To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] [Gdańsk] ul. Feniksa 28, Osowa dr Anna Bielska

sachma - Wto Sty 05, 2010 19:17

Layla, rano lecznica była czynna - byłam o 11, wetka dzwoniła do mnie o 14 i wtedy kończyła sekcję.. więc była.
mrófka - Wto Sty 05, 2010 20:27

Layla jest ok Dodzwoniłam się w końcu i dowiedziałam, że Pani Ania będzie jutro przyjmowała od 11 więc pojadę tam z Kropką. Przez tel. dowiedziałam się , że to może być schorzenie neurologiczne co źle rokuje :cry: także będę tam jutro jak najszybciej.
mrófka - Śro Sty 20, 2010 18:00

Hej troszkę mnie tu nie bylo ;) Słuchajcie Pani Ania to faktycznie najsympatyczniejsza wetka jaką kiedykolwiek widziałam.. wytulkała wymiziała Kropkę i co najważniejsze postawiła na cztery łapki :) podziękowania rownież dla drugiej pani wetki z rannej zmiany, ktora nas przyjęła w lecznicy, gdy przyjechałyśmy tam pierwszy raz i wszystko dokładnie wytłumaczyła i cierpliwie opowiedziała.. :)
mrófka - Śro Sty 20, 2010 18:03

jestem szczęśliwa, że trafiłam do takiej lecznicy i, że tutaj jesteście bo to dzięki Wam sie tam znalazłyśmy.. jeszcze raz pięknie dziękuje :)
mrófka - Śro Sty 20, 2010 18:13

... a jeśli chodzi o moje małe wielkie szczęście tzn. Kropkę okazało się, że miała wylew. Dzięki temu, że otrzymała tak fachową pomoc czuje się już znakomicie i jest bardzo szczęśliwym i radosnym ogonkiem :) .. jedynie lekki przechył główki może zdradzać przez co przeszła .. ale takie słodkie i nietypowe jest teraz to jej zalotne spoglądanie ;)
Layla - Śro Sty 20, 2010 20:12

mrófka, edytuj posty!
mrófka - Czw Sty 21, 2010 14:49

ojej przepraszam Layla ;( nie chciałam zaśmiecać tylko przyznam się szczerze, że z tych wrażeń nie przeczytałam regulaminu i stad to niedopatrzenie.. już się poprawiam ;)
olus0312 - Czw Lut 04, 2010 17:28

Również polecam dr Anię Bielską. Dojazd do lecznicy niestety do najłatwiejszych nie należy, szczególnie jadąc z Gdyni komunikacją miejską, ale naprawdę warto. Bardzo kompetentna, sympatyczna wetka. Moja szczurcia miała problemy z łapką - była mega spuchnięta i podkulona, dr Ania postawiła ją z powrotem na cztery łapki :) Przy okazji dowiedziałam się, że za jakiś czas czeka ją urlop macierzyński :mrgreen: aż się boję pomyśleć kto będzie leczyć moje kruszynki.
sachma - Czw Lut 04, 2010 17:59

olus0312, dr Marcela ;) też fajna wetka :) i też tam przyjmuje, ona bardziej w królikach siedzi, ale daje rady i przy szczurach :)
olus0312 - Czw Lut 04, 2010 18:09

Sachma a w jakich godzinach przyjmuje? Jeżdząc do dr Ani musiałam brać urlop, bo ona przyjmuje do 15 a ja pracuję do 16 i dojazd do niej zajmuje mi około 1,5 godziny, ale warto się poświęcić. Szkoda że jest tak mało dobrych wetów jak dr Ania. Prawidziwy wet z powołania i z wielkim serduchem.
nutaka - Czw Lut 04, 2010 18:16

olus0312 napisał/a:
Prawidziwy wet z powołania i z wielkim serduchem.


dokładnie.
płakała przed usypianiem Jazzika, widac, ze wkłada serce to co robi.

sachma - Czw Lut 04, 2010 20:57

olus0312, przeważnie przyjmują razem rano, ale ale 3 razy w tygodniu któraś z nich jest po południu - dr Ania swojego czasu miała w czwartki od 16 do 18. musisz zadzwonić i wypytać się w jakie dni przyjmują wetki od małych zwierząt.
Layla - Czw Lut 04, 2010 22:15

sachma, a dr Marcela jaka jest ogólnie? Myślisz, że da radę zastąpić panią Anię w razie czego?
sachma - Czw Lut 04, 2010 22:30

Layla, nie jest aż tak pewna siebie, ale ma dobre pomysły i podejście, da rade, choć i tak uważam że dr Ani nikt nie da rade zastąpić, ale w razie czego do niej też można :)
Layla - Śro Maj 05, 2010 15:27

Czy ktoś się orientuje, kto będzie operował w zastępstwie dr Ani? Z tego, co widzę niedługo uda się na urlop i cóż my poczniemy :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group