To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] [Gdańsk] Dr Magda Berbeć

Layla - Pon Kwi 23, 2007 11:40
Temat postu: [polecam] [Gdańsk] Dr Magda Berbeć
Polecam tę panią. Leczymy u niej Cyrusa. Wykazuje się odpowiednim podejściem, informuje o podejmowanych działaniach i podawanych lekach. Bardzo ambitna młoda pani doktor, nie waha się dokształcać czy coś doczytać, jeśli nie wie. Leczenie gryzoni na pewno nie jest jej obce. Przyjmuje w różnych lecznicach, ja natknęłam się na nią w Amicisie na Elbląskiej, ale wiem że bywa też na Jasieniu.
H. - Pią Lip 15, 2011 10:21

Czy ktoś wie jak na ten moment prezentuje się ta Pani pod względem leczenia szczurów?
Layla - Pią Lip 15, 2011 11:28

Nie mam zielonego pojęcia, tak czy inaczej tam to tylko awaryjnie lepiej iść, bo są lepsi weci w Gdańsku.
jancia - Śro Mar 28, 2012 20:58

Chcialabym pociagnac temat , gdyz otrzymalam info od swojego weta osiedlowego, ze lecznica Amicis, w ktorej pracuje dr. Berbec ma dobry sprzet i narkoze wziewna. Nie ukrywam, ze to dla mnie tzw. Rzut beretem od domu i planuje sie wybrac tam zrobic usg Edkowi i podstawowe badania. Czy ktos moglby mi cos napisac blizej o swoich doswiadczeniach z ta lecznica? Dr. Anie z Feniksa uwielbiam i chodzilibysmy do niej ze wszystkim, ale nie mamy auta , wiec podroz jest meczaca dla mnie i zwierzaka. Warunki pogodowe na dniach tez ostatnio beda nienajlepsze na dluzsze wyprawy :/
pawel_Gda - Sob Cze 09, 2012 18:14
Temat postu: Elblaska? GDANSK
Witam mam pytanie odnosnie tej przychodni? Byl ktos? Co i jak? nie moge odszukac zadnej opinii ale moze juz jestem slepy. Niechce jechac do calodobowego.. Godziny otwarcia etc? Bo moj myszor jeden zaczal kichac prychac i popiskuje jak oddycha.

Zalezy mi na szybkiej pomocy doraznej.

Layla - Nie Cze 10, 2012 09:58

pawel_Gda, scaliłam z istniejącym tematem.
pawel_Gda - Nie Cze 10, 2012 10:53

Juz pastonowione ze w piatek jade na feniksa.
Layla - Nie Cze 10, 2012 11:42

pawel_Gda, jeśli twój szczur zachowuje się jak piszesz w PW, to dlaczego z tym czekasz??
pawel_Gda - Nie Cze 10, 2012 11:58

Chcialbym gdzies pojsc ale gdzie ja moge jechac w niedziele do dobrego weterynarza? Jutro pracuje wtorek tez sroda i czwartek rowniez. Dopiero piatek mam wolny
Martini - Nie Cze 10, 2012 12:04

pawel_Gda, ale do piątku jest niemal tydzień, jak zamierzasz pomagać zwierzakowi przez ten czas?
pawel_Gda - Nie Cze 10, 2012 13:38

Wiesz ja do czwartku mam po 12godzin pracy od 9 do 21
Martini - Nie Cze 10, 2012 13:51

To doskonale rozumiem, ale wspomniales, ze dzisiaj masz jeszcze wolne, o ile dobrze zrozumiałam.
pawel_Gda - Nie Cze 10, 2012 14:00

Jednak niestety nie. Ale za to wtorek do południa wziąłem. Specjalna wymiana. Wtorek ide do lekarz
Martini - Nie Cze 10, 2012 14:38

Bardzo sie cieszę, mniej odległa data niż piątek. Do piątku duzo sie mogło wydarzyć z przechodzona infekcja
pawel_Gda - Nie Cze 10, 2012 14:39

Teraz nie wiem czy elblaska czy osowa.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group