To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Produkty dla niemowląt - temat ogólny

Anonymous - Pon Lip 23, 2018 16:06
Temat postu: Produkty dla niemowląt - temat ogólny
Nie znalazłem w opcji szukaj, więc piszę tu: Jest to temat ogólny o różnych "gerberkach" - produktach dla dzieci.
Podawać? W jakiej ilości? Który jest najlepszy? Te wszystkie pytania i odpowiedzi znajdziecie w tym temacie.

Nawiasem mówiąc: Kupiłem gerberka jabłko-gruszka. Czy są jakieś przeciwwskazania do podania tego szczuraskom? Drugie pytanie: Czy można dla ogonków podać danie mięsne n.p Gerber? Na przykład wołowina z kluseczkami.

szczurkai - Wto Lip 24, 2018 09:14

Gerberki można wszystkie, ale trzeba patrzeć żeby były bez przypraw i soli , byle nie za często i tylko trochę.tylko -czy nie lepiej podać te owoce warzywa w naturalnej postaci?
jokada - Śro Lip 25, 2018 14:34

mogą być jako dodatek do diety stosowane.
Trzeba zwrócić uwagę że owocowe zawierają sporo cukrów.

Gerberki te z dodatkiem mięsa - są często dobrym dodatkiem smakowym do np Sinlacu, w przypadku dokarmiana szczurów niedożywionych, lub z problemami z zębami.

Anonymous - Czw Lip 26, 2018 12:54

No i super. Dawałem dla ogonków gerbera w tubce jabłko - gruszka. Najpierw pod pyszczek dwie łyżeczki, później do miski wlałem trochę, a później, żeby nic się nie zmarnowało, wypiłem resztkę z tubki. Smakowało bardzo. Nic się nie stanie, jak gerberka dam wieczorem i zostawię na noc?
Patryk - Sob Sie 27, 2022 21:46

Mam pytanie odnośnie "gerberków"
Od około 4 miesięcy mam dwie szczurzyny
Próbowałem wszytskich smaków uwielbiają zacier ważywny z cielęcinķą
Dostaja po troszkę na takiej tacce dla gryzoni z trixie
Jest to dodatek do ich karmy. Podaję im przysmak na wybiegu z innymi dodatkami jak larwy mączniaka, pestki dyni i orzechy.
Lucyna i Tusia mają po około 6 miesięcy tego typu przysmak jest dla nich ok? Wyglądają dobrze, natomisat samego gerberka potrafią zjesc pół tego malego słoiczka. Boję się, że to łakomczuchy i to jest dla nich za dużo, a ten produkt nie jest dla nichch dobry.
Jesli źle napisałem post z góry pzepraszam, to pierwszy na tym forum :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group