To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] [Kraków] dr Olga Jaworska ul. G. Zapolskiej 21

gryska - Czw Maj 31, 2007 11:20
Temat postu: [polecam] [Kraków] dr Olga Jaworska ul. G. Zapolskiej 21
Dr Olga Jaworska -
Gabinet Weterynaryjny "ALVET"
30-126 Kraków, ul. G. Zapolskiej 21
telefon: 501 259 254

Wielkie serce.
Profesjonalizm.
Zaangażowanie.
Doświadczenie.
Nieschematyczne działanie.
Indywidualne podejście do pacjenta.
Gotowośc konsultacji z innymi specjalistami w miarę potrzeb.
Olbrzymia serdeczność.
Przyjmuje KAŻDEGO kto czeka nawet jeśli planowo skończyła prace 3 godziny temu.
Lubi szczury i dokształaca się w tym zakresie (bo jakoś jej przybywa tych pacjentów ostatnio ;) )
Walczy do końca.... ale potrafi powiedzieć wprost kiedy nie ma już sensu walczyć.

Jedyny minus - dłuuuuugie czekanie. Jest jednak szansa że wkrótce się poprawi bo ma być drugi gabinet otwarty i prostsze rzeczy przejmie inny wet.

Polecam, Polecam, Polecam!!!!!!!!!!!!

sylviah - Czw Maj 31, 2007 22:39

Podpisuję się wraz z całym stadem ogonów.
Cztery miesiące szukaliśmy przyczyny kichania u dziewczyn. Panny po kuracji antybiotykiem przestawały kichać na tydzień, a potem wszystko zaczynało się znowu.
Dr. Olga zanim zaczęła leczenie poleciła nam zrobić badania i wymaz z nosa. Doskonale dobrała leki i z bakterią pożegnaliśmy się na dobre.

wanna - Pią Cze 29, 2007 02:09

Ja też się zgadzam ze wszystkim co wyżej napisane. Moja szczurcia alergiczka ma się o wiele lepiej, a zamiast bolesnych zastrzyków co tydzień wystarczyło tylko nawilżać powietrze, zmienić ściółkę na papier i przenieść klatkę w inne miejsce pokoju.
(Co prawda teraz problem wraca z nasileniem, ale to już inna historia)

Naprawdę wolę już wystać w kolejce te dwie godziny i wiedzieć, że weterynarza naprawdę obchodzi czy mojego zwierzaka coś swędzi i boli, a nie zależy mu na ekspresowym odfajkowaniu pacjenta.

A pacjentów jest więcej, bo wieści o dobrym lekarzu szybko się rozchodzą :)
PS. Sylvia dziękuję jeszcze raz za polecenie mi tej kliniki :)

Anashar - Czw Sie 30, 2007 14:06

Ja również pdpisuje się pod wszystkimi opiniami. Co prawda szczurków jeszcze u niej nie leczyłem(są zdrowe i niech tak zostanie) Ale dzięki niej mój psiak dalej żyje i trzyma się dobrze. Poprzedni wet szprycował go ponad 1,5 roku silnymi tabletkami nasercowymi których wogóle niepotrzebował :roll:

Ma serce do zwierząt, indywidualne podejscie, wiedzę i co najważniejsze zawsze dąży do dokładnego zdiagnozowania pacjenta - nigdy nikogo nie spławi.

Natalia - Pią Mar 07, 2008 14:36

Czy pani Olga potrafi też amputować ogonek?
gryska - Pią Mar 07, 2008 18:43

Myślę że spokojnie mogłaby się tego podjąć. Z Krakowskich lekarzy jej najprędzej powierzyłabym wykonanie takiego zabiegu. Najlepiej zadzwoń i zapytaj.
Jutro dopołudnia też chyba przyjmuje, a na 100% w poniedziałek i wtorek do wieczora (sama się wybieram z psem).
Po prostu zadzwoń. I tak na zabieg musiałabyś się na konkretny dzień i godzinę umówić. Powodzenia :)

Tulip - Wto Maj 20, 2008 21:22

popieram wszytskie opinie! gdy siedzialam w poczekalni i wyszla na chwilke pani, zatrzymala sie kolo mnie gdy zobaczyla ze w klatce mam szczura. ach jak sie nim zachwycala, po czym powiedziala ze sama ma wesola 4 tych stworow :) ta wlasnie pani jest obecnie na stazu. chcialam tez polecic pania Sabine Galganek, poniewaz zajela sie moim szczurem z sercem, nawet kazal mi wyslac do siebie sms'a podczas leczenia czy pomogla.

polecam!

gryska - Śro Maj 21, 2008 17:54

Ta "pani na stażu" to nasz koleżanka forumowa sylvia ;)
Ma serca do szczuraków Tyyyyyle i nieraz ratowała mi skórę (a raczej moim ogonkom) jeszcze nim postanowiła szkolić się w kierunku weterynaryjnym :)
dr Galganek też jest jak najbardziej ok. Po operacji Kreci przez dobę trzymała ją u siebie żeby mieć pewność, że wszystko jest ok. A potem dzwoniła pytać czy wszystko ok i jak sobie radzimy.

Pyzia - Czw Mar 11, 2010 19:50

Popieram. Wczoraj byłam u tej Pani i stwierdzam, że kobieta jest w pełni kompetentna. Na pewno tam udam się z każdym moim szczurkiem i z każdym schorzeniem ;d


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group