To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Oddam - Przygarnij wacika...

mikuś - Czw Lis 04, 2010 19:31

ja bardzo bym chciała łysolka ale nie wiem gdzie zdobyć nie ważne chłopak czy dziewczynka :mrgreen:
Layla - Pią Lis 05, 2010 08:59

mikuś, to temat o albinoskach z laboratorium :roll:
mikuś - Pon Lis 08, 2010 11:42

ja miałam właśnie albinoska z labka i był strasznie kochany :serducho: był moim pierwszym szczurkiem
mikuś - Pon Lis 08, 2010 11:50

od samego początku chciałam albinoska :mrgreen:
shiro4 - Śro Lis 10, 2010 11:02

Czy są aktualnie ciury do przygarnięcia?
Asmena - Śro Lis 10, 2010 18:03

Tak. Np. u mnie- 4 samiczki i 5 samców. Na Śląsku jest kilku panów, w Warszawie chyba też.
mikuś - Śro Lis 10, 2010 20:17

fajnie by było mieć nowego szczurka ale ja aktułanie muszę mieć pozwolenie :evil:
diunella - Sob Lis 13, 2010 18:17

Asmena, a w jakim wieku są samiczki? :)
Asmena - Sob Lis 13, 2010 21:24

diunella, albo ok. 7 miesięcy, albo 2 lata- niestety, nie jestem w stanie poręczyć za ich wiek, gdyż z Warszawy przez pomyłkę przysłano mi i takie, i takie, a kiedy ja się o tym dowiedziałam- dziewczynki zdążyły już zlizać znaczenie z ogonków. Są to zdrowe szczurki, które dożywają 3 lat.
martailissi - Sob Gru 18, 2010 23:06

A bliżej Łodzi jakiś ciurków nie ma? Bo ze trzy albinki dziewczynki może bym wzięła.. dajcie odpowiedź :)
Shendi - Nie Gru 19, 2010 23:50

Witam jestem z Krakowa i z przyjemnoscia przyjelabym szczurka albinosa /samca/

Jednak jedyny moj warunek to to by nie byly to szczurki z laboratoium,poprostu przeszlam sporo z moimi dwoma szczurkami astmatykami i nie chcialabym przezywac tego ponownie.W tej chwili mam jednego szczurka i koniecznie szukam dla niego towarzysza dlatego jezeli ktos wie o albinosach do przygarniecia czekam na wiesci.Tzn jednego albinosa chlopca w wieku 3-6 mcy /moze byc mlodszy.

gg 525 16 90 lub pw Dochodzi jeszcze sprawa transportu.

Asmena - Pon Gru 20, 2010 00:10

Shendi, obecnie jest sporo albinosków szukających domu. Co prawda- są z laboratorium, ale z innego, nie są obciążeni takimi chorobami.
Shendi - Pon Gru 20, 2010 09:22

Wiem ale jakos nie moge sie przemoc poprostu za bardzo przezylam smierc swoich astmatykow wiem, ze jak wezme sciurka z innego zrodla to nie daje mi to gwarancji jego zdrowia ale moze jak bedzie pochodzil od odoby prywatnej to nie bedzie narazony az na takie schorzenia.
Uwielbiam te biale kulki i rubinowe oczka bardzo chcialabym zeby trafil do nas albinosek :)

Starsza Pani - Pon Gru 27, 2010 13:14

Shendi, ale my wiemy, które są obarczone tymi schorzeniami i adoptujący są obecnie uprzedzani (tzn wiemy, który lab hoduje te nieszczęścia).

Ale są i porządne laby. Asmena miała ostatnio szczury z zalanego laba dwuletnie i półroczne. I były nie do odróżnienia. Lab powiedział, że szczury dożywają 3-ech lat i nie ma powodu im nie wierzyć, bo 4 szczury, które mają obecnie prawie 2,5 roku żyją, nie chorują i biegają jakby miały pół roku (możesz zapytać Ewę z tego forum, ma dwie sztuki :wink: ) .

Więc chłopaków z Krakowskiego laba możesz spokojnie brać.

A albinosy maluchy ma do adopcji Essme i te nie są z laba.

Shendi - Śro Gru 29, 2010 13:39

Witaj

No tak niby masz racje ale zanim zagladlam teraz na forum to zdazylam wziac juz malego szczurka towarzysza dla Silvera choc nie powiem zawsze chorowalam na albinosa i byc moze w najblizszyma czasie pokusze sie na 3 szczurka tym bardziej,ze zmienilam klatke na wieksza.pozdr



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group