To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Oddam - Przygarnij wacika...

devilline - Sob Cze 16, 2007 22:06

Mój Green co prawda jest haskulcem, ale też ma oczy czerwone, tyle że ciemniejsze niż albinosy. Kiwa się na boki i wygląda przy tym cudownie, mój mały upierdliwiec :serducho:
Sama kiedyś byłam blisko zagarnięcia albinosa do swojego domu, prawdopodonego brata Archie'go. Może niektórzy to pamiętają. Niestety, spóźniłam się.
Chciałabym mieć albinosa, ale obecnie nie mogę, a szkoda bo jestem zakochana w tych białasach :serducho:
Nie zawsze tak było, ale niektórze rzeczy się zmieniają. Jedno się nie zmienia - cudowny urok albinosów, ich śnieżnobiałego futerka (do czasu :P ) i ślicznych, czerwonych ślepek.
I powiem że zazdroszczę tym którzy mogą zaadoptować takiego szczura. Mają taką możliwość.
One też chcą być kochane.
I tyle.

H. - Nie Cze 17, 2007 01:22

Off-Topic:
devilline napisał/a:
ich śnieżnobiałego futerka (do czasu :P )


te, jakie do czasu ? :P - zawsze! :D

krwiopij - Nie Cze 17, 2007 15:54

No mój Jaśnie Pan Fredryk na pewno biały od spodu nie jest... :lol1: Ale czysta ściółka i czas na pewno pomogą mu na nowo się wybielić. ;)
PALATINA - Nie Cze 17, 2007 20:02

Sa specjalne szampony dla białych psów i dla białych kotów. Można spróbować wybielić :D
krwiopij - Śro Cze 20, 2007 15:15

Na domy czekają kolejne waciki. 3,5-miesięczne samce i samiczki z laboratorium. Jeśli nikt ich nie adoptuje, pewnie będą chcieli je uśpić...

http://forum.szczury.biz/...ighlight=#68455

Justka1 - Sob Cze 23, 2007 15:56

Ja chce zaadoptowac wacika :P
A jak wszystkei waciki kiwaja sie na boki to BOSSSKO :lol1:
Golasy i wacik :P ,wszystkie kiwaczki :D
Sa przeslodkie,bialutkie.Nigdy wacika nie mialam :)

zasadzkas - Sob Cze 23, 2007 16:08

Justka, serdecznie gratuluję decyzji :wink:
helen.ch - Sob Cze 23, 2007 16:17

Justka1 napisał/a:
Sa przeslodkie,bialutkie.Nigdy wacika nie mialam

Justka1, aniele.... wyściskuję Cię z całych sił... nie będziesz żalować.. białe boskie jest :mrgreen:
to ja z tej okazji ofocę dzis moje waciki, a co.... :lol1:

Justka1 - Sob Cze 23, 2007 16:26

:(
Wlasnie sie dowiedzialam,ze u Arbor Vitae wszystkie maluszki(chodzi mi o te mlodziutkie) sa zarezerowane ;(
Ja chcialam maluszka,bo w lipcu bede w Wawie po innego szczurka tez do adopcji i chcialam wziac w podobnym wieku,co by pozniej nie bylo problemu z laczeniem chociaz tych 2 samiczek.
Nie wiem czy dla mnie byla juz waciczka zarezerowana,bo gryzaj ma rezerwacje dla 2 maluszkow(dla jakiejsc kolezanki) i nei wiem czy dla mnie cos tez rezerowala,bo pisalam jej,na poczatku akcji,ze chciala bym wacika :(
I gdzie ja mam teraz znalezc maluszka :(

Anonymous - Wto Lip 31, 2007 10:43

albinoski sa cudowne sama mialam kilka:)a jedna to byla wrecz ukochana...nieiwem skad ten wstret innych ludzi,szczurus to szczurus niezalenzie od koloru:)
Izabela - Śro Sie 01, 2007 19:37

Nie ukrywam, że apel Krwiopijki w moim przypadku poskutkował w 100% - mieliśmy ze Zbyszkiem ogromnego zgryza, że w swoim stadzie nie mamy wacika. I zadaliśmy sobie pytanie: właściwie dlaczego?

Teraz z czystym sumieniem mogę pobrać link z banerem :)

Anonymous - Śro Sie 01, 2007 20:35

Justka - masz troche doswiadczenia z ogonkami moze weźmiesz starszego wacika?- takich interwencyjnych jest całkiem sporo.
PALATINA - Śro Sie 01, 2007 23:55

Ja mam 2 albinosy, a kusi kolejny, oj jak kusi... Tylko rozsądek stoi na przeszkodzie, niestety!

Czyż białaski nie są urocze?


(reszta fot "wacików" w moim temacie)

helen.ch - Czw Sie 02, 2007 09:08

Izabela, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nic nie powiem, suuuuuuuper, waciki są... wyjątkowo urocze :serducho: :serducho:
Nisia - Czw Sie 02, 2007 10:08

helen.ch, no cóż, zgodzę się z Tobą. Nie byłam przekonana do wacików, dopóki nie pojawił się nagle u mnie w domu. Są tak inne z tymi czerwonymi oczętami. I z tym przesuwaniem główki. Ale takie kochane. Łatwo się przywiązać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group