To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Oddam - Przygarnij wacika...

Mrówa - Sob Lut 21, 2009 15:04

Off-Topic:
Sheeruun , a w jakim wieku ma być ogonek?

Sheeruun - Sob Lut 21, 2009 15:16

Off-Topic:
obojętne.. ważne zeby nie był zbyt stary, nie chcę, zeby szybko umarł..
nie wiem no.. tak do pół roku może?

Mrówa - Sob Lut 21, 2009 15:19

Sheeruun, napisz do mnie na gg ,pogadamy i nie offtopujmy już ;)
Isis - Pią Kwi 03, 2009 20:18

przepraszam troszke zgubilam sie w tym temacie, tu jest mówione o albinoskach jako zachecenie do tej odmiany czy szukacie tu domów dla nich ?
Layla - Pią Kwi 03, 2009 21:11

Isis, skoro temat brzmi "Przygarnij wacika" i jest w dziale oddam...
martgaj - Śro Kwi 08, 2009 18:17

witajcie,
mam problem, dojrzałam już do przygarnięcia nowego szczurka i chciałabym właśnie albinoska, ale nigdzie nie mogę znaleźć, byłam już chyba w większości sklepów w Wawie. Nie wiecie, gdzie mogę znaleźć? Zawsze miałam albinosy i już się przyzwyczaiłam:-)

xYoko - Wto Kwi 14, 2009 19:39

Byłabym chętna przyjąć dwa waciki(samczyki) :) Jezeli transport do Szcz.mozliwy jest.
Shert - Wto Lip 21, 2009 18:08

Nie mam jeszcze żadnego szczura, ale od dwóch lat o nich marzę i na pewno będę mieć ich parkę jeszcze w te wakacje. Bardzo chciałabym przygarnąć dwa małe 5-6 tygodniowe albinoski (samczyka i samiczkę) z laboratorium, bo podobno w laboratoriach jest wiele niepotrzebnych do żadnych eksperymentów szczurków, które, jeśli nikt ich nie weźmie, są usypiane. Czy ktoś zna jakieś laboratorium w Warszawie, z którego można by wziąć takie właśnie albinoski? Jeśli tak, niech napisze :)
LunacyFringe - Wto Lip 21, 2009 18:11

Shert, a dlaczego chcesz samczyka i samiczke? Szczury trzymamy w stadach tej samej płci.
Shert - Śro Lip 22, 2009 18:16

Bo moja koleżanka chciałaby samiczkę i obiecałam jej, że spróbuję jakoś załatwić dla niej takiego albinoska.
Merrick - Śro Sie 05, 2009 09:31

Shert ale piszesz, że chcesz parkę przygarnąć...to ja czegoś nie rozumiem. Trzymanie razem samca i samiczki będzie miało naturalne konsekwencje w postaci przychówku. A jeśli chcesz samiczkę dać koleżance to chłopak zostanie sam, a to nie dobrze :( Pomyśl o wzięciu dla siebie dwójki tej samej płci, szczurasy naprawdę zupełnie inaczej funkcjonują gdy są razem.
Idalia - Nie Wrz 27, 2009 14:37

cholercia..szkoda...mam duza klatke w ktorej mieszka sam Aramis ale niestety jest chory i nie chciala bym skazywac drugiego szczurka na antybiotyki....Naprawde szkoda ale sie popytam:)
Dolly - Czw Paź 08, 2009 16:34

Jestem niestety osobą która do niedawna czuła dziwny lęk przed czerwonymi oczkami<tylko proszę nie bić>, dopóki nie spotkałam się z Funią znajomej, duża albinoska uratowana z laboratorium. Cudowna, słodka, spokojna, mięciutkie foterko. Wspaniała - myślę o przygarnięciu takiego szczurka.
sylwikk - Pią Paź 16, 2009 15:04

hehe podoba mi sie nazwa WACIK:D
sama mam 1 albinoską kuleczkę rexika:D wiec nazwa pasuje idealnie:D
a wracajac do tematu nie uwazam zeby albinoski były jakos dyskryminowane bym powiedziala ze sa orginalne;) sliczne czerwone slepka i snieznobiałe futerko moj drugi ogon był własnie albinoskiem:) i byl jednym z madrzejszych:)

JoJo13 - Pią Paź 16, 2009 17:45

Zgadzam się ;) Właśnie niedawno przygarnęłam wacika - a zowie się Rubi (od jej rubinowych oczek :-P ) Jest z niej straszna przylepa i uwielbia siedzieć mi na ramieniu, więc uważam, że albinoski są koooochane :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group