To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] [Łódź] - lecznica dr Jachmana - dr Anna Tworzyańsk

AngelsDream - Pią Cze 06, 2008 11:43

Nisia, ma rację. A użytkowniczką zrażoną do Oazy jestem ja i choć pisałam, że doszło do rażących zaniedbań, zostałam nawet okłamana, to nigdy nie napisałabym o lekarzu, że jest mordercą - nawet jeżeli przyszłoby mi to do głowy. Internet wcale nie jest anonimowy, a za pewne słowa napisane w nerwach można wiele zapłacić. Rutyna gubi wielu fachowców i dlatego ostateczna decyzja jest w rekach właściciela.
kateratina - Pią Cze 06, 2008 14:11

no wiecie, ludzie.

ja ze swoimi ogoniastymi też łażę do Jachmana. i także polecam dr. Anię - uratowała jednego szczura z kamieniami. i gdyby się nie pokapowała, o co chodzi, jedna z użytkowniczek naszego forum nie miałaby Cantera...

osobiście uważam, że te kolejki o czymś świadczą - ludzie do Jachmana mają zaufanie... no i w wypadku cen też nie mogę narzekać - nie musiałam po każdej wizycie wyskakiwać z kasy... :wink:

Alexis - Pią Cze 06, 2008 18:36

tam sobie poczytałam ten temat, i podobny na innym szczurzym forum... i doszłam do wniosku (moze pochopnie), że Corvus_Niger jest tą samą osobą co aro. Wniosek motywuję tym, iż na tym drugim forum ta sama historia jest opisana przez osobę o nicku aro... Przypadek?
Anonymous - Pią Cze 06, 2008 19:13

no, dokładnie... tam historia opisana przez faceta, tu przez babę. i to jedyna różnica.
Off-Topic:

a może aro to ten wet, którego tak zachwala? ;)

PALATINA - Pią Cze 06, 2008 20:20

Off-Topic:
W każdym razie od razu słowa tracą na wiarygodności, skoro nawet płeć opowiadającego jest niejasna. :?

Corvus_Niger - Pią Cze 13, 2008 12:46

Proszę Państwa!
Rozwieję Państwa wątpliwości. Aro i Corvus_Niger to nie ta sama osoba. Jesteśmy narzeczeństwem i razem mieliśmi nieprzyjemność spotkać na swojej drodze Jachmana.
Za to, że jedna osoba pisze na jednym forum, a druga na innym też prześladujecie??? Bo widzę, że takie tu macie metody...

Tak więc moja opowieść wcale nie straciła na wiarygodności!
Opisaliśmy sytuację na tym forum i zrobimy to jeszcze na wielu innych, by żadnemu zwierzęciu nie stała się krzywda przez brak profesjonalizmu Jachmana i brud w lecznicy na Cieszyńskiej.



A teraz uwaga do mataforgana: Proszę nie nazywać mnie babą! Nie znamy się, więc może używałabyś troszkę delikatnejszego słownictwa...
I co, teraz Layla nie interweniuje??? Ja też zostałam obrażona! A podobno na tym forum nie wolno obrażać!
Cóż, rozumiem. Kółko wzajemnej adoracji...

Layla - Pią Cze 13, 2008 13:13

To, kiedy interweniuję, zostaw mi. Na tym forum polecamy lub nie polecamy weterynarzy, ale jeśli ktoś będzie bez dowodów oskarżał weterynarza o celowe znęcanie się nad zwierzętami, dostanie ostrzeżenie. Sprawa obu userów była podejrzana, dobrze, że zostało wyjaśnione. Nikogo tu nie prześladujemy.

PS Corvus, otrzymujesz ostrzeżenie słowne.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group