To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - [ANKIETA] Najlepiej sprawdzające się półki w klatce ?

Anonymous - Czw Paź 04, 2007 08:05

jokada napisał/a:
w ferplascie denerwuja mnie tylko zaczepy - dziurki od góry
w ramach złosliwosci chyba zawsze tam jakas kupa sie zaplącze :/
plus cała masa sików, gratisowo, a jakże. :D
Ale i tak będę je wychwalać, bo lepszych ie znalazłam. I jednak łatwo je umyć między sprzątaniami.

helen.ch - Czw Paź 04, 2007 08:58

Viss napisał/a:
jokada napisał/a:
w ferplascie denerwuja mnie tylko zaczepy - dziurki od góry
w ramach złosliwosci chyba zawsze tam jakas kupa sie zaplącze
plus cała masa sików, gratisowo, a jakże.
a wszystko pięknie posypane okruchami ze ściółki naniesionej na łapkach.. fuj, ale powiem jak Viss:
Viss napisał/a:
Ale i tak będę je wychwalać, bo lepszych ie znalazłam. I jednak łatwo je umyć między sprzątaniami.

Matrix - Czw Paź 04, 2007 20:27

Odpowie mi ktoś?:(To dość ważne..Mam nadzieję,że moja klatka z tymi półkami nie jest taka zła..
Anonymous - Czw Paź 04, 2007 23:11

Matrix, kup półki z plastiku, bo nie wiem, czy po zjedzeniu tych drewnianych z pokostem szczury nie padną trupem. Pokost to nie lakier, moim zdaniem nie jest to dobry pomysł.
devilline - Pią Paź 05, 2007 15:44

Plastik - fantastik ;)
Najlepiej się sprawdzają moim zdaniem. Amen.

Matrix - Pią Paź 05, 2007 16:11

hmmm..jeśli chodzi o malowanie pokostem to bodajże nawet na tej stronce polecali go jako nietoksyczny do malowania drewna w klatkach dla szczurków Oo szukałam wszędzie czym impregnować drewno i najwięcej było o pokoście lnianym,że nawet jak będą gryzły to nic im się nie stanie..Klatka nowo kupiona więc raczej średnio z dokupieniem plastikowych części:(Domek też drewniany bo plastikowego nie było w żadnym z 6-7 sklepów zoologicznych:/

np.:
marhef napisał/a:
Elbereth, pokostem lnianym :) Naturalny i nietoksyczny :)

Lazanka - Sob Paź 27, 2007 00:48

Jakis czas temu (hmm ponad miesiac bedzie juz chyba) zmienilismy dziewczynom poleczki w klatce :) Wczesniej mialy panele podlogowe "drewnianie" - po bokach lakierem zaciagniete... Zmienilismy bo mimo lakieru na brzegach zaczely przy myciu namakac i puchnac troche (moze troche dlatego ze juz rok te panele mialy)... Ale ale - wracajac do tego co najwazniejsze :) Teraz mamy poleczki tez z paneli ale plastikowych - takich jak np ludzie sobie sciany na balkonach wykladaja i musze stwierdzic ze jest to swietne rozwiazanie :) Dociac mozna bylo tak jak pasowalo, poleczki leciutkie (bo to jest puste w srodku (tzn patrzac na przekroj sa tylko takie poprzeczki wewnatrz). powierzchnia gladziutka switnie sie zmywa :) Grubosc idealna bo u nas zajmuje dokladnie przestrzen miedzy poziomymi precikam w klatce :)
Mysle ze pomysl godny polecenia :) Aha tylko warto zwrocic uwage - tych paneli sa 2 typy: 1 taki jak boazeria normalna (moim zdaniem gorszy bo nie da gladkiej powiezchni gdy sie laczy dwa panele) a drugi wlasnie taki jak panele podlogowe - po zlaczoniu daje powierzchnie bez wglebien czy rowkow :)
Takze jesli ktos ma dostep do takich resztek paneli plastikowych to polecam jako pieterka do klatki.

L. - Nie Paź 28, 2007 17:07

Mam pytanie.
Chciałabym kupić tzw. tarasy ferplasta.. ale mam pewną wątpliwość.

Czy da sie to zamocować w klatce ze 11m odstępami między prętami ? :roll:


Off-Topic:
Viss, wiesz może ile za przesyłke sobie liczą w fretka.pl ? :roll:

polna - Nie Paź 28, 2007 17:11

L., nie pomoge Ci, ale mam tylko nadzieje, że wejdzie bo już takową półkę zakupiłam, a klatki jeszcze nie mam. :P
Anonymous - Nie Paź 28, 2007 18:30

L. w fretka.pl normalna przesylka kosztuje 9 zl, a za pobraniem 13 zl.
Pisze na gorze strony ;)

Ninek - Nie Paź 28, 2007 19:04

L. napisał/a:
Mam pytanie.
Chciałabym kupić tzw. tarasy ferplasta.. ale mam pewną wątpliwość.

Czy da sie to zamocować w klatce ze 11m odstępami między prętami ? :roll:

Da sie na pewno ;) Właśnie próbowałam w klatce z 0,9cm i sie udało :)

Jak na razie to tarasy Ferplasta są wg mnie najlepszymi półkami :) Mam w towerze już 6 :P paszczurom też sie podobają :mrgreen:

L. - Nie Paź 28, 2007 19:33

Oooo.. to super :D zamówie jedną i zobaczymy jak sie bedzie sprawować ;]
persefona4 - Wto Gru 11, 2007 20:07

a ja mam pytanko, dokładnie chodzi mi o to że właśnie przyszła do mnie nowa klatka, niestety wszystkie jej elementy są z drewna, więc pytanko brzmi czym najlepiej je pomalować by było to bezpieczne dla szczurków i w miare długo im posłużyło?
LunacyFringe - Wto Gru 11, 2007 20:09

:arrow: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=1293
persefona4 - Wto Gru 11, 2007 20:39

Dzięki, nie wiem ale chyba ślepne :oops: :lol1:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group