To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Leczenie - Ból

mysza-77 - Nie Sty 04, 2009 14:20

U wetki byłam ale w sprawie przeziębienia bo mocno kichała a wczesniej w sprawie pasożytów. Kilka dni temu zoaczyłam, ze sie ruszają kiedy spała na pleckach (zgrzytała przez sen ząbkami) :( . Pixi jest osowiała, bo jest utyta :( wiec jest na diecie suchej tak kazała mi zrobić pani wetka. Nieźle jej idzie to jedzenie a jak skończy brać antybiotyk za dwa dni pojade z nia i pokażę te zęby
Anonymous - Nie Sty 04, 2009 14:23

Moj szczur jest po operacji i tez tak zgrzyta i syczy. Jednak towarzyszy temu tez zmeczenie, nie jedzenie stalego pokarmu i slabosc. Jesli szczur zgrzyta, stroszy sie i syczy a wczesniej tego nie robil to mozna powiedziec, ze bardzo kiepsko sie czuje.
mysza-77 - Wto Sty 06, 2009 17:40

Rozmawiałam z wetką, powiedziała że mogą być ruchome dolne siekacze u szczurka. Mam się tym nie martwić bo to normalne ...Ulga wielka :) Ale Pixi kicha dalej mimo, że antybiotyk wybrany. Narazie ma zaleconą rutinaceę i vibovit... sama nie wiem czy wszystko co możliwe zrobiła ta wetka :/
mysza-77 - Pią Sty 16, 2009 22:12

Moja Pixi jest już na wykończeniu ;( dostała sterydy i witaminę B domięśniowo ;( ... załamka... ..mam nadzieje, że bardzo nie cierpi :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group