To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Szczury a upały

hekatomba - Czw Cze 20, 2013 11:18

Szczurówka, można. Należy jednak pamiętać, aby woda była w temperaturze pokojowej.
unicorn - Czw Cze 20, 2013 11:19

Szczurówka, można, tylko nie lodowatą oczywiście.
mmarcioszka - Czw Cze 20, 2013 23:00

Szczurówka, zastanów się tylko, czy warto - wszystko będziesz miała rozchlapane dookoła, a zapach mokrego szczura nie jest najpiękniejszymi perfumami :mrgreen:
vika - Pią Cze 21, 2013 08:59

mmarcioszka ja tam nie wiem jak pachną Twoje szczury ale moje dalej Nizoralem :D :D:D a kąpałam je jakieś 2 miesiące temu w szamponie, a teraz notorycznie jak idę myć włosy to Fifka mi towarzyszy i bawi się prysznicem :roll: wygląda to komicznie, jest przy okazji mokra ale nie do samej skóry i jak ją wącham to dalej czuję Nizoral :mrgreen: i zastanawiam się czy źle go spłukałam czy tak długo może się utrzymywać na szczurzej sierści :roll:
Oluś - Pią Cze 21, 2013 09:57

mmarcioszka napisał/a:
zapach mokrego szczura nie jest najpiękniejszymi perfumami

Ja tam lubię zapach mokrego szczura :serducho: Ale ja to w takich kwestiach zawsze inna byłam :lol:

mmarcioszka - Pią Cze 21, 2013 11:02

vika, moim zdaniem coś jest nie tak, skoro szczury 2 miesiące pachną Nizoralem... Może ich nie spłukałaś dobrze, albo za dużo szamponu użyłaś?
Szczurówka pisałą o wlaniu SAMEJ wody do "baseniku" i wstawieniu do klatki, więc zapach gwarantowany, to zapach mokrego szczura, a nie jakiegoś szamponu.

olus_165, oj tam, każdy lubi co innego :P

Mao - Pią Cze 21, 2013 11:09

mmarcioszka napisał/a:
Szczurówka pisałą o wlaniu SAMEJ wody do "baseniku" i wstawieniu do klatki, więc zapach gwarantowany, to zapach mokrego szczura

Ba, żeby to był tylko mokry szczur. Niektóre lubią sobie siknąć do basenu, więc minimum raz dziennie polecam wymieniać wodę :P

mmarcioszka - Pią Cze 21, 2013 11:11

Tak, jak ma się brudaski, to jeszcze dochodzi mocz rozcieńczony w wodzie i rozpaćkane bobki :]
Szczurówka - Pią Cze 21, 2013 11:12

Mi została taka kuweta po kocie:



Ona nie jest duża i jest bardzo niziutka...
Więc mogłabym ją wykorzystać jako basenik ;)

mmarcioszka - Pią Cze 21, 2013 11:17

Szczurówka, przemyśl to jeszcze... Może warto wykąpać szczury raz poza klatką, w w wannie np.? Też się ochłodzą ;)
unicorn - Pią Cze 21, 2013 11:20

Moje dziewczyny z baseniku tylko piły wodę. :P
Oluś - Pią Cze 21, 2013 11:22

Ja daję starą blaszkę z wodą jak wypuszczam szczury na wybieg. Ale nalewam malutko wody (tak po szczurze kostki) i jak chcą to się taplają. I nie ma problemu siuśków i rozpaćkanych bobków :wink:
Aghaa - Pią Cze 21, 2013 11:24

unicorn napisał/a:
Moje dziewczyny z baseniku tylko piły wodę. :P
u mnie jest dokładnie tak samo :wink:
limomanka - Pią Cze 21, 2013 11:33

U nas też basen tylko na wybiegu - i tak mam mnóstwo sprzątania przy tylu klatkach (jakoś 5 mi się nazbierało :wink: ) - a przy okazji zapewniam im atrakcje na wybiegu. Nie każdy szczur lubi się kąpać.
Ninek - Pią Cze 21, 2013 11:34

Moje poprzednie stado kilka razy dostawało basen na wybieg. Wrzucałam tam drobno pokrojoną marchewkę i miały frajdę z wyciągania jej (a normalnie nie chciały w ogóle jeść marchewki, widocznie z wody smaczniejsza :P ). Byłam w szoku, bo nie było takiej baby, która by się choć trochę nie zamoczyła. Każda chociaż łapkami grzebała w wodzie a najodważniejsze moczyły całe głowy :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group