To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Hodowle - Czym jest hodowla Rat's House z Katowic?

myszonka - Nie Lut 18, 2018 19:17
Temat postu: Czym jest hodowla Rat's House z Katowic?
Wyszukiwarka forum zgłupiała, kiedy wpisałam nazwę hodowli, tak więc zakładam temat, bo naprawdę jestem ciekawa o co chodzi. Trochę mnie nie było w gryzoniowym świecie, powoli szukam jednak towarzyszy z ogonami.
Wpisawszy hasło w google wyskoczyła mi hodowla szczurów z Katowic, więc udałam się na oficjalną stronę na facebooku i widzę, że hodowla zarejestrowana jest w czymś, co nazywa się "Polski Związek Hodowców Szczurów Domowych" i nie ma o nim nic w Google, prócz linków do ogłoszeń tej samej osoby z OLX.
Czy jest to osoba stąd? Znacie ją, macie od niej szczury? Warto jej ufać, czy jednak szukać pewniejszego źródła?

FaerielDeVille - Nie Lut 18, 2018 20:56

myszonka, pseudohodowla.
Mamy obecnie dwa stowarzyszenia, które zrzeszają polecane hodowle: Rodent Club PL oraz SHSRP.

Wspomniany wyżej "związek" nie jest nawet wpisany do KRS, a przynajmniej ja nie jestem w stanie znaleźć wpisu o takowym. Należy do grupy pseudo pokroju "Love Animal", czyli poziom poniżej dna. Niżej jest już chyba tylko Wonderland i Cats Dream.

myszonka - Pon Lut 19, 2018 10:32

FaerielDeVille, no to tak jak myślałam, coś mi śmierdziało. Dzięki za odpowiedź :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group