenzje. Co sądzimy o PlanecieZoo?

L. - Czw Sty 07, 2010 00:25

A ja polecam cały czas i niezmiennie :wink:
Bo jak kupuje przez internet to tylko w Planecie.
Ze strony p. Kasi zawsze mogę liczyć na szybką odpowiedź.

W momencie kiedy potrzebuję, aby przesyłka doszła ekspresowo, bo puszka prawie świeci pustką nie ma z tym najmniejszego problemu :wink:
A gratisy są zawsze fajne :mrgreen:

Alexis - Czw Sty 07, 2010 20:00

ja też polecam ;) zamówiłam chyba we wtorek, o ile dobrze pamiętam, do odbioru klaciora była już w piątek, do tego miły pan zapronował że mi ją nawet przywiezie, bo ma drodze ;) co prawda nie wyszło, sila wyższa, ale sama propozycja in plus :P
helen.ch - Czw Sty 07, 2010 20:55

L. napisał/a:
A ja polecam cały czas i niezmiennie
Bo jak kupuje przez internet to tylko w Planecie.
Ze strony p. Kasi zawsze mogę liczyć na szybką odpowiedź.


ja od dawna i nieustannie również polecam. Ostatnio po śmierci świnka Maja bardzo sprawnie udało mi się wycofać ze złożonego już zamówienia karmę dla świnek i zamienić ją na szczurze jedzonko. Poza tym jak zapomniałam kiedys zrobić przelew p.Kasia i tak wysłała mi towar obdarzając zaufaniem.

Nie potrzebne mi inne sklepy :D

Planeta Zoo - Sob Sty 09, 2010 19:19

Alexis napisał/a:
ja też polecam ;) zamówiłam chyba we wtorek, o ile dobrze pamiętam, do odbioru klaciora była już w piątek, do tego miły pan zapronował że mi ją nawet przywiezie, bo ma drodze ;) co prawda nie wyszło, sila wyższa, ale sama propozycja in plus :P


Fakt, dobre chęci to nie wszystko - autko odmówiło posłuszeństwa :(

A tak na marginesie, dziękuję za wszystkie miłe słowa :wink:

Mangusta - Czw Lut 11, 2010 11:22

sugerowałabym pod każdym produktem dodać informacje o dostępności - to chyba nie jest nic specjalnie trudnego i czasochłonnego o ile baza danych jest aktualizowana na bieżąco. uniknęłoby się sytuacji gdy czegoś akurat nie ma w magazynie i trzeba czekać. nie żebym narzekała, po prostu patrząc po tych opiniach spodziewałam się że poniedziałkowe zamówienie dojdzie przed weekendem, wysyłki kurierem przyzwyczaiły mnie do tego że sprzęt dochodzi na dzień-dwa po opłaceniu.
Planeta Zoo - Czw Lut 11, 2010 12:22

Nie zamieszczamy informacji o dostępności, gdyż nie ma to najmniejszego sensu. I nie chodzi o to, że jest to trudne ( nie jest ), czy czasochłonne - przy przeszło czterech tysiącach pozycji z pewnością jest. Wiele sklepów podaje dostępną ilość sztuk w magazynie "100", co oczywiście nie ma nic wspólnego ze stanem faktycznym. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak wygląda zdecydowana większość sklepów internetowych - jest to zazwyczaj małe pomieszczenie z biurkiem, komputerem i dostępem do internetu - bez żadnego magazynu. Magazyny mają sklepy stacjonarne i hurtownie. My tworzymy stany magazynowe dla najszybciej rotujących pozycji, ale nie ma takiej możliwości, by przewidzieć kiedy i na co wejdzie zamówienie. Na realizację od ręki zamówienia na 500szt produktu A nie jest gotowa nawet hurtownia, a i takie zamówienia u nas bywają. Dostawy mamy stosunkowo często. Obecne opóźnienia spowodowane są warunkami atmosferycznymi i problemami z prądem w niektórych regionach. Dostawcy pozbawieni prądu nie realizują zamówiń wcale i nie mogę mieć do nich o to pretensji ........ Mam nadzieję, że odpowiedziałam wystarczająco wyczerpująco
Mangusta - Czw Lut 11, 2010 12:45

no spoko, mówię że nie mam pretensji ;) mam nadzieję tylko że całość da radę się złożyć do poniedziałku, bo wtedy to ja już muszę na 100% mieć część zamówienia i niestety w razie czego będę musiała po prostu kupić drugi raz w zwykłym sklepie.
idaa - Pią Lut 19, 2010 13:37

A ja, chociaż zmieniłam asortyment ze szczurkowego na chomiczkowy :? , pozostałam wierna Planecie, bo nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej. I jak zawsze jestem zadowolona.
Mazoku napisał/a:
sugerowałabym pod każdym produktem dodać informacje o dostępności
Ja ostatnio zapytałam jak szybko otrzymam przesyłkę (zależało mi na karmie, bo chomiczek był "w drodze") i dostałam błyskawiczną odpowiedź. A po krótkim oczekiwaniu ekspresową przesyłkę. Chomiczek dzień się spóźnił, więc dotarł równo z karmą :lol:
Polecam jak zawsze.

Mangusta - Sob Lut 20, 2010 17:38

no moja przesyłka dotarła dopiero po półtorej tygodnia i z kombinacjami z zamiennikami, ale ważne że jest. no cóż, jeśli się nie jest standardowym gryzoniowym klientem to możliwe są problemy z dobraniem asortymentu ;) gratisy świetnie wszystko nadrobiły no i fakt faktem kontakt mailowy jest pierwszorzędny. teraz tylko czekam na dosyłkę ostatniej pozycji ale tutaj już się nie śpieszy, bo i tak musiałam wykombinować inną karmę wcześniej.
Julita - Sob Mar 27, 2010 08:49

podoba mi się ten sklep bo juz nie muszę płacić za pszsyłkę z 5 róznych tylko mam wszystko w jednym miejscu po przystępnych cenach i są często ciekawe promocje i gratisy :grouphug:
Alexis - Sob Cze 26, 2010 17:27

jak zwykle super, dzisiaj z dowózką do domu :) polecam :)
adrian - Czw Wrz 09, 2010 20:51

Polecam. Zamawiałem w sobotę, a paczka dotarła sześć dni później.
Nieuszkodzona, a w niej gratis. :)

Alexis - Czw Wrz 23, 2010 20:31

Kolejny raz tylko chwalę - w sobotę zamówiłam, w niedzielę zapłaciłam, we wtorek paczka do obioru, a w czwartek Pan Planetowy mi przywiózł do domku :P
Hanka_i_Medyk - Sob Paź 16, 2010 14:27

Szczerze polecam, bo tej pory nigdy się nie zawiodłam. Zawsze jest to, co zamówiłam i zawsze z gratisami. Nawet z dodatkowo płatną wysyłką zakupy u nich wychodzą taniej niż w ZooPlus.
Anka. - Nie Paź 17, 2010 19:21

Hanka_i_Medyk napisał/a:
Szczerze polecam, bo tej pory nigdy się nie zawiodłam. Zawsze jest to, co zamówiłam i zawsze z gratisami. Nawet z dodatkowo płatną wysyłką zakupy u nich wychodzą taniej niż w ZooPlus.



Z tym nie da się nie zgodzić, ale gdy po raz kolejny czekałam kilkanaście dni na zamówienie przerzuciłam się na keko.pl, nasz karma tańsza , a i zamówienie szybciej dostaje.Tylko zakupy robie 'konkretniejsze',więc w sumie czas kompletowania nie powinien mnie dziwić :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group