To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot F Emerald Moon

satanka666 - Wto Mar 11, 2008 17:37

LunacyFringe, to ten sam co w podpisie? o_O :serducho:
LunacyFringe - Wto Mar 11, 2008 18:07

Haha dziewcyzny on jest mały ! naprawdę , ja się boję , że on nigdy nie urośnie :rotfl:
devilline - Wto Mar 11, 2008 18:58

LunacyFringe, moze i jest mały, ale na pewno nie jest szczupły...
nezu - Śro Mar 12, 2008 04:15

Lunacy, on NIE jest mały, to pozory, bo to fuzz, wierz mi że szczur bez futra wygląda o wiele niepozorniej niż w rzeczywistości jest, a poza tym fuzzy bywają mniejsze od standardów, że wspomnę tę choćby zasadę, że samica standard, rex, LH czy podobna musi ważyć minimum 250 gram żeby być mamą, a dla fuzzicy to jest 220 gram. ;) (minimum wagowe).

Nie martw się, widzę sporego opa, nawet większego od pradziadka Jumisia :mrgreen:
Śliczny!! :serducho:

TarI - Czw Mar 13, 2008 23:22

Moje księżniczki też nie są duże ale nadrabiają sprytem :mrgreen:

dobre te orzeszki?



ten nutri drink też mniam mniam



tak znienacka zdjęcie???


nawet kotu na głowe wejdą





półeczkowy taras widokowy :)



ktoś tu ma chrapke na golaska



moje księżniczki z profilu-czyż nie są piękne?
























jami mniami





ach te pluszowe gąsieniczki i ciurki





nawet psa się nie boją :)






kocham moje golaski!!!!!!

zywym_trudniej - Pią Mar 14, 2008 00:27

Jejku jak te wnuki porosły :) Wszystkie te łyse i futrzate najpiękniejsze na świecie. No ten miot gabarytowo nie jest ogromny, genetycznie nie odziedziczyły zbyt dużych rozmiarów a i ilość maluszków w miocie miała na to wpływ. Ciesze sie ze są zdrowe, kochane i rozpieszczane.
samar - Nie Mar 16, 2008 11:35

TarI, jakie cudaaaaa...!!!!!!!!!!!! :falover:
Andzia - Pon Kwi 21, 2008 23:17

Hej ludzie mamy pół roku :D Wszystkiego naj naj naj dla wszystki eFiaków :mrgreen:
Tak sobie przeglądnełam zdjęcia Fokusika jak był maleńki.... i dalej ma ten uroczy słodki wyraz pyszczka :serducho: Wymiziać ode mnie rodzeństwo!

LunacyFringe - Wto Kwi 22, 2008 10:33

O jacie już pół roku ? :D
A Fenomen dalej malutki :roll:

:urodziny:

yoshi - Wto Kwi 22, 2008 11:18

golas cuda :D :D:D ale i bullik :serducho: :serducho:
Anonymous - Śro Kwi 23, 2008 11:21

ojeeej, jak one wyrosły :serducho: :mrgreen: \

:urodziny: najlepszego! :mrgreen:

Azi - Sob Kwi 26, 2008 15:58

Fniszka, córka Dogena z miotu F Rats'Troop miała zmiany w układzie rodnym i operację.

lewy jajnik jest w porządku, ale w lewym rogu macicy pojawiła się jakaś zmiana - pęknięcie - został pobrany wycinek i wysłany do histopatologii
natomiast prawy jajnik był otoczony trzema, zrośniętymi cystami, całość była otoczona błoną, do błony tej przyrosło jelito, które zostało odseparowane, ale jest zagrożenie, że przyrośnie do czegoś innego i będą komplikacje. Wycinek błony także dostał odesłany do histopatologii.

Trudno powiedzieć, czy jest to rzecz uwarunkowana genetycznie. Sprawa ma się nieco rozjaśnić po hp.

Andzia - Wto Paź 21, 2008 19:28

No to ogłaszam roczek :D Wszystkiego najlepszego dla wszystkich eFek :urodziny: dużo zdrówka, smakołyków, zabaw...
Fokusiku a Ty mi rośnij zdrowo i jak najdłużej ciesz moje oko swoim niemowlęcym wyrazem pyszczka :serducho:

Bema - Wto Paź 21, 2008 21:27

Kolejnych lat w zdrowiu i szczęściu :urodziny:
H. - Wto Paź 21, 2008 22:20

To już rok? Wow :shock: Najlepszego :urodziny:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group