To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Higiena i pielęgnacja - Puder do czyszczenia kuwet - BENEK

Layla - Pon Cze 11, 2007 08:01
Temat postu: Puder do czyszczenia kuwet - BENEK
Ostatnio w opakowaniu żwirku SuperPinio znalazłam gratis - 50 gramów pudru do czyszczenia kuwet Benek. Bardzo polecam - wystarczy niewielka ilość, a bardzo ładnie czyści się całą kuwetę, nie ma tej masakrycznej piany co od płynu do naczyń. Puder ładnie pachnie, delikatnie. Mam tylko pytanie, czy można ten puder kupić? Bo ja się spotkałam tylko w żwirku...

Puder ma następujący skład: nitrosorb, detergent, węglan sodu, kwas cytrynowy i substancje zapachowe. Wydaje mi się bezpieczny, bo skoro niektórzy myją domestosem, to taki delikatny środek nie szkodzi. Już kilka razy myłam nim kuwetki, a opakowanie jest dopiero napoczęte, zatem jest bardzo wydajny :)

Nisia - Pon Cze 11, 2007 11:08

Layla napisał/a:
Wydaje mi się bezpieczny

O ile potem umyjesz - tak.

Layla - Pon Cze 11, 2007 11:14

Nisia, wiadomo, że spłuczę dokładnie, przecież nie dam im detergentu do lizania :)
Nisia - Pon Cze 11, 2007 11:20

Layla, detergentu to jedno. Ten sorbent pewnie też nie jest najzdrowszy.
Layla - Pon Cze 11, 2007 11:22

Nisia, to jeszcze po nim mam umyć czym innym? Ja tylko dokładnie płukałam i wydaje mi się, że wszystko jest ok...
Nisia - Pon Cze 11, 2007 11:24

Nie, tylko dokładnie płukać. Powinno wystarczyć.
Fiolka - Pon Cze 11, 2007 13:21

Ja też ten proszek wczoraj odkryłam w żwirku. Jeszcze go nie używałam, ale jak dla mnie za ostro pachnie...
Layla - Pon Cze 11, 2007 13:25

Fiolka, jak dla mnie pachnie bardzo delikatnie, a po umyciu nim kuweta w ogóle nie pachnie. Mój płyn do naczyń pachnie mocniej ;) Ze swojej strony polecam.
Anonymous - Pon Cze 11, 2007 15:31

A ten puder jakoś na gąbkę się sypie? Jak się nim właściwie myje? Jestem zinteresowana, tylko nigdzie jeszcze w necie nie znalazłam. :/
Layla - Pon Cze 11, 2007 15:41

Albo na gąbkę, albo na kuwetę troszkę (na mokrą) no i myjesz gąbką normalnie, a potem spłukujesz.
helen.ch - Wto Cze 12, 2007 09:31

Takie cóś?
http://www.karusek.com.pl...581&action=prod

Anonymous - Wto Cze 12, 2007 10:16

Do wolier i klatek... hmm, chyba to wypróbuję jednak. Szorowanie prętów woliery domestosem nie wchodzi w grę, przyda mi sie coś takiego.
Layla - Wto Cze 12, 2007 10:39

helen.ch, właśnie takie coś, ja mam w 50 gramowych woreczkach, promocja w żwirku ;)
Anonymous - Wto Cze 12, 2007 10:44

To ja to kupię i potem wam powiem jak sie sprawuje nie tylko względem kuwet :hyhy:
helen.ch - Wto Cze 12, 2007 11:31

Viss napisał/a:
nie tylko względem kuwet
więc ja poproszę pod kątem prętów wolierowych ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group