To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Herbal Pets - Herbal Pets w czym trzymać zioła i suszone owoce, warzywa ?

Monica_18 - Pią Sie 31, 2007 17:50
Temat postu: Herbal Pets w czym trzymać zioła i suszone owoce, warzywa ?
Witam , rozpoczynam nowy temat dotyczący Herbal Pets ,powiem szczerze , że mam z ich oferty zioła podstawowe dla szczurka, natura szczura, zioła i warzywa II, suszone banany , pomidory oraz brokuły i niewygodnie jest mi trzymać je wszystkie w woreczkach na meblach , myślałam nad zakupem zamykanego drewnianego pudełka na herbatę gdzie są przegródki , w które wsypałabym osobno każdy herbal pets ale nie wiem czy zapachy się nie pomieszają no i czy można je wysypać i trzymać w takim pudełeczku bez woreczka . Może macie jeszcze jakieś inne pomysły?
Oli - Pią Sie 31, 2007 18:29

Ja trzymam cale szczurze zarcie i psie smakolyki oraz ziolka w pojemnikach spozywczych, takich plastikowych - sa szczelne, przeznaczone do trzymania zywnosci i latwo sie je myje. Sa w roznych rozmiarach, wiec mozna dopasowac. Ja mieszam wiekszosc ziolek ze soba, a np. rzeczy typu chipsy bananowe, pomidorowe, dropsy trzymam w jednym pudelku. Szczurom to nie robi roznicy, a i tak jednorazowo dostaja po kilka przysmakow.
Cegriiz - Pon Paź 24, 2011 18:40

Ja mam stare wiaderko po pokarmie Megan (3000ml)i tam trzymam wszelkie zioła i suszki, na dropsy mam osobne, mniejsze wiaderko.
natkapatka - Wto Lis 29, 2011 09:31

Kupiłam kilka smakołykow dla chłopakow i normalnie uszy im sie trzesą. Szczuroslaw jak poczuje brokuly to mi z reki już wyciaga i ucieka zeby zjeść :) Bananki tez smakują oraz zestawik dla szczura. Gryzak melisowy widzę tez znikł, więc chyba w nocy zasmakował. Co Wasze ogonki jeszcze lubia?
Rusałka - Wto Mar 08, 2016 18:55

Zioła zarówno jak i karmę, przechowuję w tego typu pojemnikach hermetycznych; >>Klik<<


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group