To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Oddam - Przygarnij wacika...

sylwikk - Pią Paź 16, 2009 22:51

chcialam sie wacikiem pochwalic tzn nie do konca wacikiem bo mamy kawowy nosek i dupkę
Sani_Sun - Czw Lis 19, 2009 21:34

Chciałam sie dowiedzieć jakie ciurki są jeszcze do przygarniecia , albinoski czy inne kolorki? i w jakim wieku.
refleksja1 - Nie Lis 22, 2009 22:37

Czy moze mi ktoś odpowiedzieć na powyższe pytanie? :)
runa - Pon Lis 23, 2009 13:26

refleksja1, na ktore powyzsze pytanie?wyzej jesttylko pytanieSani_Sun, z dwóch kont piszesz czy jak?
H. - Wto Lis 24, 2009 17:07

refleksja1, bardzo proszę o natychmiastową odpowiedź, ponieważ multikonto karane jest na tym forum banem.
Layla - Śro Lis 25, 2009 19:28

Ponieważ rozdwojenia jaźni na forum się nie da wyleczyć, pan refleksja/Sani_Sun otrzymał bana.
Dolly - Sob Gru 05, 2009 22:33

Jeżeli są jakieś białe, młode dziewczynki do adopcji to ja chętnie jedną przyjmę.
Proszę o jakieś informacje.

izoldka - Czw Sty 28, 2010 14:35

ja tez sie pisze na jakas sniezynke :) kiedy bralam moje dziewczynki bardzo chcialam albinoske ale nie bylo :( mam tylko rubinowooczkowa dwukolorowa Latinke a chcialabym bielutka...wiec jezeli ktos z Bydgoszczy ma poprosze o kontakt :)
ioza - Śro Lut 03, 2010 12:01

Witam i ja chętnie bym zaadoptowała małą białaske, moja speede potrzebuje pilnie kolezanki, jednak nie mam jak pojechac :( ( moze ktos jezdzi na trasie Łódz-Pabianiece??
runa - Śro Lut 03, 2010 12:25

ioza, pytaj w wątku transportowym.
labki mozna brac z w-wy od gryzaj ( samiczki) i od cavuni z krakowa ( samce )

~Czarna - Pon Lut 15, 2010 13:05

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad przygarnięciem szczurka ;) płeć nie ma raczej znaczenia, podobnie jak umaszczenie czy kolor oczu :) a nawet do albinosów pozostał mi sentyment po ŚP. chomiku z rodziny Cambella.

Macie może jakieś namiary z okolic Warszawy - Lublina? Myślę, że za około 2-3 tyg. będę w stanie dać jakiemuś maleństwu nowy, ciepły domek ;)

Mój nr GG: 3834968

Oli - Pon Lut 15, 2010 13:09

Czarna, szczur to zwierzę stadne, nie może być trzymane w pojedynkę, potrzebuje towarzystwa tej samej płci. Poczytaj forum, zwłaszcza ten temat: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=1521 i ogólnie dział "w kupie raźniej"
~Czarna - Pon Lut 15, 2010 13:10

czytałam uważnie i towarzysz będzie ;) nie skażę go na samotność - spokojnie :)
Oli - Pon Lut 15, 2010 13:13

cieszę się bardzo :)
Leksana - Pon Mar 15, 2010 11:25

witam wszystkich :) mam takie pytanie... jestem chetna przygarnąć dziewczynkę snieżynkę.Mam obecnie 1 samiczkę a warunki na kilka... Gratce ktora jest młodą samoczką żle gdyż ostatnio jest sama jak palec... ma do zabawy boksera ale -nie ten rozmiar na fumfla :( bardzo chetnie wziełabym dziewczynke. Kogo uprosić o szczurowe blałe futro?
:serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group