To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] [Poznań] dr Katarzyna Kiszka-Sławińska

zdechly - Śro Sie 15, 2007 13:30
Temat postu: [polecam] [Poznań] dr Katarzyna Kiszka-Sławińska
Lecznica dla zwierząt
ul. Pawłowskiego 2a (Piątkowo)
tel 061 825 45 72

Czynna pn - pt 10-20 niemniej wcześniej lepiej zadzwonić i zapytać kto przyjmuje

Nie dosyć, że dr bardzo fachowa, to jeszcze "Wet z powołaniem" o jakiego dziś trudno.

Anonymous - Czw Sie 16, 2007 19:58

pani doktor zna się na gryzoniach?

i jak to wygląda cenowo, w przybliżeniu? :)

( dopytuję, bo planuję przeprowadzkę do Poznania za kilka mies i z ogromnym bólem będę się rozstawać z naszą ulubioną łódzką lecznicą... )

zdechly - Czw Sie 16, 2007 21:06

Panią doktor znam od 2-3 lat ze względu na psa. Za spory sukces uważam wyleczenie poważnej kontuzji jego łapy na której zęby zjadło wcześniej kilku hochsztaplerów/konowałów. Jest zorientowana w nowinkach medycznych bo leczyła ową łapę metodami o których pewnie część wetów nie słyszała.
Co do gryzoni to przyglądałem się jak bada moje szczurki wg testu na weta z forum i właściwie to można by odhaczać kolejne podpunkty. Również informacje na temat szczurów to w 90% kalka z forum. Odpukać nie miałem na razie większych problemów ale z rozmowy wynikło, że zabiegi na gryzoniach również robiła. Generalnie wet z powołaniem o jakiego dziś trudno.
Cenowo lecznica bez rewelacji ani drogo ani tanio, za to po nawiązaniu pozytywnego kontaktu można liczyć na rabaty (pozdrowienia dla taty, który omami każdego :)

No i zapraszam do stolicy podziemnych pomarańczy :wink:


błędy poprawione. marhef

H. - Pią Lip 15, 2011 10:22

Czy ktoś wie jak na ten moment prezentuje się ta Pani pod względem leczenia szczurów?
karola - Śro Wrz 21, 2011 14:06

Z braku informacji zamykam. Jeśli ktoś wie coś na temat omawianego tu weterynarza i chciałby coś dodać wystarczy poinformować dowolnego moderatora, aby temat został ponownie otwarty.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group