To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Higiena i pielęgnacja - Jonizator powietrza, ozon, nawilżacze - co wybrać?

Anonymous - Wto Paź 30, 2007 19:25

Tez musze sobie jakis zapach kupic. Tylko, ze moja mama mowi, ze od takich "zapachorozpylaczy" zbiera jej sie slina i boli ja zoladek :shock:
Layla - Wto Paź 30, 2007 19:31

Matylda, mi się chce wymiotować od każdego odświeżacza powietrza więc rozumiem Twoją mamę.
PALATINA - Wto Paź 30, 2007 20:23

A mnie czasem mdli, ale dopiero po dłuższym czasie, więc włączam to na trochę (np. na godzinę), a potem wyjmuję z kontaktu.
No i często zmieniam zapachy, bo jak mi się zapach + szczurzy mocz utrwali w głowie, to potem sam zapach odświeżacza jest dla mnie śmierdzący jak siki.
Muszę zmieniać zapachy, wtedy jest oki.

devilline - Wto Paź 30, 2007 21:13

Dla mnie te wszystkie zapachy są zbyt mocne i zbyt intensywne.
Przyzwyczaiłam się do szczurzego moczu, gorzej jest w zime kiedy nie moge tak często wietrzyć, ale co mi tam.
Ale odkąd mam szczury prawie nigdy nie wpuszczam mojej koleżanki do pokoju, bo nawet jak jest super wypucowana klatka to marudzi źe śmierdzi.

Anonymous - Śro Paź 31, 2007 10:31

Ja sobie kupiłam na Allegro jonizator i ozonator w jednym Air Cleaner.
Nie bardzo wierzyłam w niego, ale okazuje się, że faktycznie, tak jak reklamują, jest on zabójcą smrodów.
Mnie najbardziej zależało na papierosowych zapachach i na ogólnym odświerzaniu powietrza w mieszkaniu, ale urządzenie dzielnie walczy ze wszystkimi smrodami, kuchennymi, zwierzęcymi. Dodatkowo w jakiś sposób wywabia smrody z mebli i ubrań. No i fajnie, naprawde świerzo pachnie powietrze, przy sezonie grzewczym jest to wielka ulga.
Kurde, niezły jest. Polecam.

helen.ch - Śro Paź 31, 2007 14:45

Pokaż :mrgreen: , też kcę ...
sachma - Śro Paź 31, 2007 14:47

ja juz to zamowilam :) 55zl to nie duzo (obawialam sie ze cos takiego kosztuje kolo 100zl!) a i Viss zachwalala na gg to sie skusilam :twisted:
Anonymous - Śro Paź 31, 2007 14:49

Ja kupiłam u tej pani: http://www.allegro.pl/sho...php?uid=6828207
Ma najtaniej.
A tu warto poczytać komentarze do urządzenia: http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=6828207

zmieniłam na link do sprzedawanych przedmiotów, bo link do aukcji wygasa

marhef - Śro Paź 31, 2007 15:03

Viss, zrobiłaś reklamę :D
W okolicach Matki Boskiej Pieniężnej również sprawię sobie takie cacko :)

Anonymous - Śro Paź 31, 2007 21:03

Pokaze mamie te pudeleczko.
A narazie dziala Oust Odor Elimination ;)

sachma - Czw Lis 01, 2007 12:25

ja mam nadzieje ze u mnie podziala.. bo jak wczoraj sprzatnelam to w pokoju nadal bylo czuc.. a za zimno zeby wietrzyc :(
sue - Czw Lis 01, 2007 13:37

Jakby ktoś jeszcze zakupił to cudo na allegro to mówcie jak wrażenia, bo zaczynam się zastanawiać :) Na razie ściągnęłam jakis stary jonizator Philipsa ze strychu. Ja nic nie czuję jak wchodze do pokoju, ojciec też, ale mama od razu. Śmierdzi!
Zobaczymy jak jeszcze chwile popracuje. On jest raczej do oczyszczania powietrza, np z kurzu - jony osiadają na cząsteczkach kurzu w powietrzu i kurz opada. Ale czy z zapachem sobie poradzi to nie wiem..

ivi - Czw Lis 01, 2007 14:44

No ja tez się poważnie zastanawiam... Kupił bym sobie i dla mamy... Ja dużo palę, i mam dużoooo dymu w pokoju... Mi to osobiście nie przeszkadza, ale ciurek ze mną mieszka, no i mama nie lubi bardzo fajek... Kurcze, napiszcie coś jeszcze o tym... Będę bardzo wdzięczny...
Anonymous - Pią Lis 02, 2007 21:38

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=259745653 zamowilam :]
S - Pią Lis 02, 2007 22:27

Off-Topic:
ozon niszczy gumę. Uwaga na bieliznę - może nieoczekiwanie spaść. Wcale nie żartuję, jeden znajomy opowiadał mi jak mu się głupio zrobiło, ponieważ w pomieszczeniu gdzie był ozon, w jego obecności, jednej pani spadły z nóg pończochy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group