To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Oddam - Przygarnij wacika...

PALATINA - Czw Sie 02, 2007 10:57

Nisia,
Ja już bym żyć bez bałasków nie umiała. Uzależniłam się. Ale dziwne, bo tylko od wacikowych samców. Kocham wielkie białe smoki, tłuste, ciężkie, miziaste kluchy. :serducho:

Layla - Czw Sie 02, 2007 11:26

Ja mam jedną wacikową samiczkę, sklepową. Zawsze podobały mi się albinotyczne zwierzaki, nie miałam nigdy uprzedzeń co do oczu. A moja Becia to moja pupilka, najbardziej rozbiegana z moich bab (no, może Euri szybsza, ale Euri jest o rok młodsza ;) ). Kocham waciki, i marzy mi się kiedyś kluchowaty wacikowy samcol :serducho:
Anonymous - Czw Sie 02, 2007 21:28

No cóż ja jestem wrogiem albinosków w sensie rozmnażania - uważam ,że gen albinizmy to gen wadliwy - ale szczurki ztym genem są tak samo inteligentne , przytulaste i ogólnie jak kazde inne , jeśli więc juz są, to patrzenie na kolor futerka i oczek jest dla mnie niestosowne. Te , które są u mnie na tymczasie były na tymczasie i sa na stałe są CUDOWNE przemiziaste i przekochane a wacik który wywędrował do Izabelli oraz ten który zostaje ze mną na stałe to były największe rozrabiary :)
Layla - Pią Sie 03, 2007 17:20

merch napisał/a:
to patrzenie na kolor futerka i oczek jest dla mnie niestosowne

Wybacz, ale ja nie uważam za niestosowne, że albinosy mi się podobają. Sama nazwa wacik wzięła się od ich futerka. Ja nie wnikam w genetykę - nie muszę bo nie rozmnażam swoich zwierząt. Gdybyśmy nie patrzeli na futro to twój banner, merch, miałby napis: "przygarnij szczura" ;)

Anonymous - Pią Sie 03, 2007 18:05

Zdaje sie ,ze mnie nie zrozumiałaś - mój baner jest taki bo tak sie złozyło ,że akurat nie ma chetnych na interwencyjne albinoski - i jest dla mnie niestosowne patrzenie na kolor futra jak szczur w potrzebie , podobnie jak niezależnie jaka ludzka rasa podoba mi się bardziej lub mniej - prawdopodobnie starałąbym się uratować człowieka - gdybym mogła i znlazł się w potrzebie - niezaleznie od koloru skóry. Gdyby zostały same czarne szczurki za pewne banerek krwiopijki miałby hasło przygarnij krecika lub jakoś podobnie.
Layla - Pią Sie 03, 2007 19:02

Ok, zwracam honor. Aczkolwiek akurat ja nigdy nie kieruję się kolorem, mam zbieraninę najbardziej typowych umaszczeń. Bo mi się podobają :)
PALATINA - Nie Sie 05, 2007 17:01

A ja się kieruję kolorem, a co... :P Jestem tylko człowiekiem. Pewnie, że potrzebującego będę ratować bez względu na kolor, ale gdy szukających domów jest wielu i w różnych kolorach, to będę się kierować kolorem :twisted: .
Tak samo jak płcią też się kieruję. :wink:

...a białe kocham! :serducho:

krwiopij - Wto Wrz 04, 2007 15:56

Uwaga, uwaga! Niestety pojawiły się kolejne małe waciki do adopcji. To młode samiczki w wieku 5-7 tygodni, zabrane z laboratorium. Niestety dwie z nich były w ciąży i urodziły dzieciaki. Za kilka tygodni będę więc do oddania mali chłopcy i małe dziewczynki. Pilnie poszukujemy dla nich domów! W tej chwili szczurki przebywają w warszawie, pod koniec sierpnia będą także w Lublinie.

Szczegóły: http://sps.forall.pl/viewtopic.php?t=871

Kontakt: Ania (tel. 693 376 306, gg 6772708, e-mail farasi@op.pl)

zjawa - Wto Wrz 04, 2007 22:23

Część samiczek okazało się SAMCZYKAMI i obecnie 10 malutkich chłopców mam u siebie w domu - czekają na adopcję!
FURIA - Śro Wrz 05, 2007 23:36

Ja chciałabym przygarnąc drugiego szczurka, chętnie wezme albinoska, byle był juz oswojony z ludźmi. Chce przygarnąc drugiego bo mój pierwszy szczur (a właściwie szczurzyca -Dżuma ) jest dzika i nieznosi ludzi i dotyku. Słyszałam ze 2 szczur może pomóc w oswajaniu. Przy Dżumie zrobiłam ten błąd ze wziełam ją z zoologa, teraz chce szczurka bezpośrednio od dobrego hodowcy. chce szczurka oswojonego z ludźmi!!! Kolega dla mojej dżumy, który wytłumaczy jej ze jej nie zjem.
Szczurka chce kupic dopiero za jakiś miesiąc bo w tej chwili mam za małą klatke na dwa żyjątka. Musze poczekac na duża klatke i wtedy biore dla Dżumki koleżanke.
Jesli ktoś z was zna jakiegoś odpowiedzialnego hodowce (poznan lub okolice bo nie mam auta) to prosze o jego namiary!!!

zjawa - Śro Wrz 05, 2007 23:44

Furia, te albinoski za miesiąc na pewno będą wspaniale oswojone i odchowane - napisz do Ajlii to możesz dostać nawet takie urodzone u niej w domu (czyli dopieszczane od urodzenia).
FURIA - Czw Wrz 06, 2007 00:08

ok, dziekuje. mam nadzieje ze Ajlii mieszka gdzies w okolicach Poznania. ma ktos do niej moze numer gg?
marhef - Czw Wrz 06, 2007 00:12

Kontakt z Ajlii przez pw: KLIK.
Anonymous - Nie Wrz 23, 2007 11:43

witam pisalam w watku wyzej ale narazie zednych zmian.chetnie przygarnelabym 1 samiczke tylko musialby byc transport legnica,polkowice ewentualnie wroclaw.szczury hoduje od 6 lat i jestem posiadaczka jednego szczurka jak narazie.zawsze u mnie w hodowli bylo kilka szczurkow,dlatego chcialabym towarzyszke dla mojej malej aby niebylo jej smutno:)
Anonymous - Nie Wrz 23, 2007 20:30

martuha zadzwon do gryzaj lub ajili. One tu raczej nie zagladaja. :wink:
Powodzenia zycze :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group