To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Rzeczy niejadalne, ale zjadane - papier, mydło, kosmetyki

Lowenstein - Wto Lut 05, 2013 06:55

I jak się ogon ma?? Były podane płyny???
mała - Śro Mar 30, 2016 20:04
Temat postu: Tektura, korki i torebki foliowe
Moje ptysie podczas zabawy nie raz gryzą i zjedzą zabawki. Czy tektura gazety, korki po winie lub foliowe torebki im zaszkodzą?

Proszę o poprawną pisownię oraz używanie znaków interpunkcyjnych. Poprawiłam tekst na bardziej czytelny.

oxxy - Śro Mar 30, 2016 20:36

mała, przeniosłam post do odpowiedniego tematu. Następnym razem użyj opcji "szukaj", zanim założysz nowy temat. Poprawiłam także błąd ortograficzny w temacie.

W większości przypadków szczury rozrywają tylko wymienione przez Ciebie rzeczy, nie zjadają ich. Jednakże musisz pilnować ich podczas wybiegów, nie możesz pozwalać na zjadanie torebek foliowych, bo mogą im zaszkodzić.

Myszata - Wto Maj 10, 2016 09:57

ja mam takie pytanie zauważyłam że mój Tosiek je pellet. używam pelletu Pinio zielona herbata. Czy nic mu nie bedzie po takim posiłku czy mam mu zmienic? i ewentualnie na co?
Senthe - Śro Maj 11, 2016 13:32

Dlaczego miałoby mu się coś stać, to zwykłe aromatyzowane drewno. Nie jest pożywne, ale jeśli mu zależy, to niech sobie je : P. Moje szczury też czasem próbują. No chyba że u Ciebie wchłania ten pellet w jakichś niezwykłych ilościach, wtedy bym się zaniepokoiła.
Myszata - Czw Maj 12, 2016 08:10

A nie wiem może troche spanikowalam :Pale wolałam sie upewnic u kogoś kto zna sie lepiej niż ja:) nie no dużo tego nie je ale troche skubnie
Senthe - Pon Sie 01, 2016 14:16

Merlin czasami zdejmuje ze ściany i zjada... farbę. Nie tynk, tylko płatki farby, i nie obgryza, tylko bierze i je. Spotkałyście się z czymś takim? Jak zauważam, to mu przerywam to jedzenie, i zwykle potem o tym zapomina, ale zdumiewa mnie, że w ogóle mu to przychodzi do głowy.
rebelpizza - Wto Wrz 27, 2016 17:50

Hej ! Mam pytanie, a nie mogłam znaleźć odpowiedzi na nie nigdzie, więc liczę na Wasza pomoc.
Mój szczurek ma chłonne , granulowane podłoże na gryzoni z dodatkiem zapachu zielonej herbaty i potrafi czasami usiąść i zaczać je jeść. Mimo pełnej miski swojego jedzenia, smakołyków. Czy jest się czym martwić?

[ Komentarz dodany przez: limomanka: Czw Paź 06, 2016 11:53 ]
Scaliłam dyskusję z tematu zbiorczego.

FaerielDeVille - Wto Wrz 27, 2016 17:54

rebelpizza, chodzi o żwirek drewniany? Jeśli tak, to nie ma się czym martwić, nie jest toksyczny.
Czy drugi szczurek też podjada podłoże?

rebelpizza - Wto Wrz 27, 2016 18:05

FaerielDeVille napisał/a:
rebelpizza, chodzi o żwirek drewniany? Jeśli tak, to nie ma się czym martwić, nie jest toksyczny.
Czy drugi szczurek też podjada podłoże?


Tak to drewniany żwirek , z drzew iglastych, świerk, sosna i podobno bez dodatków chemicznych.
Na razie mam tylko jednego szczurka, kupiłam go pare dni temu i czekamy na drugiego, ponieważ w sklepie był tylko jeden . :|

agathe1988 - Wto Wrz 27, 2016 18:12

rebelpizza, nie kupuj, adoptuj. Wiele szczurków poszukuje dobrego domu, a my na forum nie popieramy kupowania zwierząt w sklepach.
rebelpizza - Wto Wrz 27, 2016 18:19

agathe1988 napisał/a:
rebelpizza, nie kupuj, adoptuj. Wiele szczurków poszukuje dobrego domu, a my na forum nie popieramy kupowania zwierząt w sklepach.


Ja tez nie popieram kupowania, ale nie mogłam znaleźć strony gdzie moge adoptować.
Moje dwa psy i kot z ulicy i schroniska :P Jeżeli moglibyście polecić jakąś strone czy schronisko gdzie moge znaleźć bezdomne szczurki to proszę o podesłanie.

FaerielDeVille - Wto Wrz 27, 2016 18:26

rebelpizza, https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje/?fref=ts ;)
rebelpizza - Wto Wrz 27, 2016 18:29

FaerielDeVille napisał/a:
rebelpizza, https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje/?fref=ts ;)


Dziękuje bardzo :)

limomanka - Wto Wrz 27, 2016 21:28

rebelpizza, u nas na forum też jest cały dział adopcyjny :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group