To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Herbal Pets - Oferta Herbal Pets dla szczurków

Anonymous - Czw Sty 29, 2009 14:15

Śliwa, dzięki, juz poprawiam błąd. :)
Mika29 - Sob Cze 26, 2010 10:19

Moje ciurki najbardziej lubią (wręcz kochają)

:arrow: Chipsy Bananowe
Naturę Szczura

Resztę też zjadają, ale nie tak błyskawicznie. ;D Chociaż czasem nie zjadają brokułów.

kaś - Sob Cze 26, 2010 13:04

Moje jedzą tylko banany. Zioła, jakieś gryzaki warzywne, wszystko co suche jest be :/
gurumis - Śro Sie 11, 2010 12:50

Kupiłam ostatnio dla małego zioła podstawowe - szczur.

Nie chce jeść...
Jak wymieszałam z suchą karmą to wszystko wygrzebał i wyrzucił poza miskę....

Dzisiaj ugotowałam pół ziemniaczka, pokruszyłam dość mocno te ziółka i wymieszałam z ziemniaczkiem....

Właśnie wcina, tyle że jak znajdzie gdzieś jakiś kawałek zioła, to wypluwa...
no małe wredne...
a to przecież zdrowe jest.... :(

Więc jak mu to podawać, żeby chociaż trochę tych ziółek zjadł?;P

jakieś może macie sprawdzone sposoby?;>

Laetia - Nie Wrz 05, 2010 18:33

Dzisiaj po raz pierwszy kupiłam na spróbowanie suszone brokuły - cała trójka urwisów zajada się nimi aż im się uszy trzęsą : ) Zdecydowanie w najbliższej przyszłości wypróbuję inne produkty i dam znać, czy nadal będą je jeść z ochotą, w końcu każdemu zdarza się wybrzydzać.
Pixie - Wto Lip 12, 2011 15:38

Mika29, mój je tylko chipsy bananowe, niczego innego się nie tknie. :)
Edyta820917 - Pon Maj 20, 2013 20:53

moja Shila uwielbia Natura Szczura i Zioła Podstawowe natomiast z Versele Laga-Rat Nature zje prawie wszystko oprócz tych kóleczek kolorowych :lol: reszte będę sprawdzać na dniach :roll:
LaLuna - Śro Maj 22, 2013 11:37

Moje uwielbiają gryzaczki melisowe i anyżkowe też zajadają, Zioła, czasem skubną ale bez szału, więc nie inwestuje, za dużo musialam wyrzucić :)
Edyta820917 - Czw Cze 13, 2013 12:24

a ja w zeszłym tygodniu kupiłam im Zioła i Warzywa I i Zioła i Warzywa II i wcinają nawet-szczególnie marcheweczka sucha poszła w ruch :mrgreen:
dokupiłam im chipsy naturalne-pasternak ale gryzły.
Dokupiłam im marchewkę suszoną i brokuła -marchewka zjedzona a brokuł az się śliniły :lol:

Waterloo - Wto Paź 28, 2014 21:26

Mój mały dostał dzisiaj, w ramach rozpust, Karmę Owocowo-Warzywną z HP...Myślę, a niech ma....może zje? Wcina aż klatka drży w posadach :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group