To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] [Warszawa] Lecznica Hematowet - RTG

Anonymous - Wto Maj 22, 2007 09:47
Temat postu: [polecam] [Warszawa] Lecznica Hematowet - RTG
Polecam bardzo.
1. Zdjęcie kosztuje 25 zł, a nie 70 jak gdzieniegdzie :/
2. Zdjęcia robią do skutku, czyli az wyjdzie i płaci sie tylko za jedno, a nie za wszystkie, jak gdzieniegdzie.
3. Zdjęcia są świetnej jakości i jakoś tak je robią, że widać bardzo dokładnie praktycznie wszystkie organy wewnętrzne.
4. Liczą sobie za usługę a nie za usługę plus wizytę.

AngelsDream - Śro Cze 13, 2007 11:27

Zabraliśmy na badanie Grottiego, Ghosta i Lokiego. Dla włochatych pani ustawiła za lekkie promieniowanie, przez futro nie przeszło i wyszły tylko płuca - powietrzne i zbudowane prawidłowo. Lokiemu zrobiliśmy 2 zdjęcia, ale pani uznała, że nie są idealne [chociaż były jak żyletka] i ponieważ ma wątpliwości co do jego oskrzeli - wyglądają na niezbyt powietrzne, to umówiła nas na czwartek z kolegą swoim, który zrobi takie hiper - super zdjęcia. I teraz najlepsze: Za każdą kliszę płaciliśmy 25 zł. Oba włochate zmieściły się na jednej. Loki miał dwa zdjęcia też na jednej. I zapłaciliśmy 25 zł, a nie 50, bo to Lokiego nie było idealne. Na Powstańców byśmy się nie wypłacili.
Ewa - Pon Cze 18, 2007 16:14

Muszę iść ze szczuraskiem z interwencji na kontrolę. Potrzebuję numer telefonu do lecznicy HEMATOWET. Może ktos mi poda?

------

Nieaktualne- już mam. Jak nie jest to tajne to podam dla ewentualnych zainteresowanych:
0 22 6398082

H. - Pią Lip 15, 2011 10:22

Czy ktoś wie jak na ten moment prezentuje się ta lecznica pod względem leczenia szczurów?
karola - Śro Wrz 21, 2011 14:07

Proszę o udzielenie informacji jak w chwili obecnej działa Lecznica Hematowet w odniesieniu do leczenia szczurów.
Nikky - Pią Maj 03, 2013 12:12

Podrzucam, polecano tu kastrację. Do kogo warto chodzić ?
mmarcioszka - Pią Maj 03, 2013 14:57

Nikky, sporo osób swego czasu chodziło do Beaty Soszyńskaiej, teraz nie wiem.
marcique - Wto Maj 07, 2013 14:04

Nikky, jest jeszcze dr Puławski, który się zajmuje szczurkami


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group