To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Herbal Pets - Zadowolona z oferty gratisowej Herbal Pets !

Monica_18 - Sob Wrz 01, 2007 13:27
Temat postu: Zadowolona z oferty gratisowej Herbal Pets !
Jestem bardzo zadowolona , ponieważ znalazłam na internecie sklep , w którym jest pełny asortyment Herbal Pets , kupiłam w nim to co chciałam i dziś po otrzymaniu paczki byłam bardzo mile zaskoczona , ponieważ znalazłam w niej po pierwsze wspaniale poskładane towary jak i właśnie dużą torbę a4 w której były wszystkie nie zakupione przeze mnie produkty Herbal pets w malutkich gratisowych woreczkach opisane wraz z ulotkami i książkami pokarmów dla szczurków ( różnych firm) ! Jestem bardzo miło zaskoczona sklepem , a tym bardziej Gratisami stworzonymi przez Herbal Pets , aby można było wypróbować przysmaki zanim się je zakupi !:)
falka - Sob Wrz 01, 2007 13:38

Monica_18, możesz pochwalić ten sklep w tym temacie: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=1554
LunacyFringe - Sob Wrz 01, 2007 13:50

A co to właściwie za sklep ? :drap:
helen.ch - Sob Wrz 01, 2007 14:22

Ja dostałam takiego gratisa od planeta-zoo.pl
Monica_18 - Sob Wrz 01, 2007 14:25

To w takim razie już chwale :)
Nisia - Wto Wrz 04, 2007 09:05

helen.ch napisał/a:
Ja dostałam takiego gratisa od planeta-zoo.pl

Ja też :)

Śliwa - Sob Wrz 22, 2007 22:03

tak...słowo Gratis...Klienci kochają najbardziej - ech... czego sie nie robi dla Klientów, żeby byli zadowoleni :wink:
LunacyFringe - Nie Wrz 23, 2007 10:10

Chociaż tych gratisów trochę jak kot napłakał :lol1:
Ale zawsze coś ;)

Anonymous - Nie Wrz 23, 2007 10:38

Taak najlepszy gratis to suszona marchewka w ilości sztuk 1 plasterek ^^ xP
Śliwa - Śro Wrz 26, 2007 20:55

Gratis - jest po to, żeby Klient zobaczył jak wygląda produkt :wink:
Oli - Śro Wrz 26, 2007 21:09

Tez dostalam bardzo ladna paczuszke z planety-zoo. Szkoda, ze z gratisow moge sobie wiekszosc darowac (jedynie mozliwe zainteresowanie moga wywolac kwiaty), bo reszty moje smrody nie lubia (galazki, szparagi, marchewka). Jednak mam przyjaciolke posiadajaca krolika, wiec moze on sie skusi. :wink:

Po przeczytaniu broszur, zwlaszcza versele-laga, bardzo mile jestem zaskoczona rozwojem przemyslu przygotowania i produkcji karm dla gryzoni i zajeczakow. Widac, ze powoli zmierza to do traktowania tych zwierzat na rowni z psami/kotami i przejmowania sie ich potzrebami zywieniowymi. :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group