To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Oddam - Przygarnij wacika...

Dori - Nie Paź 16, 2011 17:09

Stelios, szczury stąd szukają domu, nie węża.
Anonymous - Nie Paź 16, 2011 17:10

Off-Topic:
O_o jaki gość..

Anonymous - Nie Paź 16, 2011 17:21

Jak nie, to nie, nic na siłę. Ja tylko proponuje rozwiązanie zmiejszające ilość bezdomnych szczurów, przecież wam waszych pupili z klatek nie wyrywam ku czci Ciapusia.
Dori - Nie Paź 16, 2011 17:24

:rotfl:
Trochę Ci się pomyliła tematyka forum. Nie ten tok myślenia.

Anonymous - Nie Paź 16, 2011 17:33

To forum o szczurach, prawda? A jeśli to forum o szczurach, to musieliście słyszeć, że szczury służą też jako pokarm dla innych zwierząt.
Anonymous - Nie Paź 16, 2011 17:35

To jest forum MIŁOŚNIKÓW SZCZURÓW..
Anonymous - Nie Paź 16, 2011 17:46

Tak i dlatego jesteście przeciwko wykupywaniu cierpiących szczurów ze sklepów zoologicznych, bo to napędza popyt, natomiast w analogicznej sytuacji, gdy oddanie bezdomnych szczurów wężom zmniejszy popyt na karmówkę (gdzie również szczury cierpią) jesteście przeciw?

No ja jakoś nie rozumiem Waszej logiki, przykro mi.

Chyba, że powinienem karmić węża sałatą...

Anouk - Nie Paź 16, 2011 17:57

Stelios, owszem, węże nie powinny jeść sałaty, jednak słowa "Ja bardzo chętnie wezmę szczurki, Ciapuś (w domyśle wąż) się ucieszy" nie są na miejscu na forum miłośników szczurów. To czysty trolling, w związku z czym otrzymujesz ostrzeżenie.
dusia - Nie Paź 16, 2011 17:58

pytam Cię czy oddasz mi teraz i tu swojego wężą, bo chcę rekawiczki z jego skóry. pomysl, Ty kochasz go jak wielbiciele gryzoni - gryzonie. wszystkie. bo te mgoa znaleźć dom u kogoś.
lol jednym slowem...

Anonymous - Nie Paź 16, 2011 18:04

dusia, ja poprosze torebke :-P
Nisia - Nie Paź 16, 2011 18:14

Bocha napisał/a:
To jest forum MIŁOŚNIKÓW SZCZURÓW..

...a prawdziwy miłośnik szczurów nie będzie patrzył, jak go zjada wąż. Tudzież brał/kupował szczura tylko po to, aby zaraz go wrzucić do węża.

Szukasz karmówki - szukaj na forach terrarystycznych, dopóki miłośnik szczurów ci ich sprzed nosa nie zgarnie. Nie na forach miłośników szczurów. Pomyliłeś adres.

Dziewczyny, wykrójcie mi kawałek na baletki ;)

Anonymous - Nie Paź 16, 2011 18:23

Cóż, mało trafione porównanie, bardziej pasowałoby napisanie o filetach z węży, które są podobno bardzo smaczne :)

OK, zrozumiałem - patrzenie na zaświerzbione gryzonie w sklepach - dobrze, węże - be. Już sobie idę.

Pyton Ciapuś jest zbulwersowany Waszym zachowaniem :)

Mika29 - Nie Paź 16, 2011 18:25

Off-Topic:
Ale Selios specjalnie chce nas zdenerwować. Wszędzie podkreśla, że Ciapuś to wąż, że to kochany pyton itp. ;]

Anonymous - Nie Paź 16, 2011 18:28

Oj, gdyby był świnką wietnamską, to bym pisał, że jest świnką wietnamską. Ale nie jest. Puszka za to jest szczurem, co także podkreślam, pewnie po to, aby kogoś zdenerwować, czy coś.

Rozumiem, że jako właściciel węża powinienem ukrywać ten niegodny fakt?

Lavi - Nie Paź 16, 2011 18:34

Stelios, jest dużo hodowców węży u nas na forum. Żaden nie rzuca sie tak w oczy jak Ty. Zauważyłeś tutaj, żeby któryś z użytkowników pisał podobne rzeczy do Ciebie? Jesteś terrarystą - okej. Nie musisz o tym trąbić na prawo i lewo. Praktykuj to sobie w ciszy a chwal się na TCP albo gdzieś indziej. To jest forum o szczurach i jest ono dla miłośników tych zwierząt. Uszanuj ich emocje i przywiązanie do tych zwierząt i wypowiadaj się o swoim pytonie w dziale do tego stworzonym albo na innym forum.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group