To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Leczenie - Kichanie i gulka na pyszczku

Slabonska - Czw Wrz 28, 2017 00:59
Temat postu: Kichanie i gulka na pyszczku
Moja 5 miesięczna szczurcia kicha od jakichś 2 tygodni, do tego jedna ma świerzb, który przeszedł już na resztę stadka. Miałam iść do weterynarza, ale przez ostatni tydzień miasto stało, korki na każdej ulicy, a ja zajęcia kończyłam 16-17, przy czym sam dojazd do domu i wzięcie szczurów trwałoby 1.5 godziny (weterynarz czynny do 18). Przed chwilą u kichającego łysolka zauważyłam gulkę na pyszczku nieco większą od ziarenka pieprzu. I teraz pytanie - co to może być? W tym tygodniu jadę na 100% do weterynarza, ale bardzo się martwię, stąd ten post.
Pyl - Czw Wrz 28, 2017 08:20

Slabonska, może być kaszak, może być ropień, może być nowotwór i pewnie 10 innych rzeczy. Bez weta nikt Ci tego nie powie. I to bez dobrego, znającego się na szczurach weta.
Ale jeśli przez 2 tygodnie nie możesz dojechać do weta (jedyny w Krakowie jest czynny do 18?) to gratuluję - szczur z zapaleniem płuc potrafi zawinąć się na tamten świat w parę dni i nie będzie czekał jak będą mniejsze korki. Szoruj do weta i nie czekaj jak forum czy inny fb zdiagnozuje Ci ogona przez net.

Slabonska - Czw Wrz 28, 2017 10:18

Mieszkam praktycznie za Krakowem. Jedyny weterynarz do którego jestem w stanie dojechać znający się na szczurach jest do 18, reszta po drugiej stronie miasta, której nawet nie znam. Nawet jeżeli jest jakiś do np. 20 nie dojadę na drugą stronę miasta podczas korków. Jutro zwalniam się z zajęć i jadę do weterynarza, bo kończąc o 18 nie dam rady.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group