To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Oddam - Przygarnij wacika...

agnieszka123 - Pon Kwi 02, 2012 02:34

A jakieś dziewczynki albinoski? Dziś moja zmarła ;(
Mandarynka - Śro Maj 09, 2012 16:49

Do adopcji jest sporo (nie wiem dokładnie ile) samczyków z laboratorium badającego zachowanie. Mają około pół roku. Nie gryzą, nie uciekają przed ręką, są zdrowe. Więcej informacji pod mailem: zwierzetarnia@psych.uw.edu.pl
Przeszczepek - Śro Lip 25, 2012 23:00

ja chętnie bym przygarnął jakiegoś szczurka oczywiście , płacąc za przesyłkę.
szczurowata - Czw Sie 23, 2012 10:14

Są jakieś wolne samiczki?
Irsa - Sob Wrz 29, 2012 00:07

Czy sprawa jest jeszcze aktualna? Znajdzie się jakiś jeden wolny samczyk...? Wczoraj straciłam jedenego szczurcia... ;( i drugi został sam... Albinoski są śliczne :) i naprawdę chętnie jednego wezmę.
grabosia - Pią Paź 12, 2012 22:54

jestem z łodzi. Chetnie przygarne
SzczuroFanka - Wto Paź 23, 2012 21:47

Hejka.
Moja moja mama nie lubi ogólnie szczurków. :( A ja je uwielbiam :) I po tym wszystkim mimo tego, że byłam zrażona do czerwonych oczek i obstawiałam bardziej na husky to spróbuję coś na święta wyżebrać. :mrgreen: Jak będzie jakiś albinosek w okolicach grudnia to mógłby ktoś mnie poinformować? Chętnie przygarnę jednego lub lepiej dwa. :wink:

Paulina87 - Śro Paź 24, 2012 23:02

Wybaczcie, ale nie wiem gdzie mam wstawić... znalazłam właśnie na tablica.pl
http://tablica.pl/oferta/...#07b0a7e8;r:;s:

Cegriiz - Śro Paź 24, 2012 23:12

Paulina87, chyba, do interwencji by prędzej pasowało.
smeg - Śro Paź 24, 2012 23:19

To ogłoszenie już długo wisi, dziewczyny z orgów się tym kiedyś zajmowały, x tego co wiem.
moniczqqa@op.pl - Wto Kwi 09, 2013 17:00

gdzie mozna adoptować takiego szczura ? :wink:
Martini - Wto Kwi 09, 2013 18:44

ale jakiego? albinoska czy z interwencji?
moniczqqa@op.pl - Nie Kwi 14, 2013 10:20

gdzie adoptowac alibnosa ?
FaerielDeVille - Nie Kwi 14, 2013 14:37

Szukaj na forum albo zapytaj mailem, czy na wydziale psychologii na UW mają jakieś albinosy do adopcji. Ja mam dwóch chłopaków stamtąd. Ewentualnie poprzeglądaj wątki adopcyjne na forum, może się gdzieś znajdzie wymarzony wacik. :P
nimka - Nie Kwi 14, 2013 17:03

PaniCiurowa napisał/a:
Szukaj na forum albo zapytaj mailem, czy na wydziale psychologii na UW mają jakieś albinosy do adopcji. Ja mam dwóch chłopaków stamtąd. Ewentualnie poprzeglądaj wątki adopcyjne na forum, może się gdzieś znajdzie wymarzony wacik. :P

taa... ja też szukam, od kilku tygodni samiczki ;)

więc tak:
- na wydziale psychologii UW nie będą mieli żadnych szczurów przez najbliższe pół roku (w tym czasie tylko myszy do adopcji), dostałam od nich maila świeżego
- na forach szczurzych oraz portalach ogłoszeniowych nie ma ani pół białego szczura teraz ;)
- są 3 samczyki albinosy z labu w Katowicach do adopcji przez Viva Gryzonie (na ich stronie na fb się można skontaktować)
- w Milanówku są dwie sztuki białych dumbo o sierści nie-standard, samce, do kupienia za 15 zł - świeże ogłoszenie na gumtree, poszukaj
- przez SPS jest chyba jedna samiczka półroczna biała, strachliwa, ale dla niej jest wstępnie chętny (rozmowa na fb - wyczytałam)

i tyle :twisted:


Powodzenia :lol:


edit: jednak 3 samce z Katowic już mają domy ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group