To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Gady, płazy i inne potwory :)

Naciol - Czw Sie 19, 2010 14:42

Ale mi się marzy taka sznurówka : D
Sorgen - Czw Sie 19, 2010 16:37

Mazoku mnie, mnie wybierz mnie :wink: Rozmowy z TZ trwają, wstępnie chętna jestem na jedno sznurowadło :mrgreen: Tak na 90%.
Mangusta - Czw Sie 19, 2010 16:40

jasne, pamiętam :) jak będziesz wiedzieć na pewno to daj znać na pw, ustalimy wszystko.
Anonymous - Pią Sie 20, 2010 18:58

Tez bym chciala taka boska mala sznurowke. :]

Ale matka powiedziala, ze jak bede trzymala myszy w zamrazarce to mnie wywali z domu :P

Lavi - Pią Sie 20, 2010 19:41

Aaaa ;( Chcę taką sznurówkęęę ;( Ale nie ma szans, żebym teraz mogła ją kupić, bo przeprowadzka do Gdańska i to wszystko i bueeee :evil:
Mangusta - Pią Sie 20, 2010 19:45

Wylazła czwarta - tak jak myślałam jest najmniejsza i najdelikatniejsza ale ma dużo ciekawych, niestandardowych momentów we wzorze. Za jakiś dzień lub dwa będę w stanie powiedzieć co z nią dalej. Inkubacja oficjalnie zakończona :) z sześciu zapłodnionych jajek udało się uzyskać 4 maluchy. teraz niech tylko zaczną jeść :)
Mangusta - Pią Sie 20, 2010 21:41

ok malutka nr 4 ma skrzywienie na ogonku przy kloace, dlatego jeśli ją oddam to będzie oddana za darmo kompetentnej osobie, z zastrzeżeniem by nie rozmnażać i koniecznie zdawać relacje co jakiś czas jak się młoda czuje. Jest to 100% samiczka, wyseksowana poppingiem. Ma 4 nieregularne zmiany w plamach, jedna z nich jest całkiem imponująca.
Sorgen - Sob Sie 21, 2010 18:48

Mazoku jeśli będę brała sznurówkę mogę zabrać tą "zakręconą" :wink: Mnożyć nie zamierzam a jako wielka miłośniczka brzydkich zwierząt i brzydkich ludzi (kochanie jeśli to czytasz wybacz :P ) mogę takiego zakręta-wykręta brać. Dam Ci jutro znać na 100% czy biorę czy nie bo dziś wieczorem będę miała "poważną" rozmowę z TZem.
Jakieś foty tej laski można prosić? :)

Mangusta - Sob Sie 21, 2010 20:11

sorki, spóźniłaś się ;) koślawiec został zarezerwowany kilka minut po poście przez Gruchę, także została tylko ta klasyczna samiczka.
Sorgen - Sob Sie 21, 2010 20:20

Niedobry Grucha dwa wonsze bierze :evil: Proszę się nimi ładnie zajmować bo ja "ciocio-babcią" tych wonszów jestem :lol1:
Powiedz mi Mazok co z Pomidorem, bo jak już wyszło że to babsztyl to kiedy małe pomidorki mają się pojawić?
Nadal czekam na powrót TZa co by go moleścić o sznurowadło.

Mangusta - Sob Sie 21, 2010 21:11

nie, nie jest babsztylem... on po prostu woli chłopców :oops: mieszkanie z Krakenem to najlepsze co ich mogło spotkać.
Mangusta - Nie Sie 22, 2010 11:57

słuchajcie, w sumie to jak tak bardzo chcecie to i ta ciemna, motleyowa samiczka może być na sprzedaż - zastanawiałam się właśnie czy nie skusić się na pewnego węża w Szreku, Mila w razie czego na następną wiosnę wypuści mi mam nadzieję dwa razy więcej maluchów więc i tak mi nie zabraknie.
Mangusta - Pon Sie 23, 2010 16:41

http://www.youtube.com/watch?v=GsD37w_cl6c filmik z pokazaniem każdej ze zbożówek.
Grucha - Pon Sie 23, 2010 19:22

No to czekam aż będą gotowe do odbioru ;]
cudowne są ;)

Mangusta - Wto Sie 24, 2010 11:58

czarna mała i wolna mała wyliniały :) równiutkie, pełne wylineczki bez problemu. lecę po karmę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group