To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] [Gdańsk] ul. Feniksa 28, Osowa dr Anna Bielska

Cola - Nie Cze 24, 2007 20:31
Temat postu: [polecam] [Gdańsk] ul. Feniksa 28, Osowa dr Anna Bielska
Dr Anna Bielska, bardzo miła, wszystko co i jak dokładnie wytłumaczyła, wprawdzie spotkałam ją dziś na zastępstwie w Sopocie na ul. 23 Marca, ale pracuje w w/w przychodni.
Specjalizacja gryzonie, zobaczymy jak to będzie po końcowej kuracje Femi, jednak jestem niezwykle zadowolona

edit:
oczywiście Femi zdrowa, tak jak już pisałam, polecam tylko tą wetke! :DD

Layla - Śro Cze 27, 2007 16:01

Ja także polecam dr Annę Szymańską. Do lecznicy jest paskudny dojazd, ale warto. Ma wiedzę o gryzoniach, wymiziała mi dziś Azję i wszystko dokładnie tłumaczyła. Cola, oczywiście pamiętała Twoją Femi ;) Oraz wzięła adres naszego forum.
Layla - Czw Sie 30, 2007 14:14

Tak w ogóle chciałam dopisać, że jak ktoś chce ze szczurkiem do pani Szymańskiej, to od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15. Od 16 jest pani wet psio-kocia i może nie umieć nam pomóc. Nadal mam pełne zaufanie do pani doktor, nigdy nie spotkałam jeszcze takiego weterynarza.

Stronka lecznicy

Cola - Czw Sie 30, 2007 14:18

jest również w soboty od 9 do 11
ale wtedy jest duża kolejka, wiec nie polecam
chyba ze jakiś nagły przypadek...

Layla - Sob Maj 17, 2008 17:22

Nie umiem wyrazić wdzięczności dla pani Ani Szymańskiej. Nie dość, że zgodziła się przyjąć Lutra w swój wolny od pracy dzień, to jeszcze postawiła na łapki Lutra, a już się dusił i był siny. Nie wiem oczywiście, jak dalej będzie z Lutrem, ale nie zmienia faktu, że pani Ania jest cudowna i się nie poddaje. Nadal polecam!
Layla - Wto Lis 04, 2008 13:53

Polecam także dr Małgorzatę Taube (która przyjmuje w godzinach 16-19). Ostatnio pomocy wymagał mój Ludwik z wygryzioną wielką dziurą po ropniu w pachwinie (po kastracji). Nie dość, że wymiziała, wygłaskała, podała dobre leki to jeszcze zainkasowała "aż" 10 zł. Z poważniejszymi przypadkami pewnie odeśle do pani Szymańskiej, ale na pewno nie zostawi szczura bez pomocy. Miła, serdeczna, super po prostu.
Layla - Nie Sty 11, 2009 17:01

Chciałam poinformować, że pani Ania nazywa się teraz Bielska ;)
Łosoś - Nie Sty 11, 2009 17:56

A nie wiesz Layla czy u nich robią usg szczurom? Napisałam maila ale na razie czekam na odp a wolałabym wiedzieć.
Layla - Nie Sty 11, 2009 21:00

Mają za dużą głowicę niestety :/
jedna.wiedzma - Sob Maj 09, 2009 14:09

o tak, ja też mogę polecić panią Anię :) leczy wszystkie moje szczurki, nieraz Fredziola ratowała.. Fredzioch był u niej kastrowany, bez żadnych powikłań, to samo z usuwaniem guzka Zośce. No i wszystkie nasze szczurki uwielbiają "ciocię Anię' :serducho: :)

a jeżeli chodzi o koszty, to na kieszeń studencką nawet, są niewielkie (często to symboliczne parę złotych za lekarstwa).. Widać, że ten weterynarz lubi to co robi, zna się na rzeczy i w ogóle nie spotkałam jeszcze drugiego takiego. :D

sachma - Wto Cze 30, 2009 14:27

Dr Ania prosiła przekazać że idzie na urlop od 9 do 19 lipca!
Layla - Sob Gru 19, 2009 10:43

W lecznicy na Feniksa jest nowa pani doktor - Marcela Wawrzyniak - Gursztyn :) Wydaje się miła i kompetentna. A temat podbijam, bo znowu jestem strasznie wdzięczna "naszej" lecznicy i "naszej" doktor Ani - wyciągnęła znowu Vadera z infekcji, mimo, że jest naprawdę szczególnym przypadkiem to i tak znalazła odpowiedni lek, by mu pomóc. Tylko dzięki opiece pani doktor możemy cieszyć się naszym golaskiem :)
nutaka - Sob Gru 19, 2009 14:28

Ja też mogę polecic panią Anie.
Zoperowała moje 2 szczury w starszym wieku i wszystko poszło dobrze mimo moich obaw, i jestem jej mega wdzięczna. Do tego jest bardzo sympatyczna i ma świetne podejście to szczurzyn.

I cena jaką musiałam zapłacic nie była kosmiczna.

mrófka - Wto Sty 05, 2010 16:35

Witam wszystkich serdecznie :) Mam pytanie wiecie może czy ta pani Ania nadal pracuje w tej klinice na Osowej, bo moja Kropka tzn szczurka cierpi na jakieś dziwne dolegliwości i byłam tam nawet dziś ale nikogo nie zastałam a tel. nie odpowiada :(
Layla - Wto Sty 05, 2010 18:43

mrófka, pani Ania przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15. Lecznica czynna jest w godzinach 9-15 i 16-19. Może byłaś po 15? Nie wierzę, że lecznica była zamknięta w tygodniu, może pomyliłaś z inną na Osowej?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group