To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zarejestrowane hodowle - Szczur rodowodowy - co w przypadku zmiany właściciela?

L. - Sob Wrz 22, 2007 17:04

Matylda, można jeszcze zadzwonić.
mozna przeczytac sms i zapomnieć; na gg nie zawsze dochodzą wiadomości.

A jesli chodzi o miot J to nie wiem czemu, ale ja jakoś potrafiłam Sylwii wyperswadować cheć dostania metryki JJ no i dostałam, jeszcze sama mi potem przypomniała, zebym jej w koncu podała mój e-mail.

mataforgana, wiec zostaje tylko czekać.

sachma - Nie Wrz 23, 2007 02:46

ja dodam tylko, ze jesli ktos z nas sie dowie ze szczur z danej hodowli trafil w niepowolane rece to przyzwoitosc każe zeby to zglosic do kogokolwiek z SHSR - i wtedy my mozemy takiego delikwenta pociagnac do odpowiedzialnosci - bo hodowca jest odpowiedzialny za szczury ze swojej hodowli przez caly okres ich zycia, bo hodowla nie polega na "produkcji" i zapominaniu, ale na ciagla piecza nad szczurem, ktorego sie sprowadzilo na ten swiat.
Dziobak - Nie Paź 07, 2007 10:35

A te szczurki do kogo należą?
http://www.allegro.pl/ite...e_szczurki.html

Anonymous - Nie Paź 07, 2007 10:40

cięzko wyczuć bez daty urodzenia albo chociaż imion, które by mogły wskazywać konkretne mioty do sprawdzenia...

aha, czy regulamin shsru mówi coś na temat sprzedawania rasiaków na allegro? :roll:

Dziobak - Nie Paź 07, 2007 10:47

W tytule aukcji zaznaczono, że mają 7 miesięcy, czyli urodziły się w okolicach marca.
myaku - Nie Paź 07, 2007 11:47

Z dziaba wiem, że jeden jest z Rat's Troop a drugi od Zirrael..
Azi - Nie Paź 07, 2007 11:53

Tego ciemnego zidentyfikowałam (chyba), ale ten drugi... nie mam pojęcia. Do Rat's Troop raczej nie pasuje te 7 miesięcy.
zirrael - Nie Paź 07, 2007 16:49

jeden to Lord ode mnie a drugi Imho z Rats Troop. Sprawa wyjaśniona i załatwiona na spokojnie, aukcja wycofana.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group