To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Versele Laga

Kasik - Wto Kwi 17, 2012 09:32

Martynka, nie dosypywać aż nie zjedzą. Albo zmienić karmę. Gdzie dostałaś tę karmę tak tanio? :)
Martynka - Wto Kwi 17, 2012 15:09

Dobra. Postaram się nie dosypywac :) . A to po znajomości można powiedzieć. Mama mojego chłopaka pracuje w sklepie takim co wszystko tam jest i zamówiła dla mnie jedna paczkę i po cenie hurtowej dostałam :D
Klaudiaaa. - Pon Paź 29, 2012 20:27

Ja karmiłam Swoją szczurcie (*) VL różne ale przede wszystkim Complete i Nature nie raz mieszałam z sobą pro, nature i beaphar i też bardzo smakowało .W ogólne sądzę ,że VL to bardzo dobra i nie aż tak droga firma na karmach vl są moje wieprzki królik i przyszłe ogony też . :kciuki:
mloda88 - Śro Gru 05, 2012 11:28

mój Hondziu na VL wybrzydza więc będziemy szukać czegoś innego :roll:
Zizollo - Śro Gru 05, 2012 13:01

mloda88, a ile ma twój Hondziu? może Bephar Xtra Vital mu posmakuje ;)
mloda88 - Śro Gru 05, 2012 13:02

5 mcy teraz, jeszcze nie wiem jak Ciapek czy będzie jadł bo dopiero od wczoraj jest u mnie, ale mój Hondziu wyraźnie ma gdzieś tą karmę :/ czytam własnie o różnych karmach i zastanawiam się nad wyborem, ale tak jak mówisz teraz postanowiłam spróbować Bephar. Najlepiej zajadał Vitapol jak od razu go kupiłam i nie miałam do wyboru innej karmy :?
Zizollo - Śro Gru 05, 2012 13:12

tylko ze vitapol i większość polskich karm to chemia i sztuczny syf :| tylko pamiętaj mieszaj stopniowo nowa karmę ze starą przez kilka dni ;)
a Ciapek ile ma bo dla niego jest wskazana karma z większą ilością białka więc możesz mieszać z tą http://www.sklep-labrador...czur-500-g.html

mloda88 - Śro Gru 05, 2012 13:14

Ciapek ok 3 mcy, hondziu 5. Dostają też dużo świeżego jedzenia, ale zwyczajnie Hondziu nie je, a jak strzeli focha to jeszcze leje do miski i nic dobrego z tego nie wychodzi :roll:
Zizollo - Śro Gru 05, 2012 15:08

mloda88, ale tego świeżego też nie je? :shock: a jak dogaduję się z Ciapkiem nie ma żadnych problemów?
mloda88 - Śro Gru 05, 2012 15:11

Świeże wcina, ale zależy co.. wybredniak mi się trafił :roll:
Marchewki nie lubi, ogórka uwielbia ale skórki nie zje, jajko podziubie, makaron zje, kasze, za słodycze to pewnie by sobie nawet dał ogon uciąć :-P Generalnie z mokrego jedzonka większośc przynajmniej poskubie na całe szczęście! :)
Póki co z Ciapkiem odbyli 2 pierwsze rundy zapoznawcze i 0 agresji, ale zbytnio sobą na wzajem też nie są zainteresowani, dzisiaj Hondziu zerknął tylko co Ciapek ma pod ogonem, ale później znowu każdy w swoją stronę :wink: Zobaczymy jak się dalej potoczy, nawet po klatce chwilę razem biegali ale raczej każdy zainteresowany bardziej czymś innym niż kompanem :?

Nie mogę otworzyć linku z Twojego podpisu :(

Zizollo - Śro Gru 05, 2012 15:29

mloda88, aha czyli coś je ;)już się bałam ze nic nie chce :P słodyczy im nie dawaj najlepiej wcale.


Off-Topic:
nie wiem dlaczego się link nie otwiera :/


Off-Topic:
sprawdź teraz ;)powinno działać

mloda88 - Śro Gru 05, 2012 15:34

Łatwo powiedzieć, pilnuje go ale skubany zawsze wie jak dojść :twisted: Jedyne na co mu czasami pozwalam to zlizanie z palca odrobiny masła orzechowego jak nie daje mi zjeść śniadania :roll: A ile razy już go ganiałam po pokoju z czekoladą :mrgreen: ale tylko raz udało mu się ją ugryźć, zawsze zdążę złapać go w przedbiegach jak ucieka ze zdobyczą jeszcze nie nadgryziona :mrgreen: Czasami po złości za to idzie do klatki i suchy chleb tak głośno chrupie żebym chyba słyszała jaki jest niezadowolony :) Popracujemy z inną karmą i zobaczymy, ale tym razem kupie mniejsze opakowanie niż 2kg :roll:
Myslicielka - Czw Gru 06, 2012 23:11

mloda88, a granulat?
Moje wcinaja standardowo (nie ma czego wybrzydzac) a po nim teraz zjedza kazda karme 9a nie tylko slonecznik czy inne frykasy:P)

Zizollo - Pią Gru 07, 2012 11:08

Myslicielka, a jaki granulat im dajesz jakiej firmy? :>
mloda88 - Pią Gru 07, 2012 11:09

o to samo chciałam zapytać ;) jeszcze nie spotkałam się z karmą w postaci granulatu :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group